1437 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volvo xc 60 2.4 D5 AWD

Volvo xc60 2.4 D5 Kolata e kako novo


23.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 15:16НОВ ОГЛАС
Промовирано

BMW M550i xDrive 4.4L V8 462HP

BMW M550i xDrive 4.4L V8 462HP Godina na proizvodstvo: 2018 Regis...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

BMW X5 3.0 S.I Benzin/Plin

-Alspuh od grani -X-Drive -Tempomat -Komandi na volan -Greaci na ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

12 мар 17:48Промовирано

Ford Fiesta 1.4 Tdci 2008god Redizajn Full

Ford Fiesta 1.4 TDCI 70ks 2008god Sega uvezena od Germanija so komple...


3.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.350 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 11:56SEAT IBIZA 1.4TDI

SEAT IBIZA-1.4TDI 80KS GODINA 2008 ECOMOTIV KLIMATRONIK KOMANDI NA VO...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 11:47Opel Astra H 1.7 CDTI - 04

Opel Astra H 1.7 cdti od 2004 god Jachina na motor 74kw /101ks (odgov...


2.350 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 11:32Honda Civic 1.4 is

Se prodava Honda Civic 1.4 is 66kw 1997 Reg do 23.06 Atest Folii U...


1.700 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 11:27  НОВ ОГЛАС

Citroen C4 1.6 HDI 2014

Продавам Citroen C4 1.6 HDI , 92 кс , 2014-та , Бизнис пакет со фул о...


7.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.400 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:53VW Polo 1.2 Full Oprema -2002G.

Продавам VW Polo, 1.2 бензин, произведено 2002 година, регистрирано д...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:42Prodavam Seat Leon 1.4 benzi/plin

Seat Leon 1.4 vo odlicna sostojba Napraven celosen redoven servis g...


4.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:38  НОВ ОГЛАС

BMW E60 2007 NEUVEZUVAN

Na prodazba E60 kupena od MakKar Kolata e vo odlicna sostojba Servi...


7.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:29Se Prodava Vw Golf 4 1.9TDI 110Ks

Kolata Vredi Da Se Vidi Za Poveke Info Na 070369571 070369571 07036...


2.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:24BMW X5 3.0d (235Ps) 7-SEDISTA PANORAMA KROV 2008 SO FULL OPR

Bmw X5 3.0d(235Ps) X-Drive 7-SEDISTA 2008 God vo Makedonska Sobracaj...


13.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:20CHEVROLET AVEO 1.2 SEDAN TOP AVTOMOBIL KUPEN OD AVTO KUKJA!

Chevrolet Aveo 1.2 Sedan 2007 godina Registriran So Zelen Karton Godi...


3.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.150 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:17Honda civic 2.2 cdti 150ks odlicna sostojba 12g

Honda Civic 2012ta godina 2.2 i-ctdi 150 ks so pominati 205.000 km re...


10.900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:16Delovi za Daewoo i Chevrolet Tico,Matiz,Spark,Kalos i Aveo

Polovni Delovi za Daewoo i Chevrolet Tico, Matiz, Spark, Kalos, Aveo ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:10Mercedes Benz E250 CDI Elegance

Se prodava Mercedes E250 CDI Elegance. Voziloto e servisirano, vo odl...


12.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:06Peugeot 307

Se prodava Peugeot 307, 1.6 HDI, 2008 godina, registrirano, vo odlich...


3.700 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:06BMW 116 D

-Nov Uvoz "Francija" -Plateni Davacki Do Registracija -2011 god izlez...


6.499 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:45MERCEDES 123 240D

-Mercedes 123 240D -1980 god -Odlicno Socuvan -4999€ -☎️0713...


4.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:45Fiat Punto EVO. 1.3 jtd

-Uvezen Od Belgija🇧🇪😍😍 -Plateni Davacki Do Registracija -1.3 jt...


3.990 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:45Mitsubishi Colt 1.3 2011 *140.000 КМ* СТАРТ/СТОП СЕРВИСНА

ШВАЈЦАРИЈА УВОЗ! 2 клуча! Колата е апсолутно совршена! Прва боја! ...


4.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.400 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:43Mazda CX-7 4x4 2.2D Exclusive МОЖЕ ЗАМЕНА

ПРВА БОЈА! НОВИ ДИСКОВИ! НАЈВИСОКО НИВО НА ОПРЕМА! 147.000 km! НО...


11.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.600 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:42Chevrolet Aveo 1.2 A-Test Plin -2008G.

Продавам Шевролет Авео, 1.2 бензин со Атестиран плински уред, втор со...


2.699 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:35  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 5 1.9 TDI - GT SPORT 2008G

VW GOLF 5 1.9 TDI - GT SPORT 2008 GODINA 77KW - 105KS - 6 BRZINI 2...


5.700 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:35SEAT IBIZA 1.4TDI - ODLICNO SOCUVANA

SEAT IBIZA 1.4TDI - 59KW - 80KS 2009 GODINA 165 000km OPREMA.. AB...


4.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:35HONDA CIVIC 2011G. 1.4i 74 KW i-VTEC PERLA BOJA 160.000KM

Цивикот е апсолутно беспрекорен. Поседува фактури и сервисна историја...


7.750 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:21Mitsubishi Colt 1.3i 2008Г. *129.000 КМ* MOZE ZAMENA

Продавам штотуку увезен Mitsubishi Colt, произведен 2008 година, 1.3 ...


3.650 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:13Bmw 318 plin A-test

Bmw 318 so A-testiran plinski ured, registrirano cela godina i servis...


2.300 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.600 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:07Opel Corsa D 1.2 2009

Opel Corsa D, 1.2 benzin, 2009 godina, 120 000 pominati so servisna k...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:07Bmw 320 E90 *Face Lift* Full

Bmw e90 LCI redizajn 320D 177ks proizvedeno 2010 godina sega uvezeno ...


7.900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:06Seat Leon FR 2.0 TDI *MATRIX*

Seat leon 2.0 tdi 150ks FR 2012 godina sega uvezen od holandija so ko...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:06Volkswagen Golf 6 2.0 TDI *High Line*

Volkswagen golf VI 2.0TDI 81kw 2008 godina vo besprekorna sostojba se...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:06Audi A6 3.0TDI Avtomatik Quattro 2013 Full MOZE ZAMENA

Prodavan Audi A6 3.0 TDI Avtomatik Quattro 4×4, proizveden 12.2012god...


17.999 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
19.500 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 09:01Prodavam Opel Corsa D 1.2 PERFEKTNA polo ibiza punto

Prodavam Opel Corsa D 1.2 benizn PERFEKTNA🇨🇭 -Corsata e vo ekstr...


3.699 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 08:53VW POLO 1.4 TDI 2006 GOD.

Poloto e vo dobra sostojba. Reg do 04.2023 Za poveke info na telll...


3.150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 08:49prodavam bmw gt 318 dizel 2015 god m paket

prodavam bmw gt 318 dizel 2015 godina m paket so full oprema registri...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 08:27prodavam skoda octavia 2009 god 1.8 benzin 4x4

prodavam skoda octavia 2009 godina 1.8 benzi 4x4 122000 km so servis...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 08:27Kangoo 1.5 dci

Se prodava reno kango 1.5 dci 2008 god vo extra sostojba reg so zelen...


4.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.100 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 07:13Se prodava Alfa Romeo GT

2005 gt 150hp reg 075-617-607reg cela godina napraen servis


2.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 06:29AUDI A5 3.0TDI Quattro 2X S-LINE "Top Sostojba"

Audi A5 3.0 Quattro “2X S-LINE” 256.000 KM, Kolata e uvezena od Svajc...


10.700 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 04:11Mercedes ML 320 CDI 4-Matic FULL Oprema “Ekstra Socuvan”

Mercedes ML 320 CDI 4-Matic (224Ps) 2006 God vo Makedonska Sobracajna...


9.900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 04:11Mercedes C 320 CDI "AMG PAKET" PANORAMA KROV 7G-Tronic

Mercedes C 320 CDI "AMG PAKET" 7G-Tronic Menjac 2008/7 God vo Sobraca...


11.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 04:11Страна 1 од 36

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам