Струга
                   
575 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Doblo 112 000 km 2011 god

Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Voziloto e vo odlicna sos...


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Струга

Автомобили

16 фев 15:58Промовирано

Mercedes “C-180”//diesel//“2014//CH//“mozhna zamena

Mercedes “C-180”//⛽️diesel// 📌“- 2014//🇨🇭//“ 🧩(2200ccm-1...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 мар 10:05Промовирано

Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11Промовирано

Bmw 418 d Gran Cupe Moze zamena

Bmw 418d Gran Cupe God.2015 Reg.08.2023 zelen karton Servisirana...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:38VW Touran, DSG, 170 ps

Voziloto e vo odlicna sostojba, redovno servisirano, registrirano i s...


6.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:24KIA SORENTO 4x4 Automatik

so servisna knishka od ch napraven komplet servis proverka po z...


7.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.900 €
Струга

Автомобили

Денес 05:45Audi A8 3.0 QUATTRO

Se prodava A8 Long 2 gazda nosena e od svajcaria kolata e top so gara...


12 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 03:39BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET

BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET - - - GARANCIJA--- FULL OPREMENO A...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:39Mercedes C200 Ekstra socuvan 070818202

Voziloto se prodava,registrirano edna godina do12 mesec 2024 godina.....


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:49DOBAR MERCEDES

Mercedesot e vo odlicna, sostojba, redovno servisiran Dobro 4 zimski...


1.970 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:32PERFEKTEN MERCEDS CLA URBAN FACELIFT

Prodavam Mercedes CLA Shooting Brake 180D vo odlicna sostojba,tehnick...


18.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.250 €
Струга

Автомобили

Вчера 19:39Se prodava Renault Scenic 1.6

Se prodava reno Scenic 1.6 1997 god. Registriran do Noemvri 2022. Teh...


1.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:06VW Jetta 2.0 TDI

Prodavam VW Jetta 2.0 TDI 103kw na top sostojba Info na 070-316-536


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:50VW Sharan 1.9 TDI

Prodavam VW Sharan 1.9TDI 85kw na top sostojba kolata w mnogu zacuvan...


5.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:50FORD C-MAX 2.0 DIESEL 2012

Одлично зачуван C-MAX со TITANIUM ниво на опрема 4 нови зимски гуми S...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.800 €
Струга

Автомобили

Вчера 18:50VW Jetta 2.0TDI 110kw

Prodavam VW Jetta 2.0 TDI 110kw kolata e na top sostojba registrirana...


14.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:50VW Golf VI 1.6 TDI DSG

Prodavam Golf 6 1.6 TDI 77kw kolata e ma top sostojba i mnogu zacuvan...


9.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:50GOLF 6. 2.0 TDI moze zamena

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran realni kilo...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:25  НОВ ОГЛАС

Opel corsa

Opel corsa 1.2 Benzin 2005/4g Registrirana Servisirana Vo p...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00VW GOLF 5 1.9TDI UNITED - 2008 GODINA

VW GOLF 5 1.9TDI UNITED - 2008 GODINA -KLIMATRONIK -230.000KM SO ...


58 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00GOLF 1.9 6 BRZINI 4x4 CH

🇨🇭🇨🇭Uvezen Od CH 🇨🇭🇨🇭 1.9 TDI 77 KW 4 Motion (4x4) 2009/...


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Opel astra 1.4 benzin

Se prodava opel astra 1.4 benzin 2006 godina, kupena e vo Mkd so orgi...


2.750 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:40Mercedes Benz E220d 2021

se prodava mercedes benz e 220 diesel godina 2021,full oprema,nov kup...


71 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:23Bmw X6 3.0D Xdrive Paket 2016 SportPaket

Bmw X6 3.0D Xdrive 2016 Ⓜ️Paket So Full Oprema VakumNa Vrati 360*Kame...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
58.000 €
Струга

Автомобили

Вчера 10:47Bmw 418D GrandCoupe 2016 Facelift CH

Bmw 418D 2016 GrandCoupe So Full Oprema Uvoz Ot CH🇨🇭🇨🇭Reg+Zelen N...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
23.000 €
Струга

Автомобили

Вчера 10:46Bmw 520D Xdrive 2014 Facelift LuxuryLine CH

Bmw 520D Xdrive 2014 LuxuryLine So Naj Full Oprema 2🗝️M-Paket Oprema...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
22.000 €
Струга

Автомобили

Вчера 10:46Mercedes C320Cdi 2008 AmgEdtion

Mercedes C320Cdi 2008 Avtomatik. Reg1Godina Novi Gumi So Naj Full Opr...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 €
Струга

Автомобили

Вчера 10:46Porsche Cayenne 3.0Disel Facelift 176Kw Unikat

Porsche Cayenne 3.0Disel 2010 Facelift Top sostojba Uvoz Ot CH Moze i...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.000 €
Струга

Автомобили

Вчера 10:46Audi S5 4.2Benzin V8T Quattro Sline 105.000Km

Audi S5 4.2Benzin 2009 Godina Coupe 105.000Km So Full Oprema 353Ps No...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 €
Струга

Автомобили

Вчера 10:46Honda civic 2.2 ctdi 2008

Top


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 03:23Mitsubishi Pajero 2.6

Vo odlicna sostojba mnogu zacuvano karoseriski. Nema trulo nikade. Pl...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 00:33Dzip Audi Q7 3.0tdi quattro 4x4

Audi Q7 3.0tdi Morot menjac vo dobra sostojba. 315000km. Karoseris...


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 21:55Mercedes c220cdi 2001god

Kolata e vo odlicna sostojba moze zamena mob 076767422


2.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 21:22Porsche Cayenne 3.0 Diesel FULL OPREMA

Porsche Cayenne 3.0 Diesel FULL OPREMA NOVI GUMI SERVIS FULL REGI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 20:37Dacia Dokker 1.2

Kolata e uvezen od Austria pred 9 meseci..mozit zamena so kola


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 20:13Bmw 535

Donsen od CH vo mnogu dobra sostojba..X-DRIVE


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 20:13ODLICNA OPEL ASTRA H

Kolata e navremeno servisirana. Kolata e vo odlicna sostojba Poveke ...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 17:16Vw touran 2.0 tdi

Se prodava vw touran 2008 2.0 tdi vo perfektna sostojba kako nova. Pl...


7.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 14:41Vw golf 2.0 tdi

Se prodava golf 6 2.0 tdi 2010 tdi 140 vo mnogu dobra sostojba.


7.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 14:41OPEL CORSA 1.0i REGISTRIRANA

opel corsa 1.0i redizajn reg cela god. top koliche extra cena tel....


3 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 12:15Golf 7 tdi

Se profava golf 7 vo odlicna sostojba napraven golem i mal servis so ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 11:18UNIKATEN..!!PASSAT BS81.6.TDI. OT CH.DOMAKINSKA I UBAVA..!!

Passat 1.6 tdi. Ot ch. 2016.god. 6 brzini 120ps.brza i stabilna.tr...


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 11:11Се продава Renault Megane 1.5dci

Се продава Renault Megane 1.5dci регистрирано цела година. Колата е ч...


2.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 10:07Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам