Кисела Вода
                           
3953 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИЗНАЈМУВАМ ГАРАЖА - КИСЕЛА ВОДА

Изнајмувам гаража од 16 м2. Се наоѓа на улица Сава Ковачевиќ во згра...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

23 ное 19:52Промовирано

КУЌА СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД НА ГРАДОТ И ЧИСТ ВОЗДУХ ****

🔰 КУЌА СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД НА ГРАДОТ И ЧИСТ ВОЗДУХ **** во СКОПЈЕ, К...


930 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

24 ное 10:27Промовирано

Станови по најдобра цена

Во услови кога сите цени растат ние се грижиме за нашите идни клиенти...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Se izdava dukan vo DracevoСе издава дел. простор во Драчево

Се издава деловен простор на влезот во нас. Драчево 62м2 и како таков...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 15:31PRAZNA GARSONJERA VO KISELA VODA

Se izdava nova praznja garsonejra vo Kisela Voda vo neposredna blizin...


180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:25POLUNAMESTEN STAN VO CRNICE

Se izdava polunamesten stan vo Crnice so kujna i vgradeni garderoberi...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 15:24se prodava zemjiste - plac

se prodava zemjiste varvara markov manastir i rakotinci


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:49Izdavam 3 Soben Stan Crnice

Izdavam trosoben stan, renoviran, na 10 minuti peski od klinicki cent...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:24Niva DobriDol Skopje

Niva vo s.DobriDol skopje se naoga na200 m posle crkvata gradski vodo...


1 €
или предлог цена
- 96 % Попуст
23 €
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:23Livada vo markova reka

Na 200m od varvara ima dva placa ednniot e okulu 1000m2 a drugiot oku...


1 €
или предлог цена
- 94 % Попуст
17 €
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:23Станови по најдобра цена

Во услови кога сите цени растат ние се грижиме за нашите идни клиенти...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Стан во Кисела Вода поволно

Се продава стан во Кисела Вода на мирна локација, во непосредна близи...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Stan vo karabina 37mkv, 1 kat do Vero Kisela Voda

🏢 Стан ТИП 5 ➡️ 1 кат . Дневна,кујна,тераса и посебна спална. ➡️И...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.390 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Извонредна можност за стан во Саник

Извонредна можност да купите стан во некој од објектите на Саник! ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Се издава/изнајмува Трособен комплетно наместен Стан

Се издава/изнајмува трособен комплетно наместен стан за краток прест...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Se Izdava deloven Objekt. Pintija kisela voda skopje

Se izdava deloven prostor do 2000m2 na Bulevar Boristrajkovski Pred...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Se izdava Industriska zona. Pintija skopje

Se izdava deloven objekt. ulica. Boristrajkovski industriska. zona P...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Станови во градба К. Вода -1 спална- Димо Х Димов

Се продаваат станови во градба на улица Димо Хаџи Димов бр. 90, П + 3...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 12:01PRODAVAM KUCA

Prodavam kuca vo kisela voda na dobra lokacija so izlez na dve ulici....


200.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:19Продавам одлочен стан

Продавам стан од 44 м2 и тараса 3м2 на високо приземје, наместен со м...


1.450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 11:15Izrabotka po merka na stakleni pregradi i vrati

Izrabotka po merka na stakleni kancelarii pregradi i vrati od kaleno ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:55Kisela Voda 48m2 nov-se prodava 1200 eu/m2

Agencija za nedviznosti prodava nov dvosoben stan vo gradba vo Kisela...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:49Nova kukja Dracevo

Se prodava nova nevselena, edinecna kukja vo nas. Dracevo 120m2 so dv...


125.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:48Kisela Voda 82m2 so 3 spalni - se prodava

Agencija za nedviznosti prodava cetvorosoben komforen stan vo Kisela ...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:48Pintija kat od kukja 100m2- se izdava

Agencija za nedviznosti izdava kat od kuka( visoko prizemje) vo nas. ...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:48APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ, SHORT STEY FOR RENT

Se izdava apartmant za kratok prestoj vo Kisela voda idealen za vasit...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:46Продавам стан во К.Вода

📢Се продава прекрасен стан од 58m2 во срцето на К.Вода карши домот з...


65.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 10:38Se prodava Menuva DUPLEX

Se prodava Menuva DUPLEX na pocetok vo K.Voda ul.Kozarov 2. Dolniot ...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 09:59Se izdava deloven objekt

Se izdava deloven objekt na tri sprata vo Skopje Kvadratura 2000m2 ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 09:25Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda

Se izdava deloven prostor na Bulevar Boris Trajkovski dva dukjani po...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 09:25Deloven prostor 3600 m2

Se prodava ili izdava deloven prostor na ul. Boris Trajkovski nasprot...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:06Плац во кисела вода1 ТЕФЕРИЧ

Се продава атрактивен плац од 500m2 во близина на ресторан Теферич.Пл...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 08:27Продавам или замена за два помали стана

нивата е со целосна документација на само 6 км од центарот на градот ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 07:34PLAC IZMEGU RAKOTINCI I DOBRIDOL1300kvadrati

PLACO SE NAOGA IZMEGU RAKOTINCI I DOBRIDOL OPSTINA SOPISTE VEDNAS DO ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:26PLAC VO GORNO SONJE VO NASELBATA 2300M

PLAC VO GORNO SONJE VO NASELBATA 2300 KVADRATI GRADEZNO KP-443.. NA ...


26 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:25prodavam plac po patot za manastirot pelenica

placot e na patott za manastirot pelenica vo dracevo od asvalt se vl...


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:14prodavam zemjiste vo dracevo

prodavam zemjiste staro lozje koe se naoga na ridot nad sumskoto stop...


7 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:14plac vo dracevo vo gradezen reon

placot e so cista dokumentacija moze odma da prefrli odalecen e 300 m...


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:14Placevi Dracevo

Се наоѓаат на влезот во населба Драчево на крајот на улица „ Малешевс...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:43Placevi Dracevo

Се наоѓаат на влезот во населба Драчево на крајот на улица „ Малешевс...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 00:41Izdavam Deloven Objekt

Izdavam Deloven objekt od 70 m/2 so dvorna povrsina od 1000 m/2 vo Ki...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 23:25Се отстапува разработена пицерија

Се отстапува разработена пицерија во Кисела вода на многу добра локац...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Вчера 22:49Kuka

Prodavam kuka vo nas draqevo slepa ulica blizu skolo kuzman shapkarev


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:42Страна 1 од 99

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам