Куманово
                           
28 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodava vikendica

se prodava vikendica vo selo vojnik do avtopat ima struja i voda prik...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Вчера 01:10Промовирано

Vikendica selo Strezovce

Vikendica e na 2 sprata so dvorno mesto okolu 1000 kvadrata i garaza ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Вчера 18:57se prodava vikendica

se prodava vikendica vo selo vojnik do avtopat ima struja i voda prik...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Вчера 01:10Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura

Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura od 60 m2 s...


6 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

01 дек 13:14Vikendica so ovostarnik vo D. gjugjance sv. NIKOLSKO

Info samo na ovoj broj 077511756 077511756 PLAC od 1550m2 so vi...


12.500 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

01 дек 08:14Се продава викендица

Се продава викендица на пчински пат со плац 3700м2


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

21 ное 15:47Се продава викендица во Кумановско Винце

Се продава куќа во Кумановско с.Винце.За повеќе инфо јавете се на 075...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

16 ное 19:39se prodava vikendica go german(pklishte)

se prodava karabina vo pklishte do glaven pat plac 500m2 moze i po...


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

10 ное 23:57Ze prodava vikendica vo Shupli kamen

Se prodava vikendica vo Shupli kamen do asvaltna baza.Na dva sprata e...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

20 сеп 19:56izrabotka na montazni vikendici

izraboruvame sekakov vid na montazni kukji kljuc na raka. STEFI KOMP...


5 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

30 авг 18:44Se prodavaat objekti

Se prodavaat dva objekti so dvorno mesto od okolu 700 m2 vo Kumanovo ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

08 авг 02:25Se prodava kompleks delovni objekti vo s. Pkliste

Se prodava kompleks- odmaralište vo planina Objektot sodrži 11 sobi ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

21 јун 23:38baram Vikendica

Baram da Kupam Vikendica ili stara kuka vo selo


По Договор
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

14 мај 10:41Se prodava vikend kukja vo n.Karpos

Se prodava vikend kukja vo n.karpos na nikuljski pat so povrsina od 3...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

27 мар 17:59Baram vikendicka ili plac Kumanovo

Baram,Lokacija ili vikendicka vo Kumanovsko Vrtete na 078 300 065....


50 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

02 мар 08:46Викенд куќа (карабина) во близина на Куманово

Се продава плац од 1200м2 во непосредна близина на Куманово, потточно...


1 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

20 ное 21:53КОПЛЕТЕН ЛУКСУЗЕН ИМОТ ВО с.ГРАДИШТЕ,КУМАНОВСКО

ПРОДАВАМ КОМПЛЕТЕН ИМОТ ВО с.ГРАДИШТЕ ,КУМАНОВСКО 25 КМ ОД КУМАНОВО...


155.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

05 јул 11:42Prodavam kuka/vikendica vo Skackovce sproti manastirot

Prodavame kuka/vikendica so voda od izvor vo sumata vo blizina na vik...


14.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

04 мај 17:37KUPUVAM VIKENDICA NA TIKVESKO EZERO

KUPUVAM VIKENDICA NA TIKVESKO EZERO. INFORMACII NA OVOJ BROJ 075 21...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

29 дек 19:58Продавам викендица во Куманово (Пчински пат)

Се продава викендица со воќњак и лозје.Викендицата се наоѓа на пчиски...


10 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

25 дек 08:20СЕ ПРОДАВА

Се продава викендица цена по договор број 070 437 797


111 МКД
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

04 ное 07:47Vikendica vo s. Ramno

Se prodava vikendica vo s. Ramno opstina Staro Nagoricane. Informacii...


1 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

18 јул 11:29Kukja vo naselba karpos

Se prodava kukja vo naselba karpos na nikuljski pat na 2 sprata so 3...


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

25 јун 14:19Купувам стара куќа/викендица на село

Купувам стара куќа/викендица на село во околина на Куманово, со квадр...


5.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

20 мај 21:15Kupuvam

Kupuvam vikendica vo okolina na kumanovo ili niva za vikend kukja......


1 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

20 апр 01:09Kupuvam vikendica vo okolina na kumanovo.

kupuvam vikendica vo okolina na kumanovo...strezovce,dovezence,dragom...


1 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

20 апр 01:09Se prodava kuca vo s. Zebrnjak

Se prodava dvospratna namestena kuca vo s. Zebrnjak so povrsina od 70...


18.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

12 авг 11:02Kupuvam vikendica

Kupuvam vikendica vo Kumanovska okolina.Prednost imaat selata Orasac,...


1 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

20 јул 14:08VIKENDICA na patot prema s.Recica (1km posle Adjitepe)

Se prodava Vikendica na patot prema selo Recica (1km posle Adjitepe),...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

04 јун 20:22Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам