AUTO GRUP


PEUGEOT 2008 1.6 BLUE HDI 2018 FACCELIFT AUTOMATIC

PEUGEOT 2008 1.6 BLUE HDI 2018 FACCELIFT AUTOMATIC ORIGINALNA GODINA ...

11.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

SEAT LEON 1.6 TDI 116KS 2020 XCELLENCE FULL LED CAMERA

SEAT LEON 1.6 TDI 116KS 2020 XCELLENCE FULL LED PARK SENZORI NAPRED I...

14.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VOLKSWAGEN GOLF VII 2.0 TDI GTD 184KS 2015 DSG GTD

VOLKSWAGEN GOLF VII 2.0 TDI GTD 184KS 2015 DSG GTD SO NAJDOBRATA MOZ...

15.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110KS 2018 ENERGY NAVI

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110KS 2018 ENERGY PROIZVEDEN 11.2018 ORIGINALN...

11.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

AUDI A5 2.0 TDI 2012 AUTOMATIC 117.000km SPORTBACK

AUDI A5 2.0 TDI 2012 SPORTBACK AUTOMATIC LED NAVI PTC PERFEKTNA SOSTO...

14.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

PEUGEOT 208 1.6 BLUE HDI 2019 PREMIUM 5L NA 100KM

PEUGEOT 208 1.6 BLUE HDI 2019 PREMIUM ODLICNA SOSTOJBA REDOVNO SERVIS...

8.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI 116KS 2018 VARIANT FACCELIFT

VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI 116KS 2018 VARIANT FACCELIFT PROIZVEDEN 0...

12.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110KS 2011 ENERGY LIFE REGISTRIRAN

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110KS 2011 EURO5 ENERGY LIFE REGISTRIRAN DO 08...

4.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

CITROEN C4 PICASSO 1.6 BLUE HDI 2017 AUTOMATIC FACCELIFT

CITROEN C4 PICASSO 1.6 BLUE HDI 2017 EXCLUSIVE AUTOMATIC FACCELIFT PE...

11.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

CITROEN C4 1.6 BLUE HDI 2018 MILLENIUM NAVI

CITROEN C4 1.6 BLUE HDI 2018 MILLENIUM ORIGINALNA GODINA NA PROIZVODS...

9.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

CITROEN C3 1.6 BLUE HDI 2018 FEEL AIR BUMP

CITROEN C3 1.6 BLUE HDI 2018 FEEL AIR BUMP PROIZVEDENO 07.2018 ORIGIN...

9.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

RENAULT CLIO 1.5 DCI 2017 TOVARNO KAKO NOVO 5L NA 100KM

RENAULT CLIO 1.5 DCI 2017 TOVARNO VOZILO BUKVALNO KAKO NOVO ODLICNO Z...

6.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

RENAULT CLIO 1.5 DCI 2017 TOVARNO KAKO NOVO

RENAULT CLIO 1.5 DCI 2017 TOVARNO VOZILO BUKVALNO KAKO NOVO ODLICNO Z...

6.500 €
или предлог цена

CITROEN C3 1.6 HDI 75KS 2016 ZA AVTO SKOLA DUPLI KOMANDI

CITROEN C3 1.6 BLUE HDI 75KS 2016 ORIGINALNA GODINA NA PROIZVODSTVO 2...

1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

AUTO GRUP

Телефон: 071866806

Адреса: Metodija Andonov Cento

Град: Гази Баба

PRODAZBA UVOZ I OTKUP NA AVTOMOBILI

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AUTO GRUP

Metodija Andonov Cento

Гази Баба

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=45410

071866806

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам