Кавадарци
                           
629 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:04Промовирано

Betonski stolbovi

Betonski stolbovi kako novi za poveke info 070-533-183


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 21:32Се издава стан

Се издава стан од 52 М2 во Лепотиците на приземје, јужна страна , пог...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 20:56Se izdava stan

Stanot e ne namestes, od oprema poseduva samo kujna. Se naogja odma n...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 19:27Izdavam kukja vo strogiot centar na Kavadarci

Се продава спрат од куќа во центарот на Кавадарци спроти О.У Димката ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 19:04Se izdava dukjan na Ul Resavska br 11

Dukjan od 90m2 se izdava Segasen dneven centar za decinja I privatn...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 19:04Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:04Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:04СЕ ПРОДАВА СТАН

Се продава стан во строгиот центар на градот


56.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 15:57СЕ ИЗДАВА ЗА ПОДОЛГ И КРАТОК ПРЕСТОЈ - ЦЕНТАР

Се издава за подолг и краток престој ,стан во строг центар -плоштад ,...


1.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 15:57Se izdava dukan

Se izdava dukan na ulica 7mi Septemvri sproti penzionerski dom. Kon...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 15:27Дуќан во Новиот центар 51 м2

Дуќанот е комплетно реновиран со должина на излог од 6 м. Погоден за...


160 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 15:08Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor prizemje,so povrsina od 60 m2 vo Kavadarci ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 14:50Se prodava lozje (лозје)

Se prodava lozje vo s.Dabniste so povrsina od 8dekari. 4dekara smede...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:47SE PRODAVA !!!

Se prodava niva pod noviot objekt na Sloga Telefon za kontakt 078380...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:06zemjiste nad gradskiot stadion vo Kavadarci

Se prodava zemjiste nad gradskiot stadion vo Kavadarci na mestoto vik...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 11:47Se izdava dukan od 58 m2

Se izdava nov dukan vo Kavadarci so povrsina od 58 m2 so sirok izlog....


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 09:55Se prodava kuka

Prostor za ziveenje = 280 m2. Lokacija kaj zgradi Sileks - pozadi Ka...


155.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 09:08Niva vo industriska zona

Se prodava niva vo industriska zona,nad terminalot na angro promet. ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 08:21Се продава/издава деловен простор 32m2

Се продава/издава деловен простор-дуќан од 32m2 . Се наоѓа на улица ...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 22:44Се издава куќа на два спрата во Кавадарци

Се издава куќа на два спрата од 160 м2 тел за контакт 071239111


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

26 јан 22:27Prodazba na Placovi vo Mokliste

Se prodavat Plac vo Mokliste na 50 metra od Restoran Mokliste, pokraj...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 јан 19:15Се продава земјиште до Југо Комерц во Кавадарци

Земјиштето се наоѓа до Југо Комерц во Кавадарци, на само 5-10 минути ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 јан 19:07Urbaniziran gradezen plac

Se prodava urbaniziran gradezen plac so geodetski elaborat 1055 kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 јан 19:03Kupuvam stan ili garsonjera vo Kavadarci ponudete

Kupuvam stan ili garsonjera vo Kavadarci Ve molam za ponuda na 0756...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

26 јан 16:33Купувам стан до мах 68 квадрати. Понудете

Купувам стан или гарсоњера до Максимум 70 квадрати. Понудете со с...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

26 јан 16:23СЕ ИЗДАВА ДУЌАН, СТРОГ ЦЕНТАР

Се издава дуќан 21 м2 во строгиот центар. Реновиран, со тоалет, зашти...


13.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

26 јан 13:07Se izdava dukjan na Blazo Aleksov

Се издава дуќан од 15 м2 на улица Блажо Алексов, спроти РиверСофт (по...


5.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

26 јан 13:00Се продава Градежно земјиште

Се продава Градежно земјиште со површина од 502 м2.


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 јан 12:29Se izdava dukan kaj javorot

Dukanot e kaj javorot na koshot do buregdjilnica Maestro


250 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

26 јан 12:06SE PRODAVA PLAC OD 940m2 VO MOKLISTE MOKLISHTE МОКЛИШТЕ

Се продава плац во Моклиште/Mokliste/Moklishte со површина од 940 м2,...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Останато

26 јан 10:24Se prodava plac za kukja

Се продава плац од 470м2 над новата болница улица 25 мај,урбанизирано...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 јан 09:49Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на супер локација во градот на улица 7 Сеп...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

26 јан 09:00Urbanizirani gradezni placevi vo Kavadarci

Se prodavaat urbanizirani gradezni placevi na odlicna lokacija nad st...


37 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 јан 08:42Градежен плац на Дисанска

Се продава урбанизиран градежен плац,со чист имотен лист и со Геодетѕ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 јан 01:16Нова куќа

ЦЕНА ПОВОЛНА Се продава нова куќа. Изградена со најквалитетни мат...


175.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

26 јан 00:20Prodavam stara kuka vo centarot na gradot

Prodavam stara kuka vo centralno gradsko podracje,ulickata pod Kargo ...


18.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

25 јан 22:53Се издава дуќан

Се продава дуќан во градски парк до дистрикт кафе


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

25 јан 21:33Се издава дуќан

Се продава дуќан од 68 m2 во градски парк до дистрикт кафе


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

25 јан 21:33Se izdava deloven prostor

Се продава дуќан во новите згради кај градски парк до дистрикт кафе...


2.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

25 јан 21:33Се изнајмува стан 50м2 во центар на Кавадарци

Се изнајмува стан во центар на Кавадарци над Comodita. Двособен , 50...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

25 јан 16:40Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам