Струга
                   
571 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11Промовирано

Bmw x1 //xdrive // 2.0diesel //CH //“2017//mozhna zamena

Bmw x1 // xdrive // 2.0diesel //🇨🇭 //“2017”// ☎️ 070 362 155...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 мар 09:56Промовирано

Bmw 535d”(313 ps) M-packet //CH// /2012// mozhna zamena!

Bmw 535d”(313 ps) M-packet //🇨🇭// /2012// mozhna zamena !! ☎️ ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 мар 10:02Промовирано

Golf 6

. SE PRODAVA GOLF 1600 CM 77 KV ODLICEN ZA POCETNICI 120 000 KM SO GA...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 20:09Mercedes ML 280 ODLICEN

.SE PRODAVA MERCEDESOT VO ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MENUVAC KUPLUNG KOC...


10.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 20:09Golf 5

. SE PRODAVA GOLF 2000 CM 245000 KM 100 KV SAMO PRED DEN DVA PROMEN...


4.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 20:09Chevrolet kalos. Super za pocetnici

. KOLATA SE PRODAVA REGISTRIRANA SAMO PRED NEKOLKU DENA MEHANICKI VO ...


2.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 20:09Golf 6 2.0 2010

Kollata e donesena od germanija pred mesec dena...kollata e vo extra ...


8.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 20:03AUDI A6 2.7

Се продава Ауди А6 2.7, автоматик, 2006/7 година. Возилото е сочувано...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Струга

Автомобили

Денес 16:54Audi a3 2.0 tdi 2007 s line

Servisirano Registrirano 4 novi gumi Nov akumulator Smenet set re...


6.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 16:35Mercedes-Benz E 220 T CDI

Prodavam Mercedes-Benz E 220 CDI Vo odlicna sostojba uvezen od Sva...


7.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 15:29Opel corsa

Opel corsa 1.2 Benzin 2005/4g Registrirana Servisirana Vo p...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:00VW GOLF 5 1.9TDI UNITED - 2008 GODINA

VW GOLF 5 1.9TDI UNITED - 2008 GODINA -KLIMATRONIK -230.000KM SO ...


58 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:00GOLF 1.9 6 BRZINI 4x4 CH

🇨🇭🇨🇭Uvezen Od CH 🇨🇭🇨🇭 1.9 TDI 77 KW 4 Motion (4x4) 2009/...


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 13:00Bmw X6 3.0D Xdrive Paket 2016 SportPaket

Bmw X6 3.0D Xdrive 2016 Ⓜ️Paket So Full Oprema VakumNa Vrati 360*Kame...


58.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:35Audi S5 4.2Benzin V8T Quattro Sline 105.000Km

Audi S5 4.2Benzin 2009 Godina Coupe 105.000Km So Full Oprema 353Ps No...


20.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:35Porsche Cayenne 3.0Disel Facelift 176Kw Unikat

Porsche Cayenne 3.0Disel 2010 Facelift Top sostojba Uvoz Ot CH Moze i...


19.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:35Mercedes C320Cdi 2008 AmgEdtion

Mercedes C320Cdi 2008 Avtomatik. Reg1Godina Novi Gumi So Naj Full Opr...


10.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:35Bmw 418D GrandCoupe 2016 Facelift CH

Bmw 418D 2016 GrandCoupe So Full Oprema Uvoz Ot CH🇨🇭🇨🇭Reg+Zelen N...


23.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:35Bmw 520D Xdrive 2014 Facelift LuxuryLine CH

Bmw 520D Xdrive 2014 LuxuryLine So Naj Full Oprema 2🗝️M-Paket Oprema...


22.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:35Mercedes Benz E220d 2021

se prodava mercedes benz e 220 diesel godina 2021,full oprema,nov kup...


71 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:14Volvo S80 AWD Executive

Executive oprema, AWD prv sopstvenik. 4 letni Michelin gumi so bandas...


14.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 11:01VW Touran, DSG, 170 ps

Voziloto e vo odlicna sostojba, redovno servisirano, registrirano i s...


6.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:48Mercede E clas 220 full oprema…

Voziloto e vo perfektna sostojba Poseduva maksimallna oprema Regis...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:19Mercedes C200 Ekstra socuvan 070818202

Voziloto se prodava,registrirano edna godina do12 mesec 2024 godina.....


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:18  НОВ ОГЛАС

audi a5 sportback

br za kontakt 070364820


17.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 08:39  НОВ ОГЛАС

Opel zafira 2002 benzin Moze zamena

Opel zafira 2002godina.2.2 benzin registriran a do 02 2024 godina dob...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 21:28Bmw 730d 06 redizajn zamena

Bmw 730d redizajn 2006godina 170kv + CIPOVANO SO 280.000KM ORIGINAL...


7.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:04JAGUAR XJ6 1972 4.2 Benzin

*****OLDTIMER***** JAGUAR XJ6 god.1972 4.2 Benzin Voziloto e so sv...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:50FORD C-MAX 2.0 DIESEL 2012

Одлично зачуван C-MAX со TITANIUM ниво на опрема 4 нови зимски гуми S...


8.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 19:39HONDA ACCORD 110KW AUTOMATIC MOZE ZAMENA

Honda Accord 2.2 i-dtec(noviot tip motor)110kw dizel, proizvodstvo 2...


9.999 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
11.900 €
Струга

Автомобили

Вчера 17:43GOLF 6. 2.0 TDI moze zamena

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran realni kilo...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:01Mercedes B200 cdi Automatik

Ful sevise pred 300 km Mozi zamena Prednos Vw touran 7 sed 2.0 au...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:49Kombe

Chrysler grand voyager 2.5td Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:19KIA SORENTO 4x4 Automatik

so servisna knishka od ch napraven komplet servis proverka po z...


7.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.900 €
Струга

Автомобили

Вчера 09:58BMW 320d

Prodavam BMW 320 dizel so ful oprema Kolata e bez nikakov vlog vo ne...


3.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:15Suzuku grand vitara benzin za delovi ili cela

Se prodava na delovi se od delovi ima motorot e na delovi se komle...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:11Renault megane cc prestige 1.9 dci kabriolet

Tempomat klimaktronik platena carina i site davacki do registracija m...


4.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:11Prodavam AUDI Q7 facelift 2008

Prodavam AUDI Q7 facelift 2008 so noviot 6 brzinski menjac. Pominati ...


11.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 08:20Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 2007 godina

Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 150 KS 2007 godina so pominati 245.00...


4.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 08:20Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina

Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina - 135KW / 185 KS - po...


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 08:20BMW 530D

Prodavam BMW -530D -160kw/218ks -2006 god. -avtomatik -reg. I ze...


6.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Струга

Автомобили

20 мар 20:28Audi A8 3.0 QUATTRO

Se prodava A8 Long 2 gazda nosena e od svajcaria kolata e top so gara...


12 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 мар 16:03Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам