Подкатегорија:
                   
112 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA DUKJAN VO CENTAROT

Se prodava dukjan deloven prostor vo samiot centar na gradot Prilep, ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:03Деловен простор, магацин, дуќан

Се издаваат деловен простор од 160 м2 и магацин од 130 м2. Деловниот...


1 €
или предлог цена
Денес 08:20Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:19Се издава магацин,плац

Просторот се наоѓа на излез од Прилеп кон М.Брод, има приклучок за ст...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:12Se izdava deloven prostor na glavna ulica 120m2

Се издава деловен простор на главна улица, Александар Македонски, нас...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:13Се Издава 400м2-Прилеп 078304113

Гумен под,тоалети со соблекувални и туш кабини, висина на таван 4метр...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:07Се Издава 3000м2-Прилеп 078304113

Висина на објект од 5-7 метри,Санитарни чворови,канцелариски простори...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:07SE IZNAJMUVA

Se izdava atraktiven deloven prostor od 180m2 so sopstvn parking vo P...


1 €
или предлог цена
Вчера 00:09SE IZNAJMUVA

se iznajmuva na atraktivna lokacia vo Prilep na ulica N.H.Orde Copel...


3 €
или предлог цена
Вчера 00:09Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor na top lokacija vo Prilep na dve ulici na...


1 €
или предлог цена
Вчера 00:08SE IZDAVA PORANESHEN MOTEL MELBURN

Se izdava Poraneshen MOTEL MELBURN poveke od 300m2 na 2 kata, Lokacij...


350 €
или предлог цена
05 јун 20:58Се продава деловен простор во Прилеп

Се продава деловен простор во Прилеп на ул. Београдска ББ 150 м3 Це...


1 €
или предлог цена
05 јун 16:46Se izdava magacin so kancelarii

Se izdava deloven objekt za magacin ili proozvodstven pogon tvrda gra...


500 €
или предлог цена
05 јун 08:35Se izdava deloven objekt 1000 m²

Se izdava deloven objekt od 1000 m2 i 6 m visinana plac od 3000 m2. D...


7 €
или предлог цена
05 јун 08:35Se izdava dujkan vo centarot na prilep

Dujkanot se najuva kaj novata katna garaza Dujkanot e okolu 20 m2 p...


100 €
или предлог цена
04 јун 20:26Magacin 300m2 i 1800m2

Se izdava 300m2 (600eur) magacin i deloven prostor 1800m2 (3500eur)


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
600 €
04 јун 11:02Se iznajmuva DELOVEN OBJEKT so povrsina od 3000m2

Se iznajmuva deloven objekt so povrsina od 2700m2 dvorno mesto i 320m...


1 €
или предлог цена
03 јун 16:11Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
03 јун 10:09Deloven prostor

Se izdava prodava deloven prostor plus (plac do objektot so moznost z...


1 €
или предлог цена
01 јун 08:56Se izdava dukan 36m2 - Biznis centar

Se izdava dukan vo biznis centaro - zaden vlez


150 €
или предлог цена
31 мај 19:44Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
25 мај 11:10Se izdava deloven objekt vo Tocila

Se izdava deloven objekt vo Tocila na glavna ulica vo blizina na crkv...


1 €
или предлог цена
16 мај 20:52Se iznajmuva deloven prostor 320m2

Se iznajmuva deloven objekt 125m2 pogoden za bilo kakva namena i za ...


1 €
или предлог цена
14 мај 09:29IZRABOTKA NA METALNI KONSTRUKCII GARAZI I DR NIZ CELA MK

** IZRABOTKA NA MONTAZNI GARAZI NASTRESNICI I DRUGI METALNI KONSTRUKC...


70 €
или предлог цена
12 мај 08:34OBJEKT (MAGACIN)

se izdava magacin/skladiste na ulica dimce jovanoski daboski br.5 pri...


1 €
или предлог цена
08 мај 15:55SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT VO PORANESNA PARTIZANKA

Se izdava deloven prostor samo za KAZINO vo poranesta partizanka upr...


По Договор
или предлог цена
04 мај 11:09Земјиште за деловен простор

Се продава деловен простор со површина 750м² во ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП на...


По Договор
или предлог цена
02 мај 17:14Hala pod kirija kaj carinata

Kaj terminalot stocen pazar info na 075353249


По Договор
или предлог цена
01 мај 23:20Se izdava deloven objekt sa sekakva namena

Objektot se naojga na ul Mirce scev 59 odma zad bolnicata, na glavna...


200 €
или предлог цена
28 апр 08:51Deloven prostor

Se izdava deloven prostor od 80m2 na ulica Vojvodinska B.B potocno ST...


1 €
или предлог цена
22 апр 15:42Se prodava deloven objekt 80m2

Se prodava dolen sprat od kuka,prostorot e deloven 80m2 so dvorno me...


8 МКД
или предлог цена
20 апр 11:46se prodavaat objekti 600m2

se prodavaat objekti, poranesna farma cvrsta gradba pokriena so metal...


1 €
или предлог цена
18 апр 08:34Се продаваат два дуќани во строг центар во Прилеп

Се продаваат два дуќани во строг центар во Прилеп од 6 и 7 м2.. Пове...


По Договор
или предлог цена
14 апр 11:36SE IZDAVA deloven prostor na izlezot od gradot

Се издава деловен простор (600м2) на излезот од градот на патот за ма...


1 €
или предлог цена
09 апр 21:46SE PRODAVA ILI IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Se prodava ili Izdava deloven prostor vo centar od 500m2 korisna povr...


По Договор
или предлог цена
09 апр 20:11Hala,obiekt,deloven prostor

Obiektot Se prodava ili izdava za poveke informacii na tel 078233702


По Договор
или предлог цена
07 апр 22:47Poranesen objekt Industrija za mleko Prilep

Lice za kontakt 070 207 405 - Aco Se prodava poranesna IM Prilep. ...


По Договор
или предлог цена
07 апр 15:47ПЛАЦ-ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се продава плац -деловен простор,со површина од 700м2+1500м2,со атрак...


По Договор
или предлог цена
02 апр 17:01Се продава деловен простор во строгиот центар на Прилеп

Се продава деловен простор (позади зграда Македонија), на ул. Браќа Л...


1 €
или предлог цена
18 мар 11:34Se prodava plac vo Prilep

Se prodava plac vo Prilep zad magacinite na Centro Promet. Placot e ...


По Договор
или предлог цена
11 мар 14:45Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам