Куманово
                   
8778 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A6 3.0 tdi quatrro

Audi A6 3.0 tdi 165 kw (225 ks) quatrro, 2004 godina, registrirano do...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Peugeot Expert 2.0Hdi 120ks Klima Swiss

Peugeot Expert 2.0Hdi 2008/09god, 88kw/120ks najdobri i mnogu pogoden...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 10:14Промовирано

Rachen paletar BT - 2.3 t - Nov - 5 godini garancija

Garancija: 5 GODINI na hidraulika. Garancija 99 GODINI na shasija! ...


16 мај 12:43Промовирано

BMW 318 D

318 D. 2006.registrirano cela godina servisirano so novi gumi nema ni...


5.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:20Hyundai Tucson

Se prodava Hyundai Tucson vo odlicna sostojba, vtor sopstvenik, neuve...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:20Audi A4 2.7TDI

Se orodavo vozilo domakinski cuvano i odrzuvano vo perfekna sostojba ...


9.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:20SEAT IBIZA 1.2 BENZIN NOV UVOZ CH ,KLIMA,, NOVOO!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭SEAT IBIZA 1.2 BENZIN (51 KW), 2008GOD. SO NAJEK...


3.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:19PEUGEOT EXPERT 2.0HDI, NOV UVOZ CH, 2009 NOVOO!!!

Prodavam 🇨🇭🇨🇭🇨🇭peugeot expert kombe 2.0 hdi(88kw) 2009 god so n...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 10:19RENAULT TWINGO

Renault twingo 1.1 od 2000 g. so originalni 130.000 km. ima odlicen m...


880 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:15Gumi Tigar 175 -65 - 14

Odlicni 4 gumi Tigar 175 - 65 R 14 kvalitetna marka ( nevozeni )skor...


95 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
100 €
Денес 10:15Mitsubishi Colt 1.1

Mitsubishi colt 1.1 - najekonomicen motor uvezen od Avstrija donesen ...


2.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:15Citroen Jumpy 1.6Hdi 90ks Swiss Staklo

Citroen Jumpy 2008/09 1.6hdi 66kw/90ks najekonomicen dizel motor. Uv...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 10:14FORD TRANZIT 2.2 Tdci Dizel SWISS KLIMA STAKLO

Ford Transit 2007 2.2 Dizel 63kw/85ks najdobar i mnogu ekonomicen diz...


5.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 10:14Peugeot Expert 2.0Hdi 120ks Klima Swiss

Peugeot Expert 2.0Hdi 2008/09god, 88kw/120ks najdobri i mnogu pogoden...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 10:14PEDA - TEK 250

Поминато о км (нов од салон) Tехнички податоци: • зафатнина: .......


2.290 €
или предлог цена
Денес 10:04AUDI A6 3.0 TDI QUATRO 3X S-LINE

AUDI 3.0 TDI 3X S-Line QUATRO 245 KS VITI-GODINA 2012/2011 KM- 195....


21.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:03AUDI Q5 3.0 TDI 4X4 QUATRO FULL OPSION

Џипот е донесен од Шфајцарија,регистриран сега сервисиран со летн...


15.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:02AUDI A8 3.0 TDI QUATRO

AUDI A8 3.0 TDI QUATRO VITI-GODINA 2010 ÇMIMI-CENA 19.900 EURO KM-...


19.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:02BMW 730 d INDIVIDUAL FULL OPCIJA

BMW 730d KM-220.000. VITI-GODINA 2009 ÇMIMI-CENA 16.500 EURO KON...


16.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:02Audi A7 3.0TDI S Line automatik 8G reg 1 godina

Servisna historija Ful servis Prefekna sostojba


22.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:01MAN TGX 18.440 Euro 6

MAN TGX 18.440 Euro 6 BG tablici 2015 godina 720.000km Rezervari 1160...


23.900 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 09:58OPEL CORSA D 1,2 Benzin + PLIN

--OPEL CORSA D 1,2 59 kw/80 ks Benzin + PLIN --ABS,ESP. --8X A...


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:55FORD FIESTA 1,4 tdci

FORD FIESTA 1,4 tdci 52 kw / 71 ks --NOV UVOZ !!! Germanija.........


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:55OPEL CORSA 1,3 CDTI >>>COSMO<<<

--OPEL CORSA 1,3 CDTI >>>COSMO<<< --ABS,ESP. --8X AIRBAG. --T...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:55VW TOURAN 1,9 TDI NAVI / Bi- Xenon / 7 SEDISTA

--VW TOURAN 1,9 TDI NAVI / Bi- Xenon / 7 SEDISTA --EURO KUKA - Fab...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54BMW 118D 105kw/143ks 2011god..

--BMW 118D 105kw/143ks 2m/2011god.. --NOV UVOZ !!! Germanija........


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54VW POLO 1,2 Benzin >>KLIMA<<

--VW POLO 1,2 Benzin >>KLIMA<< --4 EL,PROZORI. --PARKING SENZORI...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54VW GOLF 5 Plus 1,9 TDI 105ks >>TOUR<<

VW GOLF 5 Plus 1,9 TDI 105ks >>TOUR<< --Voziloto e so visoko nivo ...


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54Golf 6 TDI 1.6 TEAM

GOLF 6 1.6 105ps TDI TEAM 2011/10 BLUEMOTION KLIMATRONIK GREACI ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:50Golf 6 TDI BlueMotion 2012

GOLF 6 1.6 TDI 105ps BLUEMOTION 2012/11 KLIMATRONIK BORD KOPJUTER ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:50RENAULT TWINGO 1.1

Renault twingo - ( enjoy sport model ) 1.2 - plin lovato - panor...


630 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
650 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:48Branik preden za mercedes 808.608.813

Prodavam branik za mercedes Tel 070-857-399


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 09:47Cetiri zimskigumi so celicni bandasi196 65 15

Cetiri zimski gumi so bandasi Za golf v. Touran. komplet so ratkapni...


Денес 09:47Stranici kanati za kamion kiper

Stranici kanati za kamion kiper Dve stranici I zadna stranica 460 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 09:47Guma 215/75R17. 5

Guma gudiyer 215/75R17.5 Tel 070-857-399


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 09:47INSIGNIA 4x4 BITURBO ITNO

Prodavam Opel insignia bi turbo 4x4 avtomatik 200 KS Informacii: 0...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:46Hyundai Gets 1.5

Kolata e vo odlicna sostojba so site plateni davacki do registracija ...


33 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Citroen C1 1.0

Kolata e uvezena so site plateni davacki do registracija Za povece i...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Mazda 2 1.3

Voziloto e vo odlicna sostojba so site plateni davacki do registracij...


45 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Mazda 2 1.25

Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema Plateni se site davacki ...


28 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44SE PRODAVA VW SCIROCCO 2.0 TSI REG.CELA GOD FULL OPREMA

KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA UVEZENA E OD SVAJCARIJA ,NADVORESNO, V...


7.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:43OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2008 G,REGISTRIRAN DO 11.2022 G

OPEL  CORSA 1.2 BENZIN                                REGISTRIRANA DO...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:43  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT X RACE 50

Skuter Peugeot - francusko proizvodstvo 2 takten, so 13.000 km. ( fab...


690 €
или предлог цена
Куманово

Мопеди (под 50 cc)

Денес 09:41Страна 1 од 220

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам