Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
190 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava. deloven objekt

Se izdava deloven Objekt bulevar Boristrajkovski industriska zona Pi...


По Договор
или предлог цена
07 дек 10:51Промовирано

Деловен простор од 98м2 во Кисела Вода (deloven prostor)

* вкупна површина од 98м2 * ул. Марко Цепенков: 9, Кисела Вода (кај ...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00Промовирано

Se Izdava deloven Objekt. Pintija kisela voda skopje

Se izdava deloven prostor do 2000m2 na Bulevar Boristrajkovski Pred...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Деловен простор од 98м2 во Кисела Вода (deloven prostor)

* вкупна површина од 98м2 * ул. Марко Цепенков: 9, Кисела Вода (кај ...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00Se prodava rabotilnica vo Kisela Voda so dvor

Rabotilnicata e visoka ima i galerija 40m2 cidana so kancelarija name...


165.000 €
или предлог цена
Вчера 09:04Se izdava deloven objekt

Se izdava deloven objekt na tri sprata vo Skopje Kvadratura 2000m2 ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 07:39Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda

Se izdava deloven prostor na Bulevar Boris Trajkovski dva dukjani po...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 07:39Se izdava dukan vo DracevoСе издава дел. простор во Драчево

Се издава деловен простор на влезот во нас. Драчево 62м2 и како таков...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

08 дек 16:03Deloven prostor 3600 m2

Se prodava ili izdava deloven prostor na ul. Boris Trajkovski nasprot...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

08 дек 00:16Se izdava. deloven objekt

Se izdava deloven Objekt bulevar Boristrajkovski industriska zona Pi...


По Договор
или предлог цена
07 дек 10:51se prodava deloven prostor 17m2

Se prodava dekoven prostor,kaj stara rampa do zgradata PEGLA DO NLB B...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

07 дек 10:04Izdavam Avto servis

Izdavam komplet avto servis od 200m2 so komora vo Kisela Voda. Cena...


По Договор
или предлог цена
06 дек 14:21MAGACIN,RABOTILNICA-DELOVEN PROSTOR -135m2

Se izdava deloven prostor so kvadratura od 135m2 na ul Prvomajska (Bo...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

06 дек 11:49Izdavam Deloven Objekt

Izdavam Deloven objekt od 70 m/2 so dvorna povrsina od 1000 m/2 vo Ki...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

05 дек 21:09servis-magacin-prodavnica-deloven prostor

Se izdava deloven prostor -servisen del (magacin) 310m2 +galerija 70m...


6 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

05 дек 15:45Се продава деловен простор во Кисела Вода

Цената е 1500евра од м2 плус 18% ддв. Има двор од 20м2 . Контакт...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

05 дек 15:39Se prodava/izdava deloven prostor Juzen bulevar

Fenix nedviznosti prodava/izdava deloven prostor na Juzen bulevar so ...


51.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

04 дек 13:00Се издава деловен простор 74м2

Се издава деловен простор, на фреквентна локација на самата главна ул...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

04 дек 10:48Izrabotka po merka na stakleni pregradi i vrati

Izrabotka po merka na stakleni kancelarii pregradi i vrati od kaleno ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

03 дек 10:55Deloven Objekt Kisela voda .skopje

Se izdava Deloven Objekt Kisela voda .skopje. Na bulevar Boristrajko...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

02 дек 18:30Deloven prostor 462m2 so plac 1.544m2

Se prodava deloven objekt, magacin, fabrika vo okrugot na poranesna S...


550.000 €
или предлог цена
02 дек 17:39Najava : Deloven prostor vo Kisela Voda bul.Boris Trajkovski

Najava za gradba na zgrada so deloven prostor na dve nivoa i vkupna p...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

01 дек 12:50Se prodava deloven prostor 650m2 so plac 922m2

Se prodava deloven objekt, magacin, fabrika vo okrugot na poranesna S...


625.000 €
или предлог цена
29 ное 18:36Deloven objekt vo industriska zona Pintija

Шифра: A36297 Се издава деловен објект во индустриска зона Пинтија, ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

28 ное 11:36Prodava ili Izdava deloven prostor

Se prodava (49.000e) ili iznajmuva deloven prostor(150e) na prizemje ...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

25 ное 13:00Se izdava deloven Objekt Skopje Pintija

Se izdava. Deloven objekt do 2000m2. Lepenka so Frigo Shop. Pintija...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

23 ное 21:55Deloven prostor vo dracevo

Se izdava deloven prostor vo dracevo dve vlezni vrati edna golema v...


По Договор
или предлог цена
22 ное 14:15Се издава или продава деловен простор во Кисела Вода

Се издава или продава деловен простор во Кисела Вода Деловниот прос...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

21 ное 17:04Се издаваат деловни простории од 102м2 и 90м2

Се издава деловен простор од 102м2, погоден за секаква намена (магаци...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

21 ное 14:24Deloven objekt za iznajmuvanje vo naselba 11 Oktomvri

Агенција Home Art изнајмува повеќенаменски деловен објект со површина...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

21 ное 11:26Deloven Prostor 85m2 Kisela Voda / Centar

Se izdava deloven prostor od 85 metri kvadratni so terasa ,so dva vle...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

21 ное 00:10Se izdava

ulica boristrajkovski Pintia pred. mostot Dracevo (Skopje). Opstina K...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

20 ное 22:06IZDAVAM PROSTOR 110m2 ZA SEKAKVA NAMENA!!!!

Izdavam prostor so povrsina od 110m2 Visok suteren so gradsko parno, ...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

20 ное 09:23Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda

Se izdava deloven prostor na Bulevar Boris Trajkovski dva dukjani po...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

17 ное 08:24Se izdava deloven objekt

Se izdava deloven objekt na tri sprata vo Skopje Kvadratura 2000m2 ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

17 ное 08:24IZDAVAM LOKAL VO PRIPOR NA GLAVNATA ULICA

Издавам деловен простор со површина од 28 м2 кој се наоѓа на ул. Хрис...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

16 ное 10:44Se iznajmuva dukjan/дуќан vo Kisela voda

Се изнајмува дуќан/деловен простор во Кисела вода на улица Димо Хаџи ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

14 ное 22:18Se prodava deloven objekt vo blizina na železnička stanica

Ekskluzivna ponuda samo vo Agencija Miloševski. Se prodava deloven...


610.000 €
или предлог цена
13 ное 11:22DELOVEN OBJEKT BLIZU SERVIS BORCE -NAS.11 OKTOMVRI

Se iznajmuva deloven objekt blizu servis Borce vo nas.11oktomvri na d...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

11 ное 12:49деловен простор

Продавам деловен простор (26 м2) во Кисела Вода (кај стара рампа, бел...


30.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

11 ное 10:14IZDAVAM NAMESTENA KANCELARIJA!!!!

Izdavam 2ve opremeni kancelarii so kujna,sanitaren cvor,gradsko parn...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

10 ное 08:59HOTEL Се продава комплетно опремен хотел. 1600м2

Се продава комплетно опремен хотел. 1600м2, со 15 соби кујна и сала з...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

08 ное 19:50Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам