Карпош
                           
7854 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM PLAC S. BARDOVCI

SE PRIDAVA DVA PLACA SO KVADRATURA OD PO 529 m2 637m2 S.BARDOVCI...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

05 јан 22:30Промовирано

Се издава реновиран и наместен стан во Лептокарија!

Се издава реновиран и наместен стан во Лептокарија! Станот е вселив о...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava stan vo Vlae so podrum, garaza i dvor

Se prodava kompletno renoviran stan vo Vlae na prv kat vo zgrada od 2...


85.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

24 јан 09:14Промовирано

ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром kaj ТО...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 03:35SE IZDAVA

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kozle Kat 1 Greenje Centralno ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 00:01Se izdava luksuzen sprat vo Vlae

Se izdava luksuzno namesten sprat od nova kukja so poseben vlez vo na...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:09Se izdava stan od 36m2 vo Vlae/Gjorce

Се издава гарсоњера од 36м2 на улица Партизанска после кружниот тек, ...


160 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:15JEPET BANERE E RE ME QIRRA NE XHON KENEDI SHKUP

JEPET BANESE ME QIRA NE XHON KENEDI BANESA ESHTE E ZBRAZET , MADHES...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:23Se izdava stan

Se izdava namesten stan 33 kvadrati ,od 1vi mart vo Karpos 3 blizu Ci...


12.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:02  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:42Dvosoben Renoviran stan kaj Mida

Se izdava renoviran stan, 55m2 so posebna spalna i kunja. - Lokacis...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:19Kupuvam stan vo karpos 3 (Руските згради во Карпош 3 - Воена

Kupuvam stan vo karpos 3 (Руските згради во Карпош 3 - Воена болница)...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:07Prodavam kuka vo Vlae

Prodavam kuka vo Vlae lepenka na odlicna lokacija (pozadi porta vlae ...


102.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:4419m2 Kancelarija sproti Dom Goce Delcev

Se prodava kancelarija od 19m2, so vnatresna galerija, toalet i mini ...


22.500 €
или предлог цена
Вчера 15:27Deloven prostor vo Kozle

Se izdava deloven prostor od 97 m2 na glavna ulica vo Kozle. Pogoden ...


480 €
или предлог цена
Вчера 14:43LUKS.APARTMAN VO ZLOKUKANI 200 m2

SE PRODAVA LUKS. APARTMAN VO ZLOKUKANI, 200 m2 NA 2 KAT, SO 3 SPALNI...


180.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:40Stan Stanovi Vlae

Директно од Инвеститор продажба на станови во новоградба во населба В...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:21Taftalidze namesten 3 soben stan izdavanje

Se izdava 3 soben kompletno namesten stan od 80 m2 kaj mostot Obed na...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:15Se iznajmuva stan so 2 spalni vo Karops 1

Агенција Home Art изнајмува стан во Карпош 1 во близина на ул.Рузвелт...


330 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:59Kancelariski prostor od 52m2

Агенција Home Art изнајмува одличен нов стан, погоден за деловна наме...


300 €
или предлог цена
Вчера 13:58Se prodava deloven prostor kaj Mlecen

Deloven prostor 29m2, so cist imoten list na ul Ankarska (ul. 530 bro...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 13:57Aerodrom 4-soben stan od 92m2

Aerodrom vo blizina na Trend kafe 4-soben stan od 92m2 ,renoviran na ...


135.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:56  НОВ ОГЛАС

Se prodava dvokukja pove info na tel

kukjata e podelena so dva vleza dva strujomera edniot del 150m2 so ok...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:55Se izdava ,renta, za zabavi rodendeni sekakov vid na iventi

vilata se naoga vo stopanski dvor pred volkovo na nekolku km od city ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:54Karpos 1 stan od 64m2

Karpos 1 karsi centarot za stranski jazici 3-soben stan od 64m2 na 3k...


90.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:53  НОВ ОГЛАС

Магацин во населба Козле

Се издава подрумски простор од 100м2 во населба Козле погоден за мага...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Вчера 13:51Karpos 4 stan od 95m2

Karpos 4 vo ruskite zgradi adaptiran 4-soben stan od 95m2 na prizemj...


110.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:49  НОВ ОГЛАС

K.Voda stan od 58m2

K.Voda karsi opstinata komoten klasicen 2-soben stan od 58m2 na 4kat...


57.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:42Четворособен стан во Тафталиџе 1

Се продава убав четворособен семеен стан во Тафталиџе 1, на ул. Њудел...


124.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se prodava dupleks stan vo Taftalidze 2

Se prodava top namesten dupleks stan 69m2 vo Taftalidze 2. Stanot e ...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава реновиран и наместен стан во Лептокарија!

Се издава реновиран и наместен стан во Лептокарија! Станот е вселив о...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издаваат 2 стана во Александрија

Се издаваат 2 сана во Населба Александрија веднаш позади лукоил бензи...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Plac vo Bardovci

Се продава плац во Бардовци на ридот. Градежно земјиште од 670 м2 на ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Izdavam soba studio vo vlae sproti karpos 4

se naoga na samiot kej na vardar , kompletno opremeno so site uslovi ...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Вчера 12:55Стан во Карпош 2

Се продава стан во Карпош 2 70 м2 со подрум 6м2 на први спрат во з...


99.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:08Izdavam Nov Pettosoben Stan 120 m2 Karpos Centaur Ruzveltova

Odlicna lokacija! Golema dnevna! 4 spalni! 3 kupatila! 2 terasi! ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:39Izdavam Nov Troseben Stan 150 m2 Taftalidze

Odlicna lokacija! Golema dnevna! Dve golemi spalni! Dve kupatila! ...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:38Se prodava kukja vo Bardovci

Se prodava kukja vo Bardovci vo noviot del pod ridot Gradba 2000 god...


330.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:38Izdavam Renoviran Dvosoben Stan 50 m2 Taftalidze Studentski

Odlicna lokacija! Dnevna! Kujna! Splana! Kupatilo! Terasa! Ni...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:36Iznajmuvam Stan vo Centar nasproti Intermeco

Iznajmuvam nov Stan prazen na ubava lokacija nasproti Intermeco vo Ce...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:31Ш.653 СЕ ИЗДАВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

ШИФРА - 653 СЕ ИЗДАВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 ОД 220 М2 ПОД+ПР+2, ДВОР 1...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:49PRODAVAM DUKAN DTC BUNJAKOVEC

Prodavam deloven prostor vo DTC Bunjakovec Centar Skopje suteren


35.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 10:45Страна 1 од 197

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам