Денис


SMART FORTWO 0.6L Turbo 55HP 2001GOD- AUTOMATIK- KLIMA

🏁 SMART FORTWO 0.6L Turbo 40KW- 55HP 2001GODINA- AVTOMATSKI MENUVAC....

1.800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

OPEL CORSA OPC 1.6Turbo 192HP Limited Edition

OPEL CORSA OPC 1.6Turbo 141KW- 192HP 2007GODINA LIMITED EDITION- Arde...

6.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денис

Телефон: 078282738

Град: Аеродром

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Денис


Аеродром

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=545095

078282738

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам