Dimitrov Avto


NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..

7.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

SEAT IBIZA 1.2 TDI 2013G

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..

6.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

PEUGEOT 208 1.4HDI NAVI 2013G

PEUGEOT 208 1.4HDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..

7.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

PEUGEOT 208 1.6 HDI NAVI PANORAMA

PEUGEOT 208 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...

7.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO

VW CADDY 1.6 TDI NAVI PATNICKO PLUS TOVARNO...

9.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

FORD FOCUS 1.6 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..

7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

SEAT IBIZA 1.2 TDI NAVI FULL

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..

6.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION NAVI FULL

VW POLO 1.2 TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..

6.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW POLO 1.6 TDI Bluemotion 2011G

VW POLO 1.6 TDI NAVI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..

6.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

CITROEN DS4 1.6 HDI NAVI AVTOMATIK

CITROEN DS4 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...

10.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI REGISTRIRAN I KOMLETNO SERVISIRAN..

8.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

MERCEDES C200 AMG BENZIN PLUS LPG

MERCEDES C200 AMG BENZIN GAS FULL OPREMA..

9.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

NISSAN JUKE 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN JUKE 1.5 DCI FULL OPREMA KOMPETNO SERVISIRANO..

9.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

MERCEDES A180 CDI 2013G

MERCEDES A180 CDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..

12.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACI...

15.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

MINI COUNTRYMAN 2.0 SD ALL4

MINI COUNTRYMAN 2.0 SD 4X4 REGISTRIRAN I KOMPLETNO SERVISIRAN POSEDU...

21.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW PASSAT 1.6 TDI Bluemotion 2012G

VW PASSAT 1.6 TDI NAVI FULL PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..

11.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW TOUAREG 3.0 TDI NAVI FULL

VW TOUAREG 3.0 TDI FULL OPREMA..

19.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Dimitrov Avto

Телефон: 078999707

Адреса: Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL

Град: Кочани

PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI 📲 078999707 / 076702444

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Dimitrov Avto

Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL

Кочани

www.reklama5.mk/Kocani

078999707

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам