Подкатегорија:
                   
108 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Издава 3000м2-Прилеп 078304113

Висина на објект од 5-7 метри,Санитарни чворови,канцелариски простори...


1 €
или предлог цена
10 мар 10:30Промовирано

Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:14Се Издава 400м2-Прилеп 078304113

Гумен под,тоалети со соблекувални и туш кабини, висина на таван 4метр...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:22Deloven prostor vo centar idealen za CALL CENTAR

Se izdava deloven prostor vo centar do Sharena ceshma.Idealen za kanc...


300 €
или предлог цена
Вчера 10:38Se izdava deloven objekt vo Tocila

Se izdava deloven objekt vo Tocila na glavna ulica vo blizina na crkv...


1 €
или предлог цена
24 мар 19:51Deloven prostor

Se izdava prodava deloven prostor plus (plac do objektot so moznost z...


1 €
или предлог цена
23 мар 16:25Poranesen objekt Industrija za mleko Prilep

Lice za kontakt 070 207 405 - Aco Se prodava poranesna IM Prilep. ...


По Договор
или предлог цена
23 мар 14:27Се продаваат два дуќани во строг центар во Прилеп

Се продаваат два дуќани во строг центар во Прилеп од 6 и 7 м2.. Пове...


По Договор
или предлог цена
23 мар 09:52Деловен простор, магацин, дуќан

Се издаваат деловен простор од 160 м2 и магацин од 130 м2. Деловниот...


1 €
или предлог цена
23 мар 07:22Дуќан на Марксова

Се изнајмува дуќан на самата улица Марскова со квадратура од 24м2. Ду...


300 €
или предлог цена
22 мар 21:12SE IZDAVA PORANESHEN MOTEL MELBURN

Se izdava Poraneshen MOTEL MELBURN poveke od 300m2 na 2 kata, Lokacij...


350 €
или предлог цена
22 мар 21:10Se iznajmuva deloven prostor 320m2

Se iznajmuva deloven objekt 320 m2 pogoden za restoran i za bilo kakv...


1 €
или предлог цена
22 мар 14:18Hala,obiekt,deloven prostor

Obiektot Se prodava ili izdava za poveke informacii na tel 078233702


По Договор
или предлог цена
22 мар 13:48SE IZNAJMUVA

se iznajmuva na atraktivna lokacia vo Prilep na ulica N.H.Orde Copel...


3 €
или предлог цена
21 мар 22:44SE IZNAJMUVA

Se izdava atraktiven deloven prostor od 180m2 so sopstvn parking vo P...


1 €
или предлог цена
21 мар 22:41Se izdava deloven prostor na glavna ulica 120m2

Се издава деловен простор на главна улица, Александар Македонски, нас...


1 €
или предлог цена
20 мар 09:45SE PRODAVA DUKJAN VO CENTAROT

Se prodava dukjan deloven prostor vo samiot centar na gradot Prilep, ...


По Договор
или предлог цена
20 мар 09:45Se izdava magacin so kancelarii

Se izdava deloven objekt za magacin ili proozvodstven pogon tvrda gra...


1 €
или предлог цена
19 мар 21:46Земјиште за деловен простор

Се продава деловен простор со површина 750м² во ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП на...


По Договор
или предлог цена
19 мар 00:35Се продава деловен простор во строгиот центар на Прилеп

Се продава деловен простор (позади зграда Македонија), на ул. Браќа Л...


1 €
или предлог цена
18 мар 11:34ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ

Се издава деловен објект кој се состои од 2 нивоа од по 330м2, плус п...


9 €
или предлог цена
18 мар 09:42Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor na top lokacija vo Prilep na dve ulici na...


1 €
или предлог цена
15 мар 13:38SE IZDAVA deloven prostor na izlezot od gradot

Се издава деловен простор (600м2) на излезот од градот на патот за ма...


1 €
или предлог цена
14 мар 20:02Se izdava dujkan vo centarot na prilep

Dujkanot se najuva kaj novata katna garaza Dujkanot e okolu 20 m2 p...


100 €
или предлог цена
13 мар 08:37Se prodava plac vo Prilep

Se prodava plac vo Prilep zad magacinite na Centro Promet. Placot e ...


По Договор
или предлог цена
11 мар 14:45Се Издава 3000м2-Прилеп 078304113

Висина на објект од 5-7 метри,Санитарни чворови,канцелариски простори...


1 €
или предлог цена
10 мар 10:30Se izdava dukan 36m2 - Biznis centar

Se izdava dukan vo biznis centaro - zaden vlez


150 €
или предлог цена
09 мар 17:18Се издава комплетно опремен канцелариски простор!

Канцеларијата е комплетно реновирана и опремена со нов инвентар, се н...


По Договор
или предлог цена
06 мар 02:57SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Se prodava deloven prostor vo centar od 500m2 korisna povrshina. 4m-v...


По Договор
или предлог цена
06 мар 00:01Hala pod kirija kaj carinata

Kaj terminalot stocen pazar info na 075353249


По Договор
или предлог цена
03 мар 01:36се издава нов деловен простор

Се издава нов деловен простор 380 м2, во строг центар. Деловниот прос...


По Договор
или предлог цена
02 мар 17:20SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT VO PORANESNA PARTIZANKA

Se izdava deloven prostor samo za KAZINO vo poranesta partizanka upr...


По Договор
или предлог цена
28 фев 16:07se prodavaat objekti 600m2

se prodavaat objekti, poranesna farma cvrsta gradba pokriena so metal...


1 €
или предлог цена
28 фев 13:10Se izdava kancelarija vo centarot na Prilep!!!

Lokacija: Poranesen hotel Skopje, pogled kon bulevarot. Kontakt bro...


1 €
или предлог цена
28 фев 11:16ПЛАЦ-ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се продава плац -деловен простор,со површина од 700м2+1500м2,со атрак...


По Договор
или предлог цена
09 јан 19:16Se izdava deloven objekt sa sekakva namena

Objektot se naojga na ul Mirce scev 59 odma zad bolnicata, na glavna...


200 €
или предлог цена
09 јан 10:41Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 100 м2 , на ул. "Круме Беќар" бр.5 во Пр...


По Договор
или предлог цена
03 јан 12:57Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
25 дек 16:02ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-КАНЦЕЛАРИЈА

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - КАНЦЕЛАРИЈА ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП, ВО ТР...


1.000 €
или предлог цена
22 дек 09:12Деловна просторија

Се издава под наем простор на приземје од задна страна на старата згр...


450 €
или предлог цена
01 дек 10:38Se prodava 400 kvadrati

Se prodava 400kvadrati deloven proctor legaliziran.na odlicna lokacia.


100.000 €
или предлог цена
20 ное 10:45Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам