Кавадарци
                   
239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Се продава нива/ градежно земјиште за плацеви или панели

Се продава нива/неизградено земјиште со површина од 4644 м2 во меснос...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 11:54Tikvesko Ezero- BRUSANI Lozje

Prodavam lozje na Tikvesko ezero 1 ha zasadeno so 3600 pracki vran...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 10:21Urbanizirani gradezni placevi vo Kavadarci

Se prodavaat urbanizirani gradezni placevi na odlicna lokacija nad st...


37 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 10:15Plac 720m2 na atraktivna lokacija

Se prodava plac nad bolnicata 25 maj od 720m2 na samata ulica


36 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 09:57Земјиште на Копачот

Се продава земјиште (старо лозје) во место викано Копачот (парцела бр...


4 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
5 €
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 20:38Земјиште спроти Хотел „Фени“ во Кавадарци

Се продава земјиште (парцела бр. 10032/1) веднаш спроти Хотел „Фени“ ...


50 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 20:38Se prodava lozje (лозје)

Se prodava lozje vo s.Dabniste so povrsina od 8dekari. 4dekara smede...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 18:01Нива во Желков дол

Се продава нива во Желков дол со вода, на 150м од патот.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 17:12  НОВ ОГЛАС

KAVADARCI PLACEVI MOKLISTE NAD VATASKATA BRANA

PRODAVAM PLACEVI ,VO MOKLISTE NA POVECE LOKACII so razli...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:36SE PRODAVA NIVA VO S. MANASTIREC OPŠTINA ROSOMAN

SE PRODAVA NIVA OD 5.8 DEKARI VO KATASTARSKA KLASA:PRVA. VODA DONESEN...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:19Se prodava plac

Se prodava/izdava plac 11.000m2 na samiot pat na izlezot od marena na...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 11:42Se prodava plac za kukja

Се продава плац од 470м2 над новата болница улица 25 мај,урбанизирано...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 11:41zemjiste nad gradskiot stadion vo Kavadarci

Se prodava zemjiste nad gradskiot stadion vo Kavadarci na mestoto vik...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 10:48Urbaniziran gradezen plac

Se prodava urbaniziran gradezen plac so geodetski elaborat 1055 kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 00:04Niva vo industriska zona

Se prodava niva vo industriska zona,nad terminalot na angro promet. ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 јан 22:30Se prodava plac pozadi Grkovata ceshma

Se prodava plac pozadi Grkovata ceshma.Tel za kontakt :078204313


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 јан 21:32Prodazba na Placovi vo Mokliste

Se prodavat Plac vo Mokliste na 50 metra od Restoran Mokliste, pokraj...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 јан 21:25Lozje

Se prodava lozje 8 dekari vo blizina na gradot,od levata strana na pa...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 јан 16:17Се продава нива од 7 декари

Се продава нива од 7 декари под вода во близина на винарија Мовино па...


6.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 јан 14:47Се продава лозје сорта вранец

Се продава лозје сорта вранец до самиот пункт над село паликура со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 јан 14:47Prodavam plac

Se prodava plac vo Kavadarci vo naselba Bel Kamen.Pogoden za hala,kuk...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

30 јан 13:26SE PRODAVA !!!

Se prodava niva pod noviot objekt na Sloga Telefon za kontakt 078380...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

29 јан 21:16Plac vo Kavadarci 380 kvadrati

Plac vo oblasta Konjski Dupki - Glufcovec


40 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

29 јан 19:25zemja za fotovoltaicni paneli

Се продава/издава атрактивно земјиште од 7 декари (7000м2) за поставу...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

29 јан 18:25Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

29 јан 13:09Плац на Дисанска

Се продава плац на улица Дисанска под старечкиот дом (хотел). Телефон...


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

29 јан 12:51Se prodava Plac

Se prodava Urbaniziran Plac so Markica so Asfaltirana ulica, Voda, Ka...


34 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

29 јан 08:27Се продава земјиште до Југо Комерц во Кавадарци

Земјиштето се наоѓа до Југо Комерц во Кавадарци, на само 5-10 минути ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

28 јан 18:27Betonski stolbovi

Betonski stolbovi kako novi za poveke info 070-533-183


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

27 јан 21:32Се продава Градежно земјиште

Се продава Градежно земјиште со површина од 502 м2.


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 јан 12:29Градежен плац на Дисанска

Се продава урбанизиран градежен плац,со чист имотен лист и со Геодетѕ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

26 јан 01:16Se prodava plac na disanska 420m2

Info na 071/398-353


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 јан 16:24Zemjodelsko zemjiste-lozje.

Se prodava zemjodelsko zemjiste,,lozje,, od sorta smederevka,6595 m2 ...


125.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

25 јан 15:36Парцели 519 и 520 с.Крњево Кавадарци

Се продават парцели со вкупна површина од 1000м2


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

24 јан 22:19Urbaniziran Gradezen Plac so Geodetski Elaborat

Plac sproti gradskit park/stadion, mesto Domovica. Mestoto e urbanizi...


35 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 јан 19:29Se prodava smederevka i vranec

Se prodava 5 dekara smederevka


3.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

23 јан 08:23Се продава нива и овошен насад

Се продава нива и овошен насад во с.Долна Бошава. За повеќе информац...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 јан 21:28Prodavam niva vo atarot Anzovec Resavsko.

Nivata e 5800m2 so imoten list vo Anzovec resavsko pogodna za lozov n...


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 јан 16:50Prodavam niva vo atarot Belgrad ovcka reka.

Se prodava niva vo atarot Belgrad ovcka reka so imoten list 4200m2 po...


1.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

22 јан 16:50Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам