Подкатегорија:
                   
79 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КУМАНОВО

Деловен Простор запишан на ИЛ 71110 КО Куманово, во вкупна површина о...


3.660.921 МКД
или предлог цена
Вчера 12:48Се Издава магацински простор

Се издава магацин 380м2 на улица Никола Тесла позната како Врањско Џа...


1 МКД
или предлог цена
03 фев 10:51SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA KUMANOVO LOKALITET ,,STAR P...


1 €
или предлог цена
02 фев 14:25Se prodava il dava s kirija

Se prodava ili se dava s kirija objekt od 850 m2 vo inustriska zona ...


1.400 €
или предлог цена
31 јан 20:34Prostoria

Se izdava prostoria od 840m2 bez stubovi 2 ulaza struia voda ulaz so ...


1.350 €
или предлог цена
31 јан 20:34Objekat

Se prodava objekt 1400m2 -dvor 3000m2 ? Sredeno sfe komplet renoviran...


123.456.789 €
или предлог цена
31 јан 20:33Se izdava magacin od 200 m2 vo s. Vojnik do mlin

Se izdava deloven prostor od 200 m2 opstina staro nagoricane opremeno...


По Договор
или предлог цена
31 јан 09:19Izdavam kukja za kancelarii igroteka ili ziveenje

Samo na ovoj broj: 078305130 078305130 Kaj bunarce levo od soko...


220 €
или предлог цена
30 јан 09:17PRODAVAM - MENUVAM ZA KOLA, IZDAVAM

Menuvam trafika za kola ili drugo - dajte ponuda , izdavam za 3000 de...


700 €
или предлог цена
27 јан 07:27Се издава/продава деловен простор.

Се издава/продава деловен простор,работилница. Хала 500m2 со сите маш...


1.050 €
или предлог цена
26 јан 13:52Se izdava deloven prostor 330m2 vo naselba Karposh

Se izdava deloven prostor pogoden za kancelarii, izlozben ili magacin...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 13:52ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ СО СИЛОСИ ВО КУМАНОВО

Деловни објекти + 3 Силоси запишан на ИЛ 1201 за КО Биљановце - ВОНГР...


19.589.235 МКД
или предлог цена
26 јан 10:51Se prodava deloven objekt

Se prodava deloven objekt na Ul. Mosa Pijade karsi kiflara Fres Ze...


20.000 €
или предлог цена
22 јан 17:03SE PRODAVA OBJEKT

Prodavam objekt na 15 km od Kumanovo vo opstina Staro Nagoricane vedn...


1 МКД
или предлог цена
18 јан 08:24Kancalarii i magacin vo Kumanovo 170m2

Izdavam deloven prostor od okolu 170 m2 . Kompletno namesten i oprem...


400 €
или предлог цена
17 јан 22:17Se izdava deloven objekt

Se izdava deloven objekt:povrsina 52m2i podrumski del 43m2 na bul Okt...


400 €
или предлог цена
14 јан 10:18Prostori

Se izdava prostoria struja industriska vodo vo ulaz na dvete strani...


123.456.789 €
или предлог цена
11 јан 16:13Objekt

Se prodava objekt od 1320 m2 vo industriska zona kumanovo poseduva go...


250 €
или предлог цена
10 јан 15:20Prodavam kombiniran stanben i deloven prostor

Info samo na ovoj broj 077511756 077511756 Se prodava dukjan i st...


49.000 €
или предлог цена
03 јан 08:08Se izdava deloven prostor vo Kumanovo

Se izdava objekt (iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo Kumanovo....


По Договор
или предлог цена
30 дек 13:29Se izdava objekt za rabotilnica, fabrika ili dr.

►Se izdava deloven prostor vo industriska, Bedinje Kumanovo, na najub...


По Договор
или предлог цена
30 дек 13:29Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 35 м2 во петтокатница на плоштад.


1 МКД
или предлог цена
26 дек 20:40Se prodava deloven prostor

Se izdava deloven prostor ,pogoden za sekakov vid na rabota,raspolaga...


По Договор
или предлог цена
20 дек 15:39se izdava deloven prostor

se izdava deloven prostor 54 m2 lokalitet star palas, vtor sprat


300 €
или предлог цена
16 дек 14:49ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 55 м2 КУМАНОВО

Во центарот на Куманово под поранешен ресторан "Рим Парис" на "Трет...


1.111.111 €
или предлог цена
13 дек 14:58Деловен простор 265 м2 Куманово

Вo центарот на Куманово,под поранешен ресторан "Рим Парис",на "Трета...


1.111.111 €
или предлог цена
13 дек 14:39Се изнајмува деловни простории / delovni prostorii

Се изнајмува деловни простории. Едната е 45м2 Другата 90м2 Дел...


По Договор
или предлог цена
06 дек 19:08ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ ВО ARCHOME

Во тек е продажба на деловни простории во комплексот ArcHome - Кумано...


По Договор
или предлог цена
06 дек 08:45Podrumski Deloven prostor na Treta MUB

Se prodava! Podrumski (deloven) prostor so povrsina od vkupno 111 m2...


665 €
или предлог цена
05 дек 09:03SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA KUMANOVO LOKALITET ,,STAR P...


1 €
или предлог цена
28 ное 14:07Se izdava objekt za magacin vo Kumanovo.

Se izdava objekt (iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo Kumanovo....


По Договор
или предлог цена
25 ное 18:30Se peodava deloven prostor

Se prodava/iznajmuva deloven prostor vo naselba Vera Kotorka so magac...


По Договор
или предлог цена
23 ное 18:29Iznajmuvanje na prostor

Se iznajmuva prostor od 60m2. Lokacija 150m nad pazar na ulica Tode M...


1 €
или предлог цена
13 ное 10:39СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 750м2

Се Издава или Продава Деловен Простор 750м2 на едно ниво погоден за с...


1 €
или предлог цена
07 окт 22:49Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 42м2 и магацин од 14м2 на Ул. Браќа Ри...


1 €
или предлог цена
02 окт 19:52KOMERCIJALEN OBJEKT

Povolno prodavam deloven prostor vo centar, po cena za stanben kvadra...


1 €
или предлог цена
14 сеп 13:27Se prodava ili Izdava deleoven objekt !!

Se prodava ili izdava deloven prostor.Vo koi se vkluceni sobi za pres...


290 €
или предлог цена
05 сеп 10:52Izdavam deloven objekt

Izdavam deloven objekt od 150m2 vo kumaovo vo naselba babin dol, mest...


250 €
или предлог цена
18 авг 00:33SE IZNJMUVA DUKJAN VO STROG CENTAR NA KUMANOVO

SE IZNAJMUVA DUKJAN VO STROG CENTAR NA KUMANOVO NA UL.GOCE DELCEV BR....


250 €
или предлог цена
30 јул 11:43SEprofava ilisedv sokirij

LSeproava objeka voindustriska zona bedinje kumanovo 65% idadenso kir...


300 €
или предлог цена
30 јун 17:40Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам