Куманово
                   
13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Издава Магацински Простор 150м2

Се наоѓа во Населба Перо Чичо позади ПИН ПЕТРОЛ на главната улица.Иде...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Магацини

03 фев 19:53Се продава или изнајмува магацински простор

Се продава или изнајмува магацински простор и канцелариски простор во...


1 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

02 фев 07:47Objekt

Objekt 840 m2 ullas so shleper bez nikakfi problemi struja jaka 630 k...


1.350 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

21 јан 16:09Se izdava prostorija za magacin ili rabotilnica i dr.

Se izdava deloven prostor vo industriska, Bedinje, Kumanovo Moze...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Магацини

08 ное 11:42Se izdava objekt pod kirija - INDUSTRISKA ZONA

Se izdava objekt (iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo Kumanovo....


По Договор
или предлог цена
Куманово

Магацини

13 окт 09:52Се издава магацин во индустриска зона

Се издава магацин во индустриска зона во населба карпош позади алфи т...


700 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

08 апр 13:00Magacin od 300m2 vo Kumanovo

Se izdava magacin od 300m2 vo Kumanovo. Podelen e na dva kata odno...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Магацини

29 мар 09:51Povekjenamenski montazen objekt { shupa }

Se prodava povekjenamenski montazen objekt so dimenzii 4x1.5m


400 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

28 авг 19:26Se izdava magacin za dnevno ,nedelno ili za 1mesec po treba

Se izdava magacinski prostor od privremen karakter vo zavisnost na v...


999 МКД
или предлог цена
Куманово

Магацини

07 јул 21:58Magacin hala rabotilnica deloven prostor od 300m2 i dvor 500

078 246 475 ...078 246 475 Blagoja Se izdava Vo kumanovo vlez na...


3 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

07 јул 21:57Magacinski prostor

Se izdava magacinski prostor od 100m2 na ulica 320 br4 ajducka cesma ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Магацини

10 јан 11:57Magacin so imoten list

Magacin so imoten list Industriska zona Kontakt broj : 075404446


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

03 фев 17:22Se izdava objekt pod kirija vo naselba karpos rajkova kuca

Objektot e 350 metri kvadratni na dva sprata vkupno 700 metri kvadrat...


8 €
или предлог цена
Куманово

Магацини

16 јул 20:32Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам