Подкатегорија:
                   
112 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Деловен простор, магацин, дуќан

Се издаваат деловен простор од 160 м2 и магацин од 130 м2. Деловниот...


1 €
или предлог цена
Денес 08:20Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:19Се издава магацин,плац

Просторот се наоѓа на излез од Прилеп кон М.Брод, има приклучок за ст...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:12Se izdava deloven prostor na glavna ulica 120m2

Се издава деловен простор на главна улица, Александар Македонски, нас...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:13Се Издава 400м2-Прилеп 078304113

Гумен под,тоалети со соблекувални и туш кабини, висина на таван 4метр...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:07Се Издава 3000м2-Прилеп 078304113

Висина на објект од 5-7 метри,Санитарни чворови,канцелариски простори...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:07SE IZNAJMUVA

Se izdava atraktiven deloven prostor od 180m2 so sopstvn parking vo P...


1 €
или предлог цена
Вчера 00:09SE IZNAJMUVA

se iznajmuva na atraktivna lokacia vo Prilep na ulica N.H.Orde Copel...


3 €
или предлог цена
Вчера 00:09Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor na top lokacija vo Prilep na dve ulici na...


1 €
или предлог цена
Вчера 00:08SE IZDAVA PORANESHEN MOTEL MELBURN

Se izdava Poraneshen MOTEL MELBURN poveke od 300m2 na 2 kata, Lokacij...


350 €
или предлог цена
05 јун 20:58Се продава деловен простор во Прилеп

Се продава деловен простор во Прилеп на ул. Београдска ББ 150 м3 Це...


1 €
или предлог цена
05 јун 16:46Se izdava magacin so kancelarii

Se izdava deloven objekt za magacin ili proozvodstven pogon tvrda gra...


500 €
или предлог цена
05 јун 08:35Se izdava deloven objekt 1000 m²

Se izdava deloven objekt od 1000 m2 i 6 m visinana plac od 3000 m2. D...


7 €
или предлог цена
05 јун 08:35Se izdava dujkan vo centarot na prilep

Dujkanot se najuva kaj novata katna garaza Dujkanot e okolu 20 m2 p...


100 €
или предлог цена
04 јун 20:26Magacin 300m2 i 1800m2

Se izdava 300m2 (600eur) magacin i deloven prostor 1800m2 (3500eur)


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
600 €
04 јун 11:02Se iznajmuva DELOVEN OBJEKT so povrsina od 3000m2

Se iznajmuva deloven objekt so povrsina od 2700m2 dvorno mesto i 320m...


1 €
или предлог цена
03 јун 16:11Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
03 јун 10:09Deloven prostor

Se izdava prodava deloven prostor plus (plac do objektot so moznost z...


1 €
или предлог цена
01 јун 08:56Se izdava dukan 36m2 - Biznis centar

Se izdava dukan vo biznis centaro - zaden vlez


150 €
или предлог цена
31 мај 19:44SE PRODAVA DUKJAN VO CENTAROT

Se prodava dukjan deloven prostor vo samiot centar na gradot Prilep, ...


По Договор
или предлог цена
30 мај 09:39Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
25 мај 11:10Se izdava deloven objekt vo Tocila

Se izdava deloven objekt vo Tocila na glavna ulica vo blizina na crkv...


1 €
или предлог цена
16 мај 20:52Se iznajmuva deloven prostor 320m2

Se iznajmuva deloven objekt 125m2 pogoden za bilo kakva namena i za ...


1 €
или предлог цена
14 мај 09:29IZRABOTKA NA METALNI KONSTRUKCII GARAZI I DR NIZ CELA MK

** IZRABOTKA NA MONTAZNI GARAZI NASTRESNICI I DRUGI METALNI KONSTRUKC...


70 €
или предлог цена
12 мај 08:34OBJEKT (MAGACIN)

se izdava magacin/skladiste na ulica dimce jovanoski daboski br.5 pri...


1 €
или предлог цена
08 мај 15:55SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT VO PORANESNA PARTIZANKA

Se izdava deloven prostor samo za KAZINO vo poranesta partizanka upr...


По Договор
или предлог цена
04 мај 11:09Земјиште за деловен простор

Се продава деловен простор со површина 750м² во ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП на...


По Договор
или предлог цена
02 мај 17:14Hala pod kirija kaj carinata

Kaj terminalot stocen pazar info na 075353249


По Договор
или предлог цена
01 мај 23:20Se izdava deloven objekt sa sekakva namena

Objektot se naojga na ul Mirce scev 59 odma zad bolnicata, na glavna...


200 €
или предлог цена
28 апр 08:51Deloven prostor

Se izdava deloven prostor od 80m2 na ulica Vojvodinska B.B potocno ST...


1 €
или предлог цена
22 апр 15:42Se prodava deloven objekt 80m2

Se prodava dolen sprat od kuka,prostorot e deloven 80m2 so dvorno me...


8 МКД
или предлог цена
20 апр 11:46se prodavaat objekti 600m2

se prodavaat objekti, poranesna farma cvrsta gradba pokriena so metal...


1 €
или предлог цена
18 апр 08:34Се продаваат два дуќани во строг центар во Прилеп

Се продаваат два дуќани во строг центар во Прилеп од 6 и 7 м2.. Пове...


По Договор
или предлог цена
14 апр 11:36SE IZDAVA deloven prostor na izlezot od gradot

Се издава деловен простор (600м2) на излезот од градот на патот за ма...


1 €
или предлог цена
09 апр 21:46SE PRODAVA ILI IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Se prodava ili Izdava deloven prostor vo centar od 500m2 korisna povr...


По Договор
или предлог цена
09 апр 20:11Hala,obiekt,deloven prostor

Obiektot Se prodava ili izdava za poveke informacii na tel 078233702


По Договор
или предлог цена
07 апр 22:47Poranesen objekt Industrija za mleko Prilep

Lice za kontakt 070 207 405 - Aco Se prodava poranesna IM Prilep. ...


По Договор
или предлог цена
07 апр 15:47ПЛАЦ-ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се продава плац -деловен простор,со површина од 700м2+1500м2,со атрак...


По Договор
или предлог цена
02 апр 17:01Се продава деловен простор во строгиот центар на Прилеп

Се продава деловен простор (позади зграда Македонија), на ул. Браќа Л...


1 €
или предлог цена
18 мар 11:34Se prodava plac vo Prilep

Se prodava plac vo Prilep zad magacinite na Centro Promet. Placot e ...


По Договор
или предлог цена
11 мар 14:45Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам