Куманово
                           
195 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Stan

Se prodava 4 soben Stan vo strog centar na ulica Done Bozinov nad kru...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 16:30Se prodava stan vo trgovski kaj dim market od 68 kvadrati

Se prodava stan vo trgovski kaj dim market Titova mitrovicka broj 6 ...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 14:44Se prodava stan na tode dumba 51 kvadrat

Se prodava stan na tode dumba karshi frosi drakstor na prv kat ne na ...


950 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 14:44Kupuvam stan od 65 do 80 kv vo Centar..placam kess

Kupuvam trosoben stan do 90 kvadrati vo centarot I okolu cenatarot...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 12:48Se prodava NOV stan od 90m2

Se prodava NOV stan od 90m2 na ulica Mosa Pijade 174g povekje info 07...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 08:04Se izdava stan na 3MUB

Se izdava stan na 3MUB karsi slatkarnica julija Pogoden za kancelari...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 21:07  НОВ ОГЛАС

IZDAVA SE STAN

Izdava se stan na Oktomvrisku revoluciju karsi gradsku pekaru. Stan e...


250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 20:27se prodava nov namesten stan od 43m2

Se prodava kompletno namesten nov stan od 43m2 na ul.Mosa Pijade, na ...


62.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 12:50Se prodava stan

Se prodava stan so vkupna povrsina od 70 m2 i podrum od 3 m2. Stanot ...


1.100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

05 фев 18:502 STANA KAJ DR KELESOV

Се продаваат 2 стана на ул,Ж.Јовановиќ-Шпанац 5/24 и 23 еден до друг ...


90.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

05 фев 18:20Se prodava Stan 45m2+3m2 podrum

Se prodava Stan 45 m2 so 3 m2 podrum Lokacija posle bunarche. Stanot...


53.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

05 фев 17:54STAN DUPLEX VO CENTAR ZAMENA ZA KUCA

Stanot se naogja vo centralno gradsko podracje potocno pozadi gimnazi...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

04 фев 17:40Se prodava stan

Se prodava stan sto momentalno funkcionira kako dva zasebni(postoi na...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

04 фев 10:12Kupuvam stan od 65 do 80 kvadrati

Kupuvam stan na prizemje, 1 sprat ili 2 sprat!


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

03 фев 21:58SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ

Se izdava celosno opremen luksuzen stan za kratok prestoj . Se izda...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

03 фев 20:26KUPUVAM GARSONJERA PONUDETE !

KUPUVAM GARSONJERA ILI DVOSOBEN STAN DO 40 M2 . PONUDETE PLAKJAM VEDN...


30 €
или предлог цена
Куманово

Станови

03 фев 20:26SE IZDAVA STAN VO CENTAR ZA KRATOK PRESTOJ

Се издава луксузно наместен стан за краток престој од неколу дена или...


30 €
или предлог цена
Куманово

Станови

03 фев 20:26Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac

Se prodavaat 2 stana na dve razliciti lokacii


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

03 фев 14:12Se prodava stan vo izgradba

Se prodava stan vo izgradba na ul. Tode Dumba pozadi stokomak. Zgrada...


1.050 €
или предлог цена
Куманово

Станови

03 фев 10:39Se prodava Stan

Se prodava kompletno renoviran so namestaj nov ne koristen :kujna,det...


1.250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

03 фев 10:12Iznajmuvam 2 apartmani vo centarot na Kumanovo

Se izdavaat 2 apartmani vo centarot na gradot, na plostadot vo zgrada...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

02 фев 19:25Стан во централно градско подрачје !!

Се продава стан на 3 МУБ 67 во одлична состојба ! Стан 62м² + 5м² те...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 фев 17:14Se prodava namesten stan

Se prodava stan od 120m2 ( 114m2 stanbena povrsina i 6m2 balkon ) . ...


700 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 фев 14:04Kupuvam stan so realna cena .plakam vednash

stan kupuvam so realni ceni ,ne veshtacki ceni


800 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 фев 10:21Stan na Extra lokacija

Se prodavaat 2 stana ( 60m2 i 100m2) na 2ri i 3 ti sprat so parking m...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 фев 16:14Kupuvam stan do 45 do 60 m2

Kupuvam ponov ili renoviran stan od 45 do 60 m2, dvosoben so terasa, ...


1.300 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 фев 15:09Se prodava stan / стан

Prodavam dvosoben stan od 60 m2 na ul. Done Bozinov(na 250 metri od p...


900 €
или предлог цена
Куманово

Станови

31 јан 20:44Kupuvam stan od 70 do 80 kvadrati

Plakam kes moze i 2 po 50 kvadrati


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 јан 13:51Hitno se prodava stan

Se prodava stan na ul. Z.j. spanac vo blizina na dr kelesov za poveke...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 јан 10:24Stan so moznost za gradba

Se prodava stan so dvorno mesto od 260m2 so moznost za gradba A2, P 4...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

28 јан 22:20Izdavam ednosoben stan za kratok dolg prestoj

Ednoseben stan na kruzen tok, na bul. 3 mub ,pozadi restoran Doma, ko...


220 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 јан 12:07Izdavam apartman studio stan kratok dolg prestoj

Garsonjera namestena na bulevar 3 mub do alfa ,silk road banka , st...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 јан 12:06Se izdava trosoben stan

Se izdava namesten stan .Stanot e kompletno opremen so nov mebel i p...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 јан 20:59Se izdava kompletno namesten stan

Se izdava namesten stan .Stanot e opremen kompletno so se sto e potre...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 јан 20:59SE PRODAVA STAN VO CENTAR

40m2, 3 sprat juzna strana, podrum 6m2 namesten Cenata e fiksna 07...


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 јан 16:50Se iznajmuva apartman ili sprat kako deloven prostor

Se iznajmuva namesten apartman kako sprat od kukja so poseben vlez od...


400 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 јан 13:00Se prodava stan

Se prodava renoviran stan vo naselba Goce Delcev Info na 070390643


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

15 јан 21:44Купувам стан од 40 до 60 м2

Преферирани опции: - една спална - тераса - полу наместен или наме...


880 €
или предлог цена
Куманово

Станови

15 јан 16:11Se izdava stan

Se izdava stan pot kirija za dolgo prestoj stanot e mobilirano cel k...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 јан 13:32Se kupuva stan do 60 kvadrati

Kupuvam stan do 60 kvadrati Samo da ne e na posleden sprat od zgrada


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 јан 11:35Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам