Куманово
                   
2920 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

2019 Passat Wolfsburg 2.0 TSI

benzin 2.0 174ks donesen od amerika 88000 kilometraza avtomatik...


28.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

17 мај 03:36Промовирано

SE PRODAMA BMW E61 520(n47) 2008 FACELIFT! Moze zamena

Se prodava bmw e61 2008 facelift model. Redovno servisirano i odrzuva...


7.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:29НОВ ОГЛАС
Промовирано

Golf 5

Se prodava golf 5 1.9 105ks dizel ✅klimatronik ✅Magnat woofer ✅mul...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

18 мај 18:26Промовирано

BMW 318 D

318 D. 2006.registrirano cela godina servisirano so novi gumi nema ni...


5.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:20Hyundai Tucson

Se prodava Hyundai Tucson vo odlicna sostojba, vtor sopstvenik, neuve...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:20Audi A4 2.7TDI

Se orodavo vozilo domakinski cuvano i odrzuvano vo perfekna sostojba ...


9.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:20SEAT IBIZA 1.2 BENZIN NOV UVOZ CH ,KLIMA,, NOVOO!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭SEAT IBIZA 1.2 BENZIN (51 KW), 2008GOD. SO NAJEK...


3.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:19RENAULT TWINGO

Renault twingo 1.1 od 2000 g. so originalni 130.000 km. ima odlicen m...


880 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:15Mitsubishi Colt 1.1

Mitsubishi colt 1.1 - najekonomicen motor uvezen od Avstrija donesen ...


2.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:15AUDI A6 3.0 TDI QUATRO 3X S-LINE

AUDI 3.0 TDI 3X S-Line QUATRO 245 KS VITI-GODINA 2012/2011 KM- 195....


21.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:03AUDI Q5 3.0 TDI 4X4 QUATRO FULL OPSION

Џипот е донесен од Шфајцарија,регистриран сега сервисиран со летн...


15.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:02AUDI A8 3.0 TDI QUATRO

AUDI A8 3.0 TDI QUATRO VITI-GODINA 2010 ÇMIMI-CENA 19.900 EURO KM-...


19.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:02BMW 730 d INDIVIDUAL FULL OPCIJA

BMW 730d KM-220.000. VITI-GODINA 2009 ÇMIMI-CENA 16.500 EURO KON...


16.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:02Audi A7 3.0TDI S Line automatik 8G reg 1 godina

Servisna historija Ful servis Prefekna sostojba


22.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:01OPEL CORSA D 1,2 Benzin + PLIN

--OPEL CORSA D 1,2 59 kw/80 ks Benzin + PLIN --ABS,ESP. --8X A...


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:55FORD FIESTA 1,4 tdci

FORD FIESTA 1,4 tdci 52 kw / 71 ks --NOV UVOZ !!! Germanija.........


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:55OPEL CORSA 1,3 CDTI >>>COSMO<<<

--OPEL CORSA 1,3 CDTI >>>COSMO<<< --ABS,ESP. --8X AIRBAG. --T...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:55VW TOURAN 1,9 TDI NAVI / Bi- Xenon / 7 SEDISTA

--VW TOURAN 1,9 TDI NAVI / Bi- Xenon / 7 SEDISTA --EURO KUKA - Fab...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54BMW 118D 105kw/143ks 2011god..

--BMW 118D 105kw/143ks 2m/2011god.. --NOV UVOZ !!! Germanija........


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54VW POLO 1,2 Benzin >>KLIMA<<

--VW POLO 1,2 Benzin >>KLIMA<< --4 EL,PROZORI. --PARKING SENZORI...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54VW GOLF 5 Plus 1,9 TDI 105ks >>TOUR<<

VW GOLF 5 Plus 1,9 TDI 105ks >>TOUR<< --Voziloto e so visoko nivo ...


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54Golf 6 TDI 1.6 TEAM

GOLF 6 1.6 105ps TDI TEAM 2011/10 BLUEMOTION KLIMATRONIK GREACI ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:50Golf 6 TDI BlueMotion 2012

GOLF 6 1.6 TDI 105ps BLUEMOTION 2012/11 KLIMATRONIK BORD KOPJUTER ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:50RENAULT TWINGO 1.1

Renault twingo - ( enjoy sport model ) 1.2 - plin lovato - panor...


630 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
650 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:48INSIGNIA 4x4 BITURBO ITNO

Prodavam Opel insignia bi turbo 4x4 avtomatik 200 KS Informacii: 0...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:46Hyundai Gets 1.5

Kolata e vo odlicna sostojba so site plateni davacki do registracija ...


33 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Citroen C1 1.0

Kolata e uvezena so site plateni davacki do registracija Za povece i...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Mazda 2 1.3

Voziloto e vo odlicna sostojba so site plateni davacki do registracij...


45 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Mazda 2 1.25

Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema Plateni se site davacki ...


28 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44SE PRODAVA VW SCIROCCO 2.0 TSI REG.CELA GOD FULL OPREMA

KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA UVEZENA E OD SVAJCARIJA ,NADVORESNO, V...


7.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:43OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2008 G,REGISTRIRAN DO 11.2022 G

OPEL  CORSA 1.2 BENZIN                                REGISTRIRANA DO...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:43  НОВ ОГЛАС

Peugeot 407 2.0 HDI 136 KS 6 Brzini 2005

Peugeot 407 2.0 HDI 136 KS 6 Brzini 2005 KLIMATRONIK -ABS+SRS+E...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:31BMW F30 325D 165KW EURO 6

GODINA 2017-TA KILOMETRAZA 114 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA >...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:25FORD C-MAX 1.6 TDCI 80KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 210 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:25FIAT PANDA 1.2 EKSTRA PANORAMA

Fiat panda so klima


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:14Ford fiesta 1.4 benzin ekstra

Ford fiesta 1.4 benzin


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:14POLO 1.2

POLO 1.2 47 KW DONESENO OD GERMANIJA So servisna kniska dva kluca I...


2.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:12BMW 120 D

BMW 2.0 120KW 163 KS 5 VRATA FULL OPREMA SO SERVISNA KNISKA ...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:12OPEL ADAM 1.2

Opel Adam komplet oprema servisiran zelen karton


8.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:12POLO 1.2

POLO 1.2 KOMPLET OPREMA JAVI SE TEL, 075 619 117 SERVISNA KNISKA D...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:11Audi a3

Audi A3 1.9 TDI 105ks 2007/2008 Uvoz od Avstria 193,000 km registrira...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.400 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:09Peugeot Expert , Citroen Jumpy, Fiat Scudo

Tel 077.941.624 Peco FIAT Scudo MAXI 2.0 hdi 88 kw (120 ks ), 2008...


4.990 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:06HUNDAI GETZ 1.4 -KLIMA-REG CELA GODINA

HUNDAI GETZ 1.4 60KW MALA POTROSUVACKA 5-6L SO KLIMA-SERVO-CENTRALNA...


1.800 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
2.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:04Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам