Куманово
                           
89 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DUKANI VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON KUMANOVO 140M2

PRODAVAM DUKANI 1 KAT DELOVEN PROSTOR+SUTUREN(PODRUM) VO NAJSTROG CEN...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 19:52НОВ ОГЛАС
Промовирано

Se izdava Ducan

Se izdava ili prodava Ducan od 70 sqm+30 na Bulevar Treta MUB 172. Lo...


450 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 21:20DUKANI VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON KUMANOVO 140M2

PRODAVAM DUKANI 1 KAT DELOVEN PROSTOR+SUTUREN(PODRUM) VO NAJSTROG CEN...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 19:52  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR OD 32 m2

DELOVNIOT PROSTOR SE NAODjA NA UL. OKTOMVRISKA REVOLUCIJA BR.11, V...


36.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 07:30Се продава дуќан

Се продава дуќан во ТЦ Гарнизон. 1200еур по м2


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

02 јун 14:54Деловен простор карши СУД

Се издава дуќан со квадратура од 14м2 со добра локација, пред Тобако ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

02 јун 12:44Се издава дуќан

Се издава дуќан на улица Октомвриска Револуцуја бр.49


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

02 јун 07:48SE PRODAVA INVENTAR OD DUCAN

SE PRODAVA INVENTAR OD DUCAN,MNOGU MALKU KORISTEN I MNOGU SOCUVAN.IMA...


4 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 јун 17:32Deloven prostor dukjan vo centar - Ducan vo Kasapski Krug

Dukjan dupleks, prizemje 20m2 so galerija na sprat 15m2, so dva sanit...


46.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 јун 13:00Се издава под кирија

Се издава под кирија дуќан на ул: Браќа Рибар (Нагорички сокак) ведна...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

31 мај 17:30Izdavam lokal

95m2 lokal so poseben prostor od 30m2 na najprometno mesto vo Kumanov...


7 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

30 мај 18:42Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor na ulica Done Bozinov 18a


3 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

27 мај 15:34Deloven Prostor

Se izdava deloven prostor na ul. Leninova br.43 sproti noken klub Tun...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

26 мај 00:47Dukjan

Se izdava dukjan pod kirija78m2 Ul530 Br37 Pukovsko na glaven pat. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

23 мај 11:29Се издава дуќан во центарот на Куманово.

Дуќанот се наоѓа спротив трг.центар сума.


150 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

21 мај 19:39Дуќан во теговски центар нас Гоце Делчев

Издавам дуќан во трговски нас.Гоце Делчев веднаш до градинка,училиште...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

19 мај 17:53Prodavam dukjan na 3ta Makedonska Udarna Brigada

Локал, дућан, 34 м2, центар, на булевар 3-та МУБ, зграда, средина по...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

19 мај 13:22Se izdava dukan Bul.Oktomvriska revolucija 80 m2

Karsi gradska pekara 80 m2


450 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

16 мај 13:18СЕ ИЗДАВА ДУЌАН

Се издава дуќандки простпр 70м2 На Октомвриска Револуција подолу ...


350 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

14 мај 21:02se prodava dukjan 60m2

Se prodava dukjan na odlicna lokacija vo Kumanovo.Dukjanot se naogja ...


52.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

11 мај 19:32Se iznajmuva dukjan vo naselba Goce Delcev

Se iznajmuva dukjan vo naselba Goce Delcev sproti igraliste na Ul Tod...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

10 мај 20:33Dukjan na top lokacija

SE PRODAVA DUKJAN NA TOP LOKACIJA NA SAMATA RASKRSNICA NAKAJ ZELEN RI...


1.350 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 апр 08:55DUCAN OD 35 M2 NA NAGORICKI SOKAK (KARSI KOBRA)

Se prodava ducan od 35 m2 na ul. Ivo Lola Ribar (Nagoricki Sokak) ved...


42.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

06 апр 09:21Se izdava dukan vo centar na Kumanovo

Se izdava dukan vo centarot na gradot lokalitet hotel Kumanovo naspro...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 апр 21:16Се продава деловен простор (Палас)

Се продава деловен простор во центар на градот, ул Ленинова. - Локац...


1.400 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 апр 10:05Се продава дуќан на одлична локација во Куманово

Се продава дуќан 45 м2 на одлична локација за повеќе намени , во Кума...


58.500 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

27 мар 14:26Izdavam Ducan

Se izdava ducan 16m2 vo zgrada do lokalitet "Dom na ARM" do krusen te...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

20 мар 21:10Дуќан кај СЕТЕК

Дуќанот се наоѓа на аголот од улиците Пиринска Македонија и Вера Кото...


200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 мар 12:36Се издава под кирија

Се издава простор под кирија погоден за краток период за приватни заб...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

22 фев 08:53Se izdava Dukjan, ducan vo centar

Dukjanot e 30m2 na 1 sprat ima poseben vlez, wc pregraden na 2 dela. ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

14 фев 14:06IZDAVAM DUCAN

Ducanot se naogja na 3 MUB, na mnogu dobra lokacija. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

31 јан 20:15Се издава дуќан, 30м2

Се издава дуќан, 30м2 Локација - ул. Oктомвриска Револуција, бр.47, ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

31 јан 07:36Се издава дуќан под кирија

Дуќанот е нов до сега не е издаван под кирија,со површина од 20 m2, с...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

28 јан 10:28ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО

Деловен простор во строгиот центар на Куманово, на улица „Илинденска“...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 ное 22:43Se prodava ili izdava ducan od 36m2

Ducanot se naoca na ul. Gucman ispod (korner skara na kilo)


700 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 сеп 19:48Se izdava deloven prostor OKTOMVRISKA REVOLUCIJA

Se izdava deloven prostor vo ulica Oktomvriska Revolucija br.36, loka...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

07 сеп 19:38Бул 3-та МУБ

Се продава дуќан на ул. 3-та МУБ бр 52, на приземје во стамбена зград...


1.800 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 авг 14:50Se izdava dukjan inf na 070236090

Se izdava dukjan karsi shkola Toli Zordomis informacii samo na 070236...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

21 авг 10:30shitet lokali

shitet lokali ne lokalitetin e garnizonit ne katin e trete permbi caf...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

27 јул 10:01Se iznajmuvaat pod kirija 4dukjani EFTINO

Dukjan 1- 34m2 so 2wc m/z so klima 250evra Dukjan 2-27m2 so 1wc so k...


250 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

21 јул 13:54Се продава/издава дуќан - трафика под Рим-Париз

Prodavam(izdavam ducan od 8kvadratni metri( trafika ispod Rim-Paris) ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

06 јул 12:16Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам