1442 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11Промовирано

VW GOLF 6 2.0 TDI 140HP 2009 ! 7800 €

Prodavam golf 6 2.0 tdi 140hp , servisiran pred 100 km mal i golem se...


7.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 мар 12:39Промовирано

Peugeot 407 / 2008/ CH / 2.0hdi/140ks/mozhna zamena

Peugeot 407 / 2008/ 🇨🇭/ automatik 🧩2.0hdi/140ks/ 🏁 170.000km s...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 мар 10:11Промовирано

Sharan 2.0

Sharan 2.0 uvezen od 🇨🇭 7 sedista vrati na dugme senzori kuka na d...


12.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 09:23Pasat 1.9 Tdi 110ks 97 godina vo ispravna sostojba

Pasat 1.9 Tdi 110ks 97 godina vo ispravna sostojba kolata se prodava ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 08:37Audi A8 3.0 QUATTRO

Se prodava A8 Long 2 gazda nosena e od svajcaria kolata e top so gara...


12 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 01:39DOBAR MERCEDES

Mercedesot e vo odlicna, sostojba, redovno servisiran Dobro 4 zimski...


1.970 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 23:24GOLF VI. GTD moze zamena

Golf vo odlicna sostojba registriran pred 1 god donesen od holandija ...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 23:22  НОВ ОГЛАС

VW Sharan 1.9 TDI

Prodavam VW Sharan 1.9TDI 85kw na top sostojba kolata w mnogu zacuvan...


5.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 22:56Bmw 535

Donsen od CH vo mnogu dobra sostojba..X-DRIVE


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:53BMW 730d Xdrive Mpaket

BMW 730d Xdrive Mpaket FULL OPREMA. KAKO NOVA MOZNA ZAMENA


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:05AUDI A8 4.2 DESIGNO

⚪️⚪️ AUDI A8 4.2 DESIGNO⬜️⬜️ 070635644 070998066


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:05PORSCHE CAYENNE 3.0

PORSCHE CAYENNE 3.0 245 PS NAJ FULL OPREMA EKSTRA SOSTOJBA 070...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:05BMW M740Xd

BMW M740Xd NAJ FULL OPREMA KOLATA E KAKO NOVA 070635644


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:05Mercedes Axor

MERCEDES AXOR SMEÇAR 1823 ZA KOMUNALNI KONTENJERI God.2005 VO ODLI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Камиони

Вчера 21:05LIEBHERR. PR741-B

LIEBHERR. PR741-B Vo PERFEKTNA SOSTOJBA ZA POVEKE INFORM...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:05Се продава YUGO KORAL 45

Сервисирано во одлична состојба Регистрирано до 12.2023


400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:10  НОВ ОГЛАС

Mercedes Benz E220d 2021

se prodava mercedes benz e 220 diesel godina 2021,full oprema,nov kup...


71 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 18:15sal tabli

bmw . golf 3 .4 pasaat i dr


56 €
или предлог цена
Вчера 17:07  НОВ ОГЛАС

Korpi graifer

Noz za sneg


Вчера 17:06O&K MH 28 C 1992 071451010

Moze zamena i so kamion vlekac


Вчера 17:06Delovi za laguna 2.2 dizel 97 god

samo tie na slikite ceni povolni


63 €
или предлог цена
Вчера 17:03  НОВ ОГЛАС

UNIKATEN..!!PASSAT BS81.6.TDI. OT CH.DOMAKINSKA I UBAVA..!!

Passat 1.6 tdi. Ot ch. 2016.god. 6 brzini 120ps.brza i stabilna.tr...


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 14:26SUBARU Forester 2.0D SWISS

- Subaru Forester 2.0 Boxer Diesel - Swiss edition 🇨🇭, so full opre...


20.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 14:10VW PASAT 1.9 TDI DPF 77 KW 2008

VW PASAT 1.9 TDI DPF 77 KW 2008 KOLLATA E UVEZENO OD GERMANIA PRE...


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 14:06  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA 1.0i REGISTRIRANA

opel corsa 1.0i redizajn reg cela god. top koliche extra cena tel....


3 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 14:05TGB RS125 *zamena*

Motorot e staklo sve e fabrika na nego napraven servis ulje filtri pl...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:47GOLF 1.9 6 BRZINI 4x4 CH

🇨🇭🇨🇭Uvezen Od CH 🇨🇭🇨🇭 1.9 TDI 77 KW 4 Motion (4x4) 2009/...


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Teleskopska Digalka Merlo Roto 45.21

✅SE PRODAVA✅ ▶️TELESKOPSKA DIGALKA ▶️MERLO ROTO 45.21 MCSS ▶️GODIN...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Mitsubishi PAJERO

Se prodava Pajero 1999 God. 185000km pominati Registracija do 01.2...


4.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

Golf 6 2.0tdi god 2010 reg moze zamena

Golf 6 2.0tdi god 2010/9 Registriran novi gumi servis dve kluci vo to...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:55Range Rover Sport 3.0D Face Lift God 2011 Moze zamena CH

Range Rover Sport 3.0D god 2011/10 Registriran cela godina novi gumi ...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:55Bmw 740 Xd M

Bmw 740 Xd M 2017/6 vo perfektna sostojba registrirana novi gumi Mich...


66 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:34Bandazi 5x130 Audi Q7 Touareg Cayenne 20ki R20

Cetiri bandazi 20ki Gumite se za uste edna sezona vozenje.


Вчера 12:01Bandazi R20 za Nissan Navara Pathfinder 6x114 20ki

Bandasite se 20x9cola et18 6x114.3 original za Nissan Navara Pathfin...


Вчера 12:01Bandazi za dzip 275 60 R20 off jeep 4x4 20ki 6x139

Uvezeni od Svajcarija. Cetiri bandazi 20x9 et30 6x139.7 Cetiri gumi...


Вчера 12:01Bandazi za Hummer H3 275 60 R20 6x139 pajero patrol ranger

Offroad model bandazi so novi gumi 6x139.7 Set 1000e fixna cena.


Вчера 12:01Poluosovina za Suzuki Swift 1.3 4x4

Zadna poluosovina so dva zgloba Suzuki Swift 1.3 benzin 4x4 2006g....


170 €
или предлог цена
Вчера 12:01Motorna sanka Lynx Safari 400 Bombardier off road 4x4

Vo ispravna top sostojba. Uvezena od Svajcarija. Can am Bombardier ...


2.600 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.999 €
Вчера 12:01Bandazi za dzip Hummer H3 so gumi R16 4x4 off jeep

Cetiri originalni bandazi 6x139.7 za Hummer H3. Gumite se 275 70 16...


400 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
499 €
Вчера 12:01Bandazi za dzip Toyota Land Cruiser 4x4 jeep off 5x150

Cetiri bandazi original od Toyota Land cruiser 5x150. Komplet so ka...


270 €
или предлог цена
Вчера 12:01Dzip Audi Q7 3.0tdi quattro 4x4

Audi Q7 3.0tdi Morot menjac vo dobra sostojba. 315000km. Karoseris...


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:01Mercedes Sprinter 313 CDI

Mercedes Sprinter 313 Odlicna sostojba 2003godina Novi gumi Registrir...


7.000 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

Вчера 11:36Страна 1 од 37

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам