Прилеп
                           
1103 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нива во Поводеници - Прилепско (Клештен мост)

Се продава нива во ПОВОДЕНИЦИ - Прилепско (Клештен мост) - Има вод...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:21Промовирано

Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

Се издаваат наместени апартмани за краток или подолг престој со куња,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 мај 22:54Промовирано

Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

Се издаваат наместени апартмани за краток или подолг престој со куња,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

31 мај 19:31Промовирано

kuka.kujca.

kuka.stan mozi iznajmuvamje za magacin kancelarija se po dogovor


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 15:45kujca magacin

se prodava izdava pogodna za kancelarija magacin ordinacija se po dog...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 15:45Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata

Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata, moze da se prefrli vo ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 15:40Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


1 €
или предлог цена
Денес 14:35SE PRODAVA PLAC ZA GRADBA I GARNETURA VO EKSTRA SOSTOJBA!!!

Se prodava plac za gradba na stamben prostor, so povrsina od 112 m2 (...


10.000 €
или предлог цена
Денес 14:30СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО ЕГЕЈСКИТЕ ЗГРАДИ ВО ПРИЛЕП!!

Se iznajmuva 2soben stan vo Egejskite zgradi vo Prilep.Stanot e renov...


15.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 14:28STOLICI

Se prodavaat 24 novi ne koristeni stolici 070 208 343 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 13:35Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:04Kuka

Se prodava kuka so povrsina od 120m2 na sprat i dvor 350m2 na ulica b...


130.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 11:49Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
Денес 11:49Dukan, Magacin, deloven prostor

Se prodava ili iznajmuva, lokacija na 5km od prilep na glavniot pat p...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 11:35Se Izdava deloven prostor vo naselba tocila vo Prilep

Se izdava 2 po 80 kvadrati dujkani vo naselba tocila na glavnata ulic...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 10:38Se prodava niva nad ezero

Se prodava niva nad ezero, nad ceshmata od leva strana. Cena po dogov...


5 €
или предлог цена
Денес 10:29ИЗДАВАМ стан во ТОЧИЛА

Издавам комплетно наместен еднособен стан во Точила. СТАНОТ Е СЛОБОДЕ...


13 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 10:04Се издава магацин,плац

Просторот се наоѓа на излез од Прилеп кон М.Брод, има приклучок за ст...


1 €
или предлог цена
Денес 08:33Se Prodava dujkan vo Carsija

Se Prodava Dujkan vo stara carsija pogoden za poveke nameni, Se naojg...


74.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 08:06APARTMANI SMESTUVAJNE

SMESTUVAJNE KRATOK PRESTOJ I SEMEJNI STANOVI


11.111 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

Денес 08:05APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj ,apartmani za nokevjne, Prilep cenrtalen del kaj Teata...


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 08:05Se prodava kukja

Se prodava kukja, mozi i namestena, vednas vseliva so ureden imoten l...


40.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
42.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 23:45SE IZNAJMUVA

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO CENTARON NA GRADOT NASPROTI OPSTINA


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 22:53SE PRODAVA planska kujka

Se prodava planska kujka Prizemje i dva sprata edniot sprat ne e nap...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 22:02SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 20:27Se iznajmuvaat sobi

Se iznajmuvaat sobi vo centar na Prilep. Dvokrevetni I trokrevetni. C...


650 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 17:15Se iznajmuvaat apartmani za kratok prestoj, sobi

Se iznajmuvaat sobi vo blizina na centar na Prilep.200 m2 so Posebni ...


650 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 17:15Se izdava magacin so kancelarii

Se izdava deloven objekt za magacin ili proozvodstven pogon tvrda gra...


500 €
или предлог цена
Вчера 17:12Se izdava deloven objekt 1000 m²

Se izdava deloven objekt od 1000 m2 i 6 m visinana plac od 3000 m2. D...


7 €
или предлог цена
Вчера 17:12ПЛАЦ ВО ОРЕОВЕЦ СО СТРУЈА, ВОДА И ТЕМЕЛИ

НА МЕСТОТО ИМА ПРИКЛУЧОК ЗА ВОДА И СТРУЈА. СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕО...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 17:11Se izdava kuca vo varos,prilep

Kucata e renovirana i so golem dvor. Se naoga na glavnata ulica TEL 0...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 16:20Се издава наместен стан во центарот на Прилеп

Се издава стан во кулата, 9то катницата во центарот на Прилеп. Станот...


20.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 15:29OVOSTARNIK GORNO SADOVO 4000M2

PRODAVAM OVOSTARNIK VO GORNO SADOVO, OD RAZLICEN TIP NA OVOSNI DRVJA....


6.800 €
или предлог цена
Вчера 15:22Атрактивен плац за градење

Се продава плац во близина на градинката во населба Тризла. За плацот...


80 €
или предлог цена
Вчера 13:30NIVA KAJ SOCIJALNITE BARAKI

Se prodava niva vo mesto vikano Padarnica, KP 1753 KO Varosh vo Prile...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:05PLAC VO INDUSTRISKA ZONA

Se prodava plac vo idustriska zona pred fabrikata za lim na Krushevsk...


31.000 €
или предлог цена
Вчера 13:05niva vo berovci

se prodava niva od 7 dekari koja izleguva na selski pat


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:18* NASTRESNICI GARAZI OSTAVI SHUPI I DR METALNI KONSTRUKCII *

*** IZRABOTKA NA MONTAZNI GARAZI I DRUGI METALNI KONSTRUKCII *** * P...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 11:00Izrabotka na Montazni Limeni Garazi GRATIS DOSTAVA I MONTAZA

*** IZRABOTKA NA MONTAZNI GARAZI I DRUGI METALNI KONSTRUKCII *** * G...


950 €
или предлог цена
Прилеп

Гаражи

Вчера 11:00Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“

Се продава куќа во населба Ѓогдере на ул. „Пере Темелкоски“ 42 во При...


47.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 09:58Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа во Прилеп на одлична локација во центарот на градот....


67.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 09:30Kuka

Se prodava kuka na ulica boris kidric 44 centralno podracje privatizi...


130.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 09:19Типска куќа

Се продава Типска куќа, тип Ц, 234 м2 (станбен дел) со два одделни сп...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 09:02Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам