Карпош
                           
6143 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издаваат два стана во Александрија

Се издаваат 2 сана во Населба Александрија веднаш позади лукоил бензи...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

25 јан 21:38Промовирано

Се издава реновиран и наместен стан во Лептокарија!

Се издава реновиран и наместен стан во Лептокарија! Станот е вселив о...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Novi stanovi Taftalidze 2

📌Високо квалитетни станови со функционални решенија и квадратури. Г...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

11 јан 09:59Промовирано

ДАРМА ДОМА издава нов ПРАЗЕН стан во Аеродром !

Aгенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Аеродром kaj ТО...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 03:35SE IZDAVA

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Kozle Kat 1 Greenje Centralno ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 00:01Se izdava stan od 36m2 vo Vlae/Gjorce

Се издава гарсоњера од 36м2 на улица Партизанска после кружниот тек, ...


160 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:15JEPET BANERE E RE ME QIRRA NE XHON KENEDI SHKUP

JEPET BANESE ME QIRA NE XHON KENEDI BANESA ESHTE E ZBRAZET , MADHES...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:23Se izdava stan

Se izdava namesten stan 33 kvadrati ,od 1vi mart vo Karpos 3 blizu Ci...


12.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:02  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:42Dvosoben Renoviran stan kaj Mida

Se izdava renoviran stan, 55m2 so posebna spalna i kunja. - Lokacis...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:19Kupuvam stan vo karpos 3 (Руските згради во Карпош 3 - Воена

Kupuvam stan vo karpos 3 (Руските згради во Карпош 3 - Воена болница)...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:07LUKS.APARTMAN VO ZLOKUKANI 200 m2

SE PRODAVA LUKS. APARTMAN VO ZLOKUKANI, 200 m2 NA 2 KAT, SO 3 SPALNI...


180.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:40Stan Stanovi Vlae

Директно од Инвеститор продажба на станови во новоградба во населба В...


1.300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:21Taftalidze namesten 3 soben stan izdavanje

Se izdava 3 soben kompletno namesten stan od 80 m2 kaj mostot Obed na...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 14:15Se iznajmuva stan so 2 spalni vo Karops 1

Агенција Home Art изнајмува стан во Карпош 1 во близина на ул.Рузвелт...


330 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:59Aerodrom 4-soben stan od 92m2

Aerodrom vo blizina na Trend kafe 4-soben stan od 92m2 ,renoviran na ...


135.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:56  НОВ ОГЛАС

Karpos 1 stan od 64m2

Karpos 1 karsi centarot za stranski jazici 3-soben stan od 64m2 na 3k...


90.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:53  НОВ ОГЛАС

Karpos 4 stan od 95m2

Karpos 4 vo ruskite zgradi adaptiran 4-soben stan od 95m2 na prizemj...


110.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:49  НОВ ОГЛАС

K.Voda stan od 58m2

K.Voda karsi opstinata komoten klasicen 2-soben stan od 58m2 na 4kat...


57.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:42Четворособен стан во Тафталиџе 1

Се продава убав четворособен семеен стан во Тафталиџе 1, на ул. Њудел...


124.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se prodava dupleks stan vo Taftalidze 2

Se prodava top namesten dupleks stan 69m2 vo Taftalidze 2. Stanot e ...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се издава реновиран и наместен стан во Лептокарија!

Се издава реновиран и наместен стан во Лептокарија! Станот е вселив о...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Стан во Карпош 2

Се продава стан во Карпош 2 70 м2 со подрум 6м2 на први спрат во з...


99.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:08Izdavam Nov Pettosoben Stan 120 m2 Karpos Centaur Ruzveltova

Odlicna lokacija! Golema dnevna! 4 spalni! 3 kupatila! 2 terasi! ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:39Izdavam Nov Troseben Stan 150 m2 Taftalidze

Odlicna lokacija! Golema dnevna! Dve golemi spalni! Dve kupatila! ...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:38Izdavam Renoviran Dvosoben Stan 50 m2 Taftalidze Studentski

Odlicna lokacija! Dnevna! Kujna! Splana! Kupatilo! Terasa! Ni...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:36Iznajmuvam Stan vo Centar nasproti Intermeco

Iznajmuvam nov Stan prazen na ubava lokacija nasproti Intermeco vo Ce...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 11:31Се издава трособен стан во карпош

СЕ ИЗДАВА НОВ УРЕДЕН СТАН, КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН, 80М2, НА РУЃЕР БОШКОВИЌ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 10:37SE IZDAVA STAN VO KARPOS 1 POZADI SIMPO

SE IZDAVA STAN VO KARPOS 1 POZADI SIMPO EKSTRA LOKACIJA DO FAKULTETI ...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 10:32Se izdava trosoben stan vo Taftalidze (kaj City Mall)

Se izdava trosoben stan na ul. Moskovska br. 7 vo blizina na City Mal...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:4133m2 Garsonjera vo Kozle

Izdavam opemena garsonjera vo del od kukja vo Kozle - Kapishtec (kaj ...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:36Stan za izdavanje

Se izdava Stan na posledna 24 tavtalige do international to skoll QSI...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:07КАРПОШ 4 - KARPOSH 4 - СЕ ПРОДАВА СТАН 157М2 - 4 СПАЛНИ

КАРПОШ 4 - ПОКРАЈ КЕЈОТ НА ВАРДАР СЕ ПРОДАВА СТАН 152М2 + 5М2 ТЕР...


1.390 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

27 јан 19:59ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

Дарма Дома издава нов луксузен стан на Водно во Комплекс Соравија, п...


600 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
680 €
Карпош / Скопје

Станови

27 јан 17:18ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан на Водно !

Дарма Дома издава нов стан на Водно, во комплексот Panorama Residence...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

27 јан 17:13ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Капиштец !

Дарма Дома издава нов стан во Капиштец во Ктк, во тивка и мирна локац...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

27 јан 16:42ДАРМА ДОМА издава нов кат од куќа во Трнодол !

Дарма Дома издава четворособен убаво наместен стан од 120 м2 во прива...


580 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

27 јан 16:32ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Центар позади Рамстор Кај Мвр,...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

27 јан 16:24ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Центар...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

27 јан 16:24ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Црниче !

Дарма Дома издава нов стан во Црниче, кај Баба Цана, наместен со нов ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

27 јан 16:23ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан на Водно !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава луксузен стан на Водно kaj ...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

27 јан 16:23ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

Дарма Дома издава нов луксузен стан на Водно , кај Полска Амбасада, с...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

27 јан 16:22Страна 1 од 154

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам