Гази Баба
Подкатегорија:
                   
165 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 23:37IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

IDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 23:37DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 23:36СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-550М2

се изнајмува деловен простор и паркиг места во автокоманда од 544м2 к...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:08DELOVEN PROSTOR 130m2

Iznajmuvam deloven prostor ,vo Cento na glavna ulica 5Eur/m2 128m2 ...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:26Se izdava deloven prostor-glavna ulica vo T.Madzari Polvolno

Se izdava deloven prostor za bilo kakva namena na glavna ulica Blagoj...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

08 дек 12:03Se iznajmuva dukjan na glavna ulica vo Kisela Voda

se iznajmuva deloven prostor / dukjan vo Kisela voda na glavna ulica ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

08 дек 11:12DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

07 дек 12:46IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 140M2

IDAVAM MAGACIN VO CENTO 140M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

07 дек 12:46DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

07 дек 12:15IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

07 дек 12:05Канцеларии+изложбен простор во кругот на МЗТ фабриката

Деловен простор по високи станарди на ПРВА КАПИЈА спроти КИА и ЕЛЕКТР...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

07 дек 11:23Se izdava kancelariski prostor 320m2 + 30m2 terasa

Se izdava okeanski deloven prostor / kancelariski prostor 320m2 + 30m...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

07 дек 10:27DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

05 дек 09:44Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor od 760M2 vo Centarot na Prilep cena po dog...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

04 дек 16:43ZOARA BUSINESS CENTER

Се изнајмува деловен простор во непосредна близина на EAST GATE MALL....


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

02 дек 13:00Magacini 100-440m2

Izdavam magacin od 340m2 , 5 m visina, lizgacka vrata,sendvic krov, ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

01 дек 20:27Se iznajmuva pod kirija

Magacinski i kancelariski prostor vo Keramidnica pozadi Pivara , na s...


2.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

01 дек 10:04ЛЕВЕЛ 7 - СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ЗА Д.ПРОСТОР КАЈ ФОН - 51м²

Се изнајмува нов стан за д.простор - канцеларија,во непосредна близин...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

30 ное 14:40SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO NASELBA MADZARI

Se izdava deloven prostor vo nas.Madzari na ul. Blagoja Stefkovski so...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

29 ное 16:01Se izdava magacinski prostor vo Madzari

Od 100m2 do 800 m2 Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

28 ное 17:35ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО НОВА ЗГРАДА ВО ЧЕНТО

ШИФРА 6038 Импулс недвижности продава Деловни Простории во нова зг...


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 ное 10:43Се издаваат магацини 50м2-500м2 утоварна рампа видео надзор

Магацините се посебни просториии преградени со ѕидови и клуч од истит...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

27 ное 10:43Se prodava deloven prostor ili za dukjan

Se prodava prostor deloven namenet ili za kancelarii ili za dukjan vo...


95.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

24 ное 11:25Se izdava magacinski i kancelariski prostor , pozadi Pivara

1200m2 magacinski i kancelariski prostor , na samo 5 min od centar na...


2.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

23 ное 10:19Hala so deloven prostor i dvor

Se prodava prostor od 1000 kvadrati od koi 350 kvadrati se hala(zatvo...


1 €
или предлог цена
21 ное 11:16Se prodava deloven prostor vo Avtokomanda

Delovniot prostor e renoviran so pvc vrata i prozorci, laminat. Pogod...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

18 ное 20:09RENOVIRAN DELOVEN PROSTOR NA PERO NAKOV

ШИФРА- 156 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува реновиран дел...


1.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

18 ное 10:56Deloven prostor vo TC Hipodrom

Se prodava deloven prostor od 37m2 vo trgovskiot vo nas. Hipodrom, so...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

18 ное 09:30Izdavam dukjan od 80m2

Pogoden za deloven prostor ili magacin. Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

16 ное 10:43SE IZNAJMUVA DELOVNO/KANCELARISKI PROSTOR VO AVTOKOMANDA

Se iznajmuva delovno/kancelariski prostor vo Avtokomanda vo blizina n...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

15 ное 08:05DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

14 ное 11:11REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA

ШИФРА- 501 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува атрактивен де...


7 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

10 ное 16:06Се издава канцелариски простор во Маџари кај Супер Тинекс

Издаваме канцелариски простор во деловна зграда ДЕТОИЛ, во населба Ма...


8 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

03 ное 14:20DELOVEN PROSTOR 950m2, VO REPREZENTATIVEN DELOVNA ZGRADA

ШИФРА- 502 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прост...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

03 ное 10:43Kancelariski prostor vo East Gate

Канцелариски простор за закуп на кат 3 и кат 4 во Еаст Гате Малл, лоц...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

02 ное 14:41Izdavam nov DELOVEN prostor vo CENTO

Izdavam nov prostor na pocetok na Singelik/CENTO, sproti benzinskata ...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

02 ное 10:56Se iznajmuva ili prodava deloven objekt vo n. Ilinden

Се изнајмува или продава деловен објект во н. Илинден. Објектот се н...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

01 ное 11:38SE IZDAVA DELOVEN KANCELARISKI PROSTOR OD 700M2 KAJ PIVARA

Se izdava deloven prostor za kancelariI vo nova delovna zgrada vo bli...


9 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 ное 09:35IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ SAEM

IZDAVAM MAGACIN 125m2 SIRINA 6,5m DOLZINA 20m VISINA 4m KANCELARIJA...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

27 окт 09:33Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам