Куманово
                           
1306 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA KUMANOVSKO ,KUKATA E 260 M2 NA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
99.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Plac vo Stari lozja

Urbaniziran plac od 1245 m2, m.v Stari lozja,super lokacija!


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 мај 22:28Промовирано

DUKANI VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON KUMANOVO 140M2

PRODAVAM DUKANI 1 KAT DELOVEN PROSTOR+SUTUREN(PODRUM) VO NAJSTROG CEN...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 13:00Промовирано

Se prodava nov vednas vseliv stan

Se prodava stan Informacii : 078273662


870 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
910 €
Куманово

Станови

Денес 21:30Prodava Se Stan

Prodava se Trosoban Stan 73 kvadrata na Ul. Niksicku 6/1-21 Trgovski ...


52.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 21:26Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor od 52m2 i podrumski del od 43m2 na bul.Okto...


1 €
или предлог цена
Денес 21:22Prodavam kuca lokacija pomedju Garnizon i b.sabani skolo.

Kuca e so povrsina ot 60m m2 i dvorno mesto 200m2..Inaku kucata e n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 20:18Se prodava niva vo s. Ml. Nagoricane, Kumanovo

Se prodava niva so povrsina od 9098m2 vo s. Mlado Nagoricane, Kumanov...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 19:39Niva vo s.Vojnik 1950 m2 (5 EUR/m2)

Niva vo s.Vojnik 1930 m2 Katastarska opshtina: Vojnik Imoten list...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 16:42Se prodavaat placevi vo N.Karpos ul.160 bb

Se prodavaat placovi vo nas. Karpos na ul. 160 bb Plac br.1 od 106...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 16:41SE PRODAVA STAN NA UL. 11 OKTOMVRI VO KUMANOVO

Se prodava stan na ulica 11 Oktomvri vo Kumanovo na vtor sprat od 60m...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 16:02  НОВ ОГЛАС

Купувам плац

Kupuvam plac so gradezna dozvola i markica, povrsina od 300 do 500m2,...


38.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 15:28Se prodavaat nivi sproti etno selo timcevski

Se prodavaat nivi vo Mlado Nagoricane potocno vo mesto Pod Kamenciki ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 15:11Se prodava niva vo selo Pcinja

Se prodava niva od 3652m2 vo S.Pcinja Kumanovo. Nivata ima priklucok ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 15:10Se izdava magacin

Se iznajmuva magacin od 150m2 vo Zelen Rid. Nov vo odlicna sostojba p...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Магацини

Денес 15:03Plac so kukja vo izgradba (Gladno pole)

Se prodava plac od 610 m3 i kukja vo izgradba 14x12m so dva vleza, pl...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 14:45Plac od 2.738 (1.345+1.393) m2 vo Dobrosane

Se prodava delliva niva od dve parceli po 1.345 m2 i 1.393 m2, vkupno...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:10Gradezen plac zad klanica-Dobrosane 6627 m2

Se prodava delliva niva od 6.627 m2 vo Dobrosane. Nivata se naoga zad...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:10KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA KUMANOVSKO ,KUKATA E 260 M2 NA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
99.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Се продава Кука во Зелен Рид

Куката е со два влеза погодна за живеење на две фамилии со квадратура...


300.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
330.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00EDNOSOBEN STAN STROG CENTAR

Ednosoben stan vo strog centar (karshi sud) so prekrasen raspored.


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:00DUKANI VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON KUMANOVO 140M2

PRODAVAM DUKANI 1 KAT DELOVEN PROSTOR+SUTUREN(PODRUM) VO NAJSTROG CEN...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 13:00Se prodava stan

Се продава стан во трговски со посебен влез и двор. Станот е со две ...


90.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 12:48PLACEVI VI NAS.KARPOŠ(RAJKOVA KUĆA) I CRNO POLE

1plac na ul.36 k.p.5545 811 m2 2plac crno pole k.p.1785 i 1790 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 12:41PLAC VO BEDINJE

Se prodava plac vo Bedinje -reka do pat pogoden za izgradba na vike...


11.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 12:32Plac na industriska Bedinje

Se prodava plac do Agro kumanovo ,od 1600 m2 ,gradezno zemjishte za s...


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 12:32Plac vo Gladno Pole na asfaltirana ulica

Se prodava plac vo gladno pole nad igroteka stars. INFO na 078-455-4...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
50.600 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 12:20KUPUVAM KUCA

Kupuvam pomala kuca , legalizirana , 2 sobi ,kupatilo , so dvor od na...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 12:19Се продава куќа / Se prodava kukja

Se prodava renovirana kukja vo Kumanovo, nad Zelen pazar, vo blizina ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 11:46Се издава гаража

Се издава 18 квадрати гаража за подолг период на Октомвриска Револуци...


1 €
или предлог цена
Куманово

Гаражи

Денес 11:22Niva vo c.Recica Kumanovo

Niva vo selo Recica Kumanovsko vo mesto vikano poljana so 5170 m2 I b...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 10:26СЕМЕЈНА КУЌА

Семејна куќа во село Рецица Куманово so 1400 m2 dvor ,golema garaza ...


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:26Luksuzen stan vo centar na Kumaovo

Se prodava luskuzen komplet opremen stan na odlichna lokacija,vo nep...


125.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 10:042 KUĆI I RABOTILNICA

HITNO se prodavaat :Kuća od 122m²,kuća od 53m²so opremeno podkrovje I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 09:06Нива на Никуљски пат

Продавам нива на Никуљски пат, населба Карпош од 5531 м2. Во нивата и...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 08:48Plac na atraktivna lokacija vo Kumanovo

Продавам (ili izdavam) Плац со маркица за градба на деловен објект,на...


40 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 08:36Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac

Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac kaj doktor Kelesh od 57m2 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 08:30Se prodava Niva 460 m2/vednas do pat Ovce pole-Kumanovo/

Prodavam /KP.1592-KO.Kokosinje/ Niva 460m2 cena: Po dogovor/ vednas d...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 07:22Se Prodava kukja na Treta Makedonska

Kukja so plac 400m2 na bulevar Treta Makedonska 185 iljade €. Ima mar...


185.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 00:13Niva vo Recica / Detoil

Se prodava Niva vo Recica / Detoil Broj na parcela: 405,406,407,408...


1.234 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 00:00Плацеви и ниви - Карпош

Се продаваат/издаваат голем број на плацеви/парцели на одлични локаци...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 22:59Se prodava namesten stan

Se prodava stan od 120m2 ( 114m2 stanbena povrsina i 6m2 balkon ) . ...


700 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 22:05Se izdava trosoben stan

Se izdava namesten stan .Stanot e kompletno opremen so nov mebel i p...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 21:55Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам