Куманово
                   
152 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot Expert , 2011. Swiss

Peugeot Expert 2011 godina, 2.0 hdi, 88 kw ( 120 ks) 6 stepena manuel...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:00Промовирано

Mercedes Vito Long 111 2.2Cdi 85kw Swiss Staklo Cuvano 2009

Mercedes Vito Long 111 2.2Cdi najdobrite i najekonomicni dizel merced...


6.400 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:25НОВ ОГЛАС
Промовирано

Mercedes Vito 111 CDI 2010 godina

Se prodava mercedes vito vo top sostojba,full oprema,cena 6500 evra ...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:59Mercedes Vito Long 111 2.2Cdi 85kw Swiss Staklo Cuvano 2009

Mercedes Vito Long 111 2.2Cdi najdobrite i najekonomicni dizel merced...


6.400 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:25  НОВ ОГЛАС

Peugeot Expert , 2011. Swiss

Peugeot Expert 2011 godina, 2.0 hdi, 88 kw ( 120 ks) 6 stepena manuel...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:00Renault Trafic 1.9 DCI Termoking Ladilnik

Se prodava Renault Trafic vo perfektna sostojba so Ladilnik Kompletn...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Куманово

Комбиња

Денес 12:12Fiat Ducato termoking 3.0 motor 180ks

Se prodava fiat ducato 3.0 180ks multijet 2012 god so dve bočni vrati...


9.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 11:51Citroen Jumpy 1.6Hdi 90ks Swiss Staklo

Citroen Jumpy 2008/09 1.6hdi 66kw/90ks najekonomicen dizel motor. Uv...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:57Ford Transit Connect , Pickup , Pikap

Pikapot e vo odlicna sostojba. Uvezen od Svajcarija vo 2019g Bez ko...


3.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 21:59RNENAULT MASCOTT KIPER

Renault mascott kiper 3.0 160ks Novi gumi Elekricni prozori Vo sup...


12.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 10:10IVECO 35S13 Daily 2012

IVECO 35S13 DAILY model:kühlkasten 2.3diesel god:2012 skros novi ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

02 окт 21:52Se prodava kombe Hyndai H1 Tovatno

Se prodava kombe H1 2.5 CRDI 2003 godina tovarno registrirano cela go...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

02 окт 14:28Fiat Scudo 2.0Mjet 120ks Novo Staklo

PRODAVAM FIAT SCUDO KOMBE 2.0 MJET 88KW/120KS 2008 GOD SO NAJEKONOMIC...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

02 окт 09:56PEUGEOT EXPERT 2.0HDI 2007

EXPERT 2.0HDI SERVISIRAN 220.000km REGISTRIRAN DO 04.2023 2007 G...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

01 окт 21:41Opel Vivaro /Renaul Trafic/ 2.0tdci 2.5tdci

Skoro se


5 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

01 окт 18:42Mercedes vito 110cdi

Mercedes vito 110cdi 2013 so servisna istorija 211488km So klima...


22.222 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

01 окт 16:53TOYOTA HIACE 2006 2.5D4D

Kombeto e vo besprekorna sostojba .Registrirano do 1-2022god so klim...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

30 сеп 23:47Kupuvam kombe

Kupuvam kombe evro 3 ili evro 4 8+1 ili pogolemo do 17-18 sedista s...


1.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

30 сеп 16:53Polovni delovi za Fiat Dukato

Polovni delovi za Fiat Dukato 2.8 jtd od 1995 do 2000 god. Menjac,gl...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

30 сеп 16:53Rasturen Menjac za iveko kombe

Digitalan tafograf. Se prodava menjac za iveko kombe 1998 godina r...


200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

30 сеп 16:53Ford tranzit - bandasi i gumi polovni

Se prodavaat dva bandasa so letni gumi vo solidna sostojba 195/70/1...


100 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

30 сеп 16:53Peugeot Expert

Peugeot Expert 2008 godina , 1600 cc, hdi 90 ks,odlicno kombe, skros ...


4.850 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

30 сеп 09:11Peugeot Boxer DOKA 7 sedista

Peugeot Boxer DOKA 335 L3 , 2.2 Dizel 96 kw (130ks), 2014 godina , or...


9.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

30 сеп 09:11Delovi za iveco 35 s 14

Site delovi za iveko prakame po kargo ekspres za istite ima garancija


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Комбиња

29 сеп 16:42Renault Trafic 1.9 DCI 2005 GODINA FRIGO LADILNIK

Se prodava Reno Trafic 1.9 DCI Frigo Ladilnik vo super sostojba so re...


4.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

29 сеп 10:03Renault Mascott 3.0 130 KS Maxii

Se prodava Renault Mascott 3.0 D 130 KS Maxi so dupli trkala ss vozi ...


6.700 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

29 сеп 10:03Mercedes E 200 Zamena za Kombi maxi

Smenet motor so 280 000 km Registriran 5 2023 so zelen kartom Ful o...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

28 сеп 16:38Citroen Jumpy, Exper,Scudo,

Citoren Jumpy L1 H1, 2007 godina 1.6 hdi 90 ks, so KLIMA, 183.000 km,...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

28 сеп 11:42Delovi za Mercedes sprinter i vito

Delovi za Mercedes Sprinter Vito Od 2006 god do 2017 072-593-292


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

27 сеп 23:55DELOVI ZA CRAFTER

DELOVI ZA CRAFTER OD 2006 god do 2013 motor menjac shasia branik ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Комбиња

27 сеп 23:54MERCEDES SPRINTER

IMAME DELOVI ZA MERCEDES SPRINTER 311CDI MOTOR MENJAC DIFERENCI...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

27 сеп 23:54DELOVI ZA MERCEDES VITO

DELOVI ZA MERCEDES VITO 2000 DO 2012 god original delovi motor vit...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

27 сеп 23:53Mercedes Sprinter City -07

Mercedes Sprinter City Za gradski prevoz Mesta za sedenje/stoenje:1...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

27 сеп 17:32Peugeot Expert 2.0Hdi 120ks Klima Swiss

Peugeot Expert 2.0Hdi 2008/09god, 88kw/120ks najdobri i mnogu pogoden...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

26 сеп 09:31Motor iveco 3.0 vo delovi

Motor iveco 3.0 vo delovi 2006 god glava klipovi radilica bregasti di...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

23 сеп 14:10Citroen Jumper

Se prodava jumper 2,2 Motor 120 kc 2007 pri kraj so smenet Motor od...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

22 сеп 14:34Se prodava FIAT Skudo

FIAT Skudo 1997godina,dizel,registriran vo Vozna sostojba SE PRODAVA...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

21 сеп 16:06Fiat Scudo 2.0 hdi L2 LONG

FIAT Scudo MAXI 2.0 hdi 88 kw (120 ks ), 2008 godina,odlicna sostojba...


4.990 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

21 сеп 10:00Peugeot boxer 2.5 disel

Se prodava peugeot boxer 2.5 vo mnogu dobra sostojba registriran za ...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

19 сеп 17:50Се продават нови и половни делови за секаков вид на комбиња

Се продават нови и половни делови за секаков вид на автобуси,минибуси...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

17 сеп 17:16RENAULT MASTER 2.3D 2011 UVEZEN OD CH

RENAULT MASTER 2.3 дизел 125 кс 2011 godina 107kw 188.000 км re...


7.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

17 сеп 08:12Fiat Ducato 3.0 vo odlicna sostojba

Fiat Ducato 3.0 vo odlicna sostojba Plateni davacki do registracija ...


7.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

14 сеп 18:11Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам