*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti


Prodažba na stan vo strog centar

Prodažba na stan , so možnost za prenamena vo deloven prostor na odli...

54.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Duplex so 4 spalni vo strog centar so extra cena

👉NEVEROJATNA ponuda vo CHANAK agencija👈 Prodažba na DUPLEX stan vo...

94.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK Prodažba na stan

💯☑SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK☑💯 Prodažba na stan , na edn...

84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Nova kuća vo centar- Top lokacija

Nova ponuda vo AGENCIJA CHANAK👈 Prodažba na NOVA kuća 🏡 vo CENTAR...

179.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Се продаваат нови станови

Продажба на станови во новата актуелна населба на Living-East Gate, в...

1.470 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Станови

атрактивна куќа на 3 ката со паркинг и деловен простор

одлична понуда,само во агенција "ЧАНАК" се продава многу атрактивна ...

469.999 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Се изнајмува куќа во Центар за деловни простории.

Агенција Чанак нуди куќа во Центар за изнајмување како деловен објект...

1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

плац со маркица за градба на зграда ( ИСПЛАТА ВЕДНАШ - по до

агенцијата ЧАНАК бара плац со маркица за градба на зграда ( ИСПЛАТА В...

1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Мала куќа (барака) во населба Ѓорче Петров.

Се продава мала куќа во населба Ѓорче Петров од 30 м2. Куќата е смест...

50.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Се продава куќа во Козле

Се продава куќа во КОЗЛЕ, во близина на угостителското училиште СУГ...

325.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Нов, невселен трисобен стан во Влае.

Агенција Чанак ви нуди нов невселен стан од 82м2 во Влае, во непосред...

98.400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

фамилијарна куќа на улица Московска,спроти Сити МОЛ

одлична понуда,само во агенција ЧАНАК се продава фамилијарна куќа сп...

139.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Stan de*lux za izdavanje vo najstrog centar na Skopje

NOV STAN za izdavanje, vo strogiot Centar na Skopje,sproti soboren hr...

700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

нов 5-собен стан во Козле,екстра цена

👉 *****PREMIUM ПОНУДА👈 📣PREMIUM СТАН - во СКОПЈЕ,населба КОЗЛЕ ⛳...

1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Нов четирисобен стан во Чаир.

Агенција Чанак нуди на продажба нов стан во Чаир. Станот е со површин...

57.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Специјална понуда на ексклузивни станови во Карпош.

Агенција Чанак ви нуди на продажба ултра модерни петтособни станови н...

195.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

се продава нов невселен стан во Влае

Се продава нов невселен стан, во Влае веднаш до бензиската пумпа Луко...

95.700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Трособен стан во Дебар Маало од 83м2

Агенција Чанак продава трособен стан во Дебар Маало, во централното г...

115.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Се продаваат нови станови во Центар

Продажба на станови во изградба, вселиви јуни 2023 година. Локација ...

1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Стан со две спални во Карпош 3, во близина на Лептокарија.

Агенција Чанак продава трособен стан во Карпош 3. Станот се наоѓа во...

82.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Се продава одличен двособен стан од 67м2 во Чаирчанка.

Агенција Чанак ви нуди одличен двособен стан во Чаир (Чаирчанка). Ст...

52.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Деловен простор (дуќан) од 15 м2 во Капиштец.

Агенција Чанак продава мал деловен простор од 15 м2 во Капиштец. Дуќа...

30.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

НОВ СТАН 50м2 - во СКОПЈЕ,населба Тафталиџе 1,до НОВА-гимназ

🧐👉ТОП ПОНУДА👈само во ЧАНАК... 📣НОВ СТАН - во СКОПЈЕ,населба Тафт...

89.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

топ понуда ,може и компензација со стан или автомобил

👉ново!👀ново!👀ново!👀ново!👈 📣📣📣топ понуда ,👉може и компензаци...

67.000 €
или предлог цена

Дуплекс стан, приземје и спрат, во Злокуќани.

Агенција Чанак продава одличен стан (дуплекс) во затворената урбана з...

1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Familijarna kuca so prekrasen dvor na super lokacija

Odlična ponuda vo agencija "CHANAK" familijarna kuca so prekrasen dv...

249.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

ЛОКАЛ.на топ локација,спроти порта МАКЕДОНИЈА,кат 1,ГТЦ

👉 топ понуда само во ЧАНАК агенција 👈 феноменален локал за многу е...

2.150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Голем плац со куќа и барака во населба Ченто.

Агенција Чанак продава куќа со барака во населба Ченто. Плацот е со ...

160.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

4атрактивни локали во строг центар до Веро-Џамбо за издавање

ТОП ПОНУДА само ЧАНАК Агенција -се издаваат 4 локали на топ локација...

19 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

нова ултра луксузна куќа со базен во Бардовци

👉ново!👀ново!👀ново!👀ново!👀ново!👀ново!👈 📣топ понуда ,само во Ч...

1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Новоградба на Водно. Мала зграда.

Агенција Чанак ви нуди на продажба на два станови на Водно. Зградата ...

1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Нов невселен трособен стан во Козле од 75м2.

ОДЛИЧНА понуда од агенција Чанак. Два нови трособни станови од по 75...

120.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

neodoliva ponuda - Premium stan vo "ELASTAN" na 1 kat

👉👉👉👉STANOT E PRODADEN!!! ☑ PREMIUM PONUDA - vo agencija CHANAK...

1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Premium ponuda stan so 3 spalni full opremen

PREMIUM PONUDA samo vo agencija CHANAK Se prodava stan na 4 kat so l...

84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Kuća pokraj prometna ulica so mnogu povolna cena!!!

🧐👉samo vo AGENCIJA CHANAK👈 📣INTERESNA PONUDA- prodažba na kuća �...

84.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Se PRODAVA kuća so LOKAL vo centar na prometna ulica!!!

Nova ponuda vo AGENCIJA CHANAK👈 Prodažba na kuća 🏡 so LOKAL vo CEN...

159.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

premium stan so 3 spalni vo Strog CENTAR

top PONUDA,samo vo agencija "CHANAK" >>>TOP RENOVIRAN STAN<<< ,po...

125.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Komplet opremen stan so 2 spalni kaj Sudot vo Tetovo

Fenomenalna ponuda vo agencija CHANAK📣📣Prodažba na stan-novogradba ...

74.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Kompletnon renoviran, moderno opremen stan vo Blok 70

EXTRA ponuda vo CHANAk agencija📢📢📢 Kompletno renoviran, moderno ...

39.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Premuim ponuda na stanovi vo gradba na odlična lokacija

Premuim ponuda vo CHANAK agencija 🥇 Prodažba na stanovi vo gradba v...

1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

KOMPLETNO RENOVIRAN STAN KAJ KOMERCIJALNA BANKA

📣EXTRA ponuda samo vo agencija CHANAK📣 Prodažba na KOMPLETNO RENOV...

70.399 €
или предлог цена
Тетово

Станови

NOVOGRADBA SO 3 SPALNI POZADI PUNTO VERDE

👉EKSKLUZIVNA PONUDA na STAN- NOVOGRADBA samo vo agencija CHANAK Se ...

136.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

одлична цена за реновиран стан со 1 спална

🧐👉ОДЛИЧНА ПОНУДА👈 📣ТОП РЕНОВИРАН СТАН - во СКОПЈЕ,населба Кисела...

67.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Se prodava plac vo Fališe

Nova ponuda vo AGENCIJA CHANAK👈 Prodažba na parcela vo Fališe.Zemji...

33 €
или предлог цена

Prodažba na plac na regionalen pat Treboš-Palatica

Prodažba na plac vo neposredna blizina na REGIONALNIOT PAT TREBOŠ-PA...

25 €
или предлог цена

Parcela pokraj REGIONALEN PAT TETOVO-FALIŠE posle Teteks

Prodažba na parcela pokraj REGIONALEN PAT TETOVO-FALIŠE. Parcelata se...

250 €
или предлог цена

Prodažba na lokal vo blok 70 (sproti Sistina oftalmologija)

Prodažba na lokal vo blok 70 ( sproti Sistina oftalmologija ) 📏PO...

58.999 €
или предлог цена

Prodažba na nov stanbeno - deloven objekt vo centar

Extra ponuda vo agencija Chanak 🏆🏆🏆 Prodažba na nov stanbeno - de...

173.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Nova kuća na 3 kata vo Potok-EXTRA cena

🔥🔥🔥Atraktivna ponuda samo vo agencija CHANAK🔥🔥🔥 Prodažba na N...

179.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

odlicna familijarna kuca za pogolema familija

PREMIUM PONUDA,vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! Odlicna familij...

305.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Stan so 2 spalni na 1 Kat vo Crvena Cigla - Strog CENTAR

💯☑SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK☑💯 Prodažba na stan , na edn...

84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Страна 1 од 7

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti

Телефон: 078/449-989 078/271-777

Адреса: ul:Dervish Cara br:63 Tetovo

Град: Тетово

Веб страна: www.chanak.mk

Facebook страна: https://www.facebook.com/Chanak-Agencija-za-Nedviznosti-102624911667376

Instagram страна: https://www.instagram.com/agencija.chanak/

Gi vrshime slednive uslugi: - posreduvanje pri kupoprodažba na nedvižen imot. - iznajmuvanje pod kirija na nedvižen imot - izdavanje pod kirija na nedvižen imot - osiguruvanje na nedvižen imot - kompletiranje na celosna dokumentacija do imoten list - renoviranje na kuci i stanovi - preselba na podvižen imot so sopstven transport i rabotna sila

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti

Najdobar izbor,Najdobra usluga!!!
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
1200

Тетово
www.chanak.mk

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=883936

078/449-989 078/271-777

www.chanak.mk

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам