Ѓорче Петров
                           
848 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА СТАДИОНОТ СЕ ПРОДАВА НОВ СТА...


67.850 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 18:27Премиум апартман во комплекс Верина!

📢 СЕ ПРОДАВА👉Премиум апартман во комплекс Верина! Прекрасен апартм...


265.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 17:53  НОВ ОГЛАС

Stan vo Hrom 103m2

Se prodava stan vo Hrom -stara kvalitetna gradba so prekrasen rasp...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 16:02ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО НОВОСЕЛСКИ ПАТ - 74м²

🎯 ПРОДАЖБА НА НОВ СТАН ВО НОВОСЕЛСКИ ПАТ 🌍 Зградата се наоѓа во ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 14:17ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО П. ЃОРЧЕ - 44м²

🎯 Продажба на нова и веднаш вселива гарсоњера во П. Ѓорче - веднаш д...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 14:17ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО Н. ПАТ/ДАМЕ ГРУЕВ - 61м²

🎯 ПРОДАЖБА НА НОВ СТАН ВО НОВОСЕЛСКИ ПАТ 🌍 Зградата се наоѓа во ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 14:17Se izdava/iznajmuva nov stan 71m2 vo Vlae-Aleksandrija

Se izdava nov stan 71m2 vo Vlae vo novata eko naselba Aleksandrija so...


18.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 14:12Ѓ.Петров 64м2 трособен на 4кат

15128...Партенон Недвижности продава стан во Ѓ.Петров во стара зграда...


800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 13:44Изнајмувам нов стан во почетокот на Хром (Ѓорче Петров))

Станот се состои од 3 соби: дневна со кујна и две соби со по два крев...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава стан 44м2 ХРОМ

Сепродава празен стан од 44м2 во ХРОМ на трети кат 3/3 без лифт.Стан...


53.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 13:00Izdavam namesten stan vo naselba Hrom

Izdavam kompletno namesen stan vo naselba Hrom. Stanot e 60m2 i ima k...


12.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 13:00ПРОДАВАМЕ РЕНОВИРАН 3СОБЕН СТАН 60М2 СО ДВОР КАЈ ПОРТА ВЛАЕ

Продаваме реновиран 3 собен стан 60м2 со 5м2 тераса, 6м2 подрум и ...


83.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 12:51STANOVI VO VLAE, HROM I GjORCE PETROV

FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 12:42Nov 4 soben stan- Gjorche

Se prodava nov 4 soben stan na odlicna lokacija vo Gjorche vednas do ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 12:15Namesten stan od 60m2 so dve spalni sobi vo Hrom

Се продава понов и наместен стан од 60м2 во населба Хром . Станот рас...


83.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 12:14ПРОДАВАМ НОВ СТАН - 43м2

Продавам нов двособен стан во н.Даме Груев (ГЕГЕ) кај Кам и Жито Марк...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
45.500 €
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 11:31ПРОДАВАМ НОВ 3 - СОБЕН СТАН - 68м2

Продавам нов трособен стан во н.Даме Груев (ГЕГЕ) кај Кам и Жито Марк...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 11:29Се издава стан во Хром

Се издава комплетно наместен стан во нас. Хром во непосредна близина ...


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 08:57NOVOSELSKI PAT kaj KAM nov dvosoben opremen stan 39m2

NOVOSELSKI PAT kaj KAM i Zito market se prodava nov dvosoben stan vo ...


52.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 08:34HROM STAN 51 m2 VO NOVOGRADBA-VEDNASH VSELIV !!! !!!

Се продава стан во Новоградба со површина од 51м2, дворно место од 23...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 07:57GARSONJERA VO AMERIKAN KONSTRAKSAN

Se prodava garsonjera vo Amerikan Konstraksan na 8/8 sprat vo objekt ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 23:26STAN OD 50 M2 VO GJORCE PETROV

Se prodava stan vo Gjorce Petrov vo Amerikan Konstraksan od 50 m2 na ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 23:26GARSONJERA VO GJORCE PETROV

Se prodava garsonjera vo Gjorce Petrov vo Amerikan Konstraksan na 8/8...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 23:26STAN VO AMERIKAN KONSTRAKSAN

Se prodava stan vo Amerikan Konstraksan od 56 m2 na 8/8 sprat vo obje...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 23:26SE IZDAVA STAN POZADI KAM NOVO SELO

kontakt 071433987


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 20:47PRODAVAM NOV STAN POZADI KAM 55 m2

NOV NE VSELUVAN STANOT E VO NOVOSELSKI PAT POZADI KAM VO NOVITE ZGRA...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 20:46SE IZDAVA STAN POZADI KAM VO NOVO SELO

kontakt 071 433 987


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 20:46Се продава нов стан

Се продава нов стан веднаш вселив во н. Даме Груев во Ѓорче Петров 41...


39.950 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 16:31Se izdava trosoben namesten stan vo Hrom

Se izdava trosoben namesten stan od 60m2 vo Hrom, Stanot e na 4 kat b...


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 14:00Se prodava nov stan vo Hrom od 49m2 / Хром

Се продава нов стан од 49м2 во близина на ОУ Поп Георгиев Беровски во...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 12:31Se izdava cetvorosoben stan na prizemje so sopstven dvor.

Se izdava komforen luksuzno namesten stan vo Gjorce sproti Bolnicata ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 11:44Nov trosoben namesten stan vo Gjorce Petrov

Agencija Casa prodava nov i kompletno novo opremen stan vo Gjorce Pet...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 10:55Se izdava namesten stan Vo Hrom

Se izdava kompletno namesten stan na prv kat vo Hrom na ulica Kicevsk...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 09:13NOVOGRADBA VO NASELBA GORCE PETROV

Se prodava vednas vseliv stan so povrsina od 59 m2 na Prvi kat so ...


1.150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 08:33Se prodava stan od 54 m2 vo Gjorce Petrov

Se prodava stan od 54 m2 vo Gjorce Petrov vo novogradba vo blizina na...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

05 јун 21:17Se prodava stan od 41 m2

Se prodava nov stan od 41 m2 na 1-vi kat, orientacija istok vo nova z...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

05 јун 21:09NAMESTEN, 2-SOBEN STAN VO GJORCE PETROV

36537-GJORCE PETROV-crvenite zgradi kaj salata Makedonija, 47 m2, 2-s...


60.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

05 јун 14:393-SOBEN, KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO G.PETROV

35948-GJORCE PETROV-kaj Kokta stadionot, 75 m2, 3-soben, na visoko pr...


93.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

05 јун 14:37SE IZDAVA EDNOSOBEN POSEBNA KUJNA GJORCE KAJ STAROTO KINO

SIFRA 5075 POVRSINA 40 KAT 2 Dnevna soba Posebna kujna Greenjet...


150 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

05 јун 13:30Se izdava stan vo Cevahir

Se izdava kompletno namesten stan, vseliv od 01.07.2023 godina 51 m2...


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

05 јун 13:21Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам