963 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rolerki roleri

Prodavam roleri br.34-37


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 17:07Prodavam Skii

Prodavam polovni ski so vezovi: HEAD SuperShape 170cm = 250 evra HEAD...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:47Staticen soben mini velosiped noetpakuvan Статичен велосипед

Mini staticen velosiped za Race i Noze Nov neotpakuvan . Odličen za r...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Cevli Alpina Recco MS1, broj 41

Prodavam cevli za skijanje Alpina Recco MS1 broj 41.


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 11:45Cevli Alpina RM5 28.5 (43-44)

Prodavam cevli Alpina RM5 broj 28.5, odgovara na broj 43-44, malku ko...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 11:45Prodavam Victorinox nozinja

Malku koristeni. Kako Novi Beloto 2000, srebrenoto 3000. Zaedno 4500...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:45  НОВ ОГЛАС

Binokular - Galileo Dvogled 20X40 - Двоглед 20 x 40

Nov Dvogled 20x40 Galileo Po kargo dostava e 150 den


1.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 11:34Dvogled 30x60 - Binokular 30 x 60 - Двоглед

Нови двогледи 30х60 Следува футрола Достава низ МК се доплаќа 150 д...


599 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 11:34Mini Binocular Dvogled BUSHNELL 22 x 25 Clear Vision

Prodavam mal dvogled Binocular BUSHNELL Optika 22x25 Clear Vision 1...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 11:31Germanski Dvogled PANDA 20x50 čista slika - NOV

Dvogled PANDA 20x50 168m/1000m Odlicen kvalitet i slika.. izra...


1.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 11:28Elektronsko Pikado - Електронско Пикадо - НОВО

Електронско Пикадо, работи со 3 батерии од 1,5В, или со адаптер... И...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:17Zelen Laser Pokazuvac - green laser pointer - rechargeable

Ви го претставуваме нашиот нов зелен ласерски покажувач на полнење, с...


550 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 11:17Sprej za samozastita solzavec za samoodbrana

Biber Sprej za samoodbrana zafatnina 80ml 150 den e dostava niz MK


499 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 11:15METALNI NOGARKI ZA CEVKA NA PUSKA

Prodavam novi metalni nogarki za puska.Ednostavni za koristenje i mon...


1.550 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вчера 10:46RUSKI VOEN DVOGLED MODEL BAIGISH 20X50

Достава на рака или по карго.Моделот Baigish е двоглед со широк спект...


2.050 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вчера 10:42Sprava za strukiranje, za zadnik i butovi

Spravata e odlična za ženi i devojki koi sakaat da imaat dobar struk,...


60 €
или предлог цена
Вчера 09:31ADIDAS WAKO 200 КИКБОКС РАКАВИЦИ КОЖА САМО ВО pride mk

Кик-бокс ракавици adidas WAKO • Дизајниран за интензивна обука • Ви...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:00FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


86.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:58SOLE FITNESS 65 ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ 6МЕС. КОР. ДО 165КГ.

Се продаваат две ленти за трчање SOLE FITNESS MODEL F65 https://ww...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 07:57ДЕТСКИ БОКС РАКАВИЦИ PRIDE 6 OZ. SAMO VO PRIDE.MK BOXING GL

BOXING GLOVES KICK BOXING GLOVES БОКСЕРСКИ РАКАВИЦИ КИКБОКС РАКА...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:56ADIDAS SPEED BOXING PROFI ВРЕЌИ ЗА УДИРАЊЕ Designed in USA

ADIDAS SPEED BLACK/GOLD ВРЕЌИ ЗА УДАРАЊЕ НОВО НАЈНОВИ МОДЕЛИ НА AD...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:56DIADORA-FASSI-HORIZON FITNESS ПРЕМИУМ ТРАКИ,ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ

HORIZON FITNESS GERMANIJA DIADORA FITNESS ITALIJA FA...


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:55HORIZON PARAGON X PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ ДО 180КГ. 10Г. ГАР

ПРЕМИУМ ПРОИЗВОДИ ДИРЕКТНО ОД ГЕРМАНИЈА УВОЗ И ЛАГЕР НА ФИТНЕС ОПРЕМ...


2.499 €
или предлог цена
Вчера 07:54Пераи за пливање

Пераи за пливање за раце и нозе професионални Арена малку користени!


1.000 МКД
или предлог цена
22 мар 20:01Se prodavaat 20 kg i shipka

Se prodavaat 20 kg tezina i shipka


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
22 мар 19:23Prodavam 2 lovni nozevi

Prodavam 2 lovni nozevi spansko proizvodstvo Muela 1 noz 2500den. No...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

22 мар 17:06Multifunkcionalna sprava

Se prodava kvalitetna home-made multifunkcionalna sprava. Spremna e i...


8.000 МКД
или предлог цена
22 мар 16:39Prodavam kros trenazer nov TL 005BS

Prodavam kros trenazer nov TL 005BS Kupen od Bidifit. Proban e samo 3...


9.500 МКД
или предлог цена
22 мар 16:31Кожени чизми за по лов

Многу квалитетни кожени чизми од Италијанско производство,големина бр...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Чевли

22 мар 15:06Ranec

Prodavam ranec so sipki Tel.070305606


300 МКД
или предлог цена
22 мар 13:37Hatsan Hercules Bully 6.35 PcP Vozdusna procitaj...

Se prodava Hatsan Hercules Bully kupena nova pred pola godina staven ...


999 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

22 мар 12:58detski skii

detski skii 150cm=1500 ----ski cevli alpina---1500den-------SKI...


1.200 МКД
или предлог цена
22 мар 12:25Пиштол Чешка Зброевка-CZ-75b-9mm

Три пати пукано со него! се продава на лице со дозвола,комплет со пр...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

22 мар 12:15BATERISKA LAMPA NAJMOKNATA NA PAZAROT SO FOLTRI,PREKINUVAC

Моделот користи две батерии на полнење 18650(8800мАч),со што се зголе...


1.890 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

22 мар 10:49Ruski voen dvogled BAIGISH 20X50 USSR Odlicen model

Достава на рака или по карго.Моделот Baigish е двоглед со широк спект...


2.050 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

22 мар 10:45Prodavam original dresovi za kosarka Crvena Zvezda

Prodavam 2 dresovi original (komplet) za kosarka Crvena Zvezda, kupen...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Други Спортови со топка / Облека

22 мар 10:14Prodavam skii

Продавам скии: Rossignol (oversize 9X) 167 cm - 2500 ден


2.500 МКД
или предлог цена
22 мар 08:42sortcevi za vozenje velosiped

sortcevi za vozenje velosiped poveke modeli i golemini


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Тркачки спортови / Облека

22 мар 02:23skijacki cevli

-alpina ,, pro carve,, ski cevli ---45-46 br- 3000den ---temno ...


1.500 МКД
или предлог цена
22 мар 02:22SKI CEVLI DELBELO

DELBELO,,SKI CEVLI-srebrena boja-MOZE I KAKO TURNO DA SE VOZA...


100 €
или предлог цена
22 мар 02:21Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам