Старо Нагоричане
Подкатегорија:
                   
89 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat 640

Inf: 075 490 027


6 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Трактори

20 мар 12:24PRSKALICA

se prodava prskalica HOLDER 650 litra 15m ram


11 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

09 фев 18:09plugovi

se prodavat plugovi LEMKEN so federi cetvorobrazen vo dobra sostojba...


10 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

09 фев 18:09SE PRODAVA TRAKTOR FEND FAVORIT 611

SE PRODAVA TRAKTOR FEND FAVORIT 611 VO ODLICNA SOSTOJBA


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Трактори

04 фев 18:38SE PRODAVA TRAKTOR FIAT SOMECA

Se PRODAVA TRAKTOR FIAT SOMECA


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Трактори

04 фев 18:35SE PRODAVA TRAKTOR JOHN DEERE 2030

Se PRODAVA traktor JOHN DEERE 2030 vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Трактори

04 фев 18:35Se prodava Kombajn JOHN DEERE 965

Se prodava Kombajn JOHN DEERE 965 vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Комбајни

04 фев 18:35SE PRODAVA TRAKTOR LANDINI 165 LEGEND

SE PRODAVA TRAKTOR LANDINI 165 LEGEND VO ODLICNA SOSTOJBA


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Трактори

04 фев 18:34SE PRODAVAAT MLINOVI

SE PRODAVAAT MLINOVI NOVI


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Останато

04 фев 18:33SE PRODAVAAT GUMI

SE prodavaat gumi vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Останато

04 фев 17:56FIAT 445

Се продава FIAT 450 во одлична состојба


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Трактори

03 фев 17:59Линиска косачка ОЛТ

Се продава линиска косачка ОЛТ Цена по договор


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

03 фев 17:59rezervni delovi za NODET sealici za zito

Se prodacaat site delovi za NODET zitna sealka.


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

03 фев 17:58Млин за сточна храна

Млин е трофазен Мотор 4.5kW.


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

03 фев 17:58Лули за сејалка

Се продаваат лули за сејалки нови!


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

03 фев 17:58Сита за ОЛТ Сејалка

Нови сита за ОЛТ сејалка за пченка


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

03 фев 17:58Комплет делови за апарат за нодет

Kompletni delovi za aparat za NODET!


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Резервни делови

03 фев 17:58Косачка за култиватор 506

Се продава косачка за култиватор 506 Цена по договор


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

03 фев 17:58Пумпа за култиватор 509

Се продава пумпа за култиватор 509 Нова не користена!!


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

03 фев 17:58Глави за петобразен плуг

Се продавват две нови глави за прашач или петобразен плуг.


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

03 фев 17:58Се продава вага

Вагата е сочувана и во одлична состојба. Мери до 100кг. има тегови:...


120 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Останато

03 фев 17:58Ferguson 533

Ferguson 533 data 1960 englez dizel. Vlece kako 539 nema bolje 533 o...


2.500 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Трактори

24 јан 10:12SE PRODAVA KOSACKA CEL-MAK 165

SE PRODAVA KOSACKA CEL-MAK 165 vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

19 јан 20:45SE PRODAVA BALIRACKA JOHN DEERE 336

SE PRODAVA BALIRACKA JOHN DEERE 336 vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

19 јан 20:45SE PRODAVA VALJAK

SE PRODAVA VALJAK


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

19 јан 20:44New Holland 1530

Se prodava 1530 vo dobra sostojba


100 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Комбајни

04 јан 15:04Kombaji newholland 1530

Se prodava dva kombaja newholland 1530 Sega uvezen.


100 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Комбајни

04 јан 15:03Capello 845

Se prodava adapter capello 845 so roto secka i nozevi na raketi 5 re...


6.000 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Комбајни

02 јан 14:07ТРАКТОР FORD

ТРАКТОР ФОРД ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА


3.500 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Трактори

25 дек 12:21БАЛИРАЧКА

ИСПРАВНА БАЛИРАЧКА


1.200 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

25 дек 12:20Deutz-Fahr M1002 M900 M922

Se prodava reduktor i glavcina za kombajn Fahr M1002 M900 M922


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Комбајни

15 ное 07:54Се продава трактор John Deer 2140

Се продава трактор John Deer 2140 Цена по договор Контакт број: 0...


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Трактори

31 авг 17:58Хидраулични Цилиндри/Hidraulicni cilindri

Се продаваат хидраулични цилиндри. Цена по договор Контакт број: ...


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Останато

31 авг 17:55Sklopovi John Deere

Се продаваат склопови од John Deere големина 106.5mm Цена по догов...


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Комбајни

31 авг 17:55Traktor CASE

Се продава трактор Цена по договор Контакт број: 072209108 Стоје


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Трактори

31 авг 17:55Силос 80 тони

Се продава силос за складирање со капацитет од 80 тони. Цена по до...


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Останато

31 авг 17:55Prikolka za arsko gubrivo

Се продава приколка за арско ѓубриво Цена по договор Контакт број...


1 МКД
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

31 авг 17:54SE PRODAVA PRSKALKA ZA ZITO

SE PRODAVA PRSKALKA ZA ZITO vo odlicna sostojba 1000 litri


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

25 јул 20:10SE PRODAVAAT GUMI

Se PRODAVAAT gumi vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Резервни делови

25 јул 20:09NewHolland8050

Se prodava newholland 8050 Sega uvezen


100 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Комбајни

24 јул 08:27Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам