Aleksandar


HALKIDIKI - POLIHRONO

Веднаш до прекрасната плажа на Полихроно се продава стан со 2 спални ...

120.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Во странство

HALKIDIKI - SKALA FURKA

Во комплекс со многу зеленило со големи надворешни површини се продав...

78.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Во странство

HALKIDIKI, POLIHRONO - АПАРТМАН+

Во многу тивок комплекс со убав поглед кон зеленилото, се продава ком...

75.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Во странство

HALKIDIKI, POLIHRONO - АПАРТМАН

Се продаваа апартман од 40м2 на втор кат во комплекс кој е на само 10...

65.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Во странство

HALKIDIKI - POLICHRONO

Се продаваат 3 Апартмани од 33м2 + балкон, сместени во монденското ме...

55.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Во странство

HALKIDIKI - DIONISIOU BEACH - АПАРТМАН 2 КАТ

На само неколку чекори од плажата на ДИОНИСИ се продава апартман на 2...

69.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Во странство

HALKIDIKI - POLIHRONO - 2 АПАРТМАНИ

Се продаваат 2 апартмани од 45 и 35 м2 на приземје во Полихоно. На ап...

75.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Во странство

Aleksandar

Телефон: 076955687

Град: Карпош

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Aleksandar

1060

Карпош

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=646206

076955687

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам