Гевгелија
                           
430 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продаваат станови во градба во центарот на Гевгелија

Продажба на станови со големина од 46-83м2, во центарот на Гевгелија,...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 јан 19:24Промовирано

Se prodava kukja! Се продава куќа! Во Гевгелија

Се продава комплет наместена куќа со се што е на сликите. Цена по до...


42.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
43.000 €
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 15:49Промовирано

бараме стан за изнајмување за канцеларии на подолг период

бараме стан за изнајмување за канцеларии на подолг период , празе...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 јан 14:28Промовирано

Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 01:51Се продава нива во Прдејци, Гевгелија

Се продава нива со површина 4528 м2, во Прдејци, Гевгелија. (место Зу...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 00:58Kuka pod naem vo Gevgelija

Izdavam kompletno namestena kuka vo Gevgelija vednas do Paint it Blac...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 00:12деловен простор 50м2+70м2+40м2

Се Издава/Продава Деловен простор Дуќан и Стамбен простор за живее...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

Вчера 22:17СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН 50М2/30М2 АPARTMENT FOR RENT

Се издаваaт Апартмани приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100м...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 22:16Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Гевгелија

Станови

Вчера 22:16Se prodava kukja! Се продава куќа! Во Гевгелија

Се продава комплет наместена куќа со се што е на сликите. Цена по до...


42.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
43.000 €
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 15:49СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .

Се продава нива со површина од 5330 м2, парцела 2238/14,15,16,која се...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 15:30STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 14:40Se izdava apartman vo Gevgelija

Apartmanot e opremen so kablovska televizija I internet..


8.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 14:20  НОВ ОГЛАС

Куќа 520м2 со деловен простор со голем паркинг,подрум,гаража

Се Издава/Продава Деловен простор Два дуќани 68м2+48м2 и Стамбен пр...


111 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 13:00Deloven prostor vo centarot na Gevgelija

Објектот излегува на две улици , три влеза/излеза , два тоалети и соб...


500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava plac vo Negorci

Se prodava plac vo Negorci 078849382


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 10:55Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 10:48Se prodava stan

Se prodava renoviran stan od 98m2 + podrum od 6m2. Stanot raspolaga ...


56.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 09:38VEDNAS DO BENZINSKATA LUK OIL MRZENCI

Na 3-4km.od gran so Grcija na avtopatot Skopje Gevgelija vo blizina s...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 јан 23:43SE PRODAVA NIVA POKRAJ AVTOPAT BOGORODICA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povrsina od 5330 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

26 јан 22:29Се издава нов стан до новиот градски пазар во Гевгелија

Станот располага со GREE инвертер клими во двете спални и дневната ко...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 јан 22:07Kuka vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava kuka vo ...


56.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
59.000 €
Гевгелија

Куќи / Вили

26 јан 21:54Se izdava stan

Se izdava prazen nenamesten stan na Bul. Gevgelija (kaj Ruse Komerc)....


120 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 јан 19:28Се продаваат станови во градба во центарот на Гевгелија

Продажба на станови со големина од 46-83м2, во центарот на Гевгелија,...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 јан 19:24SE PRODAVA KUKA NA KARAORMAN

SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA NA KARAORMAN SO PREKRASEN POGLED KO...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

26 јан 16:25СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА-ПРИЗЕМЈЕ /HOUSE FOR RENT

Се издава спрат од куќа-приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (10...


10.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

26 јан 03:53Се издава Апартман 75м2/Apartments for rent Gevgelija 75м2

Се издава Апартман на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивш...


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Гевгелија

Станови

26 јан 02:59Наместен стан во нова зграда кај пазарот

СЛОБОДЕН ОД 1 ФЕВРУАРИ 2023 Издавам стан во нова зграда кај пазаро...


280 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јан 19:35Се продава стан во нова зграда кај пазарот 54м2

Се продава нов, невселуван стан во нова зграда, градба 2022г., кај но...


790 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јан 19:34Стан во нова зграда кај пазарот 48м2

Се продава нов, невселуван стан во нова зграда, градба 2022г., кај но...


790 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јан 19:34Plac 1150м2 vednas do placot na Tefter Trans

Se prodava niva pred placot na Tefter trans,nivata go deli placot so ...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 јан 10:48Plac od 4000m2 vo Gevgelija

Se prodava plac pozadi fabrikata ABC.Ima markica za 9 placa


40 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 јан 10:48КАРАОРМАН - плац

Се продава плац во Гевгелија, населба Караорман, со вкупна површина о...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 21:35Се продава куќа во спроти спортската сала 26-ти Април

Продаваме семејна куќа во близина на гимназијата, веднаш наспроти спо...


60.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

24 јан 21:25Prodavam Niva (MRZENCI)

Prodavam Niva (MRZENCI) КП број.1006


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 20:16Stan vo Centar direkt na Plostadot

Se prodava 3 soben Stan na 3 Kat. Stanot se prodava so mebel. kujna, ...


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 јан 08:58Plac za solarni paneli

Gevgelija Se prodava Gradezno zemjiste - E2, so plateni komunalii i ...


22 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 јан 01:20Vila na Smrdliva voda

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava vila vo ...


30.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Викенд куќи

24 јан 01:10Prodavam plac vo Gevgelija ekstra cena

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list so site plateni davacki k...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 јан 20:55garsonjera komplet opremena

Se izdava celosno opremena garsonjera 40 m2 sproti neptun.


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 јан 14:44Se izdava Stan 70m2 celosno opremen

Trosoben stan sloboden od 01.02.2023 Celosno opremen so nov mebel ,...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 јан 14:33Prodavam luksuzna kuka vo Gevgelija

Продавам луксузна куќа на Караорман во Гевгелија, 520 м2, четири ниво...


299.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

23 јан 13:17Плацеви - Караорман

Се продаваат плацеви во месността караорман, со маркици за градење со...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 јан 11:03Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам