373 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИМПЕРИЈА - Плац на кеј на езеро

Шифра Е63/19 Се продава плац со површина 726м² во близина на хотел А...


260.000 €
или предлог цена
Вчера 22:32ИМПЕРИЈА – Плац со маркица

Се продава плац со вкупна површина 1000м2 во Елшани(800 метри до езер...


100 €
или предлог цена
Вчера 22:32ИМПЕРИЈА – Нива со поглед на езеро

Шифра Е 74/12 Се продава нива со вкупна површина 1700м² со прекрасен...


12 €
или предлог цена
Вчера 22:32SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE DO VOENATA KASARNA VO OHRID

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste vednas do voenata kasarna vo...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 21:45Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna b...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 18:21Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
Вчера 13:13Niva TRNOSKI PAT posle fabrikata EKOSPAR

Se prodava niva na trnoski pat vednas posle fabrikata eko spar. Nivat...


30 €
или предлог цена
Вчера 12:46Се продава нива во Лакочереј

Се продава нива во Лакочереј во месноста гавала на самиот пат со имот...


12 €
или предлог цена
Вчера 11:23Се продава нива во Горно Лакочереј

Се продава нива во Горно Лакочереј во месноста четири ореви на самио...


12 €
или предлог цена
Вчера 11:23ИМПЕРИЈА - Плац Андон Дуков

Се продава плац со овоштарник на главен пат во месноста Андон Дуков. ...


40 €
или предлог цена
06 дек 19:57Se prodava niva

Se prodava niva so povrsina od 2916 m2. Nivata se naogja vo mesto vi...


15 €
или предлог цена
06 дек 17:08EVTIN URBANIZIRAN PLAC

Placot e 293m2 i se naogja vo Vidobista, so markica od maksimum 4 ka...


13.200 €
или предлог цена
06 дек 16:55Se prodavaat nivi

Se prodavaat nivi,razlicni kvadraturi i ceni,idealno za da se uzivat ...


По Договор
или предлог цена
06 дек 11:45Plac vo naselba Raca

Se prodava plac vo naselba Raca, so markica za gradba. Samo Viber 072...


1 МКД
или предлог цена
06 дек 11:41Prodavam Plac vo Pestani

Prodavam plac na atraktivna lokacija vo Pestani pogoden za izgradba n...


1 €
или предлог цена
06 дек 10:20ИМПЕРИЈА – Плац 720м²

Шифра Е 75/12 Се продава плац со вкупна површина 720м² со трасира...


49 €
или предлог цена
05 дек 22:34ИМПЕРИЈА –Продажба на плацеви

Се продаваат два плацеви со маркици за градба во Пештани. 1.Плац со ...


По Договор
или предлог цена
05 дек 22:34ИМПЕРИЈА – Продажба на плац

Шифра Е 66/24 Се продава урбанизиран плац со површина 1100м² Плац...


35.000 €
или предлог цена
05 дек 22:33Се продава плац во Охрид

Се продава плац во Охрид, со маркица, од 1001 квадрат. Плацот се наоѓ...


1 €
или предлог цена
05 дек 19:57Se prodavaat dve nivi

Se prodava niva so povrsina od 4280 m2 vo mesnosta Golema Niva, s.Kos...


По Договор
или предлог цена
05 дек 19:03PLAC SO MARKICA BLIZU AERODROM OHRID

Placot ima markica za gradba...se naojga blizu aerodrom ohrid na 100...


1 €
или предлог цена
05 дек 17:55PLACEVI VELESTOVO

Plac velestovo Voda struja cist imoten list so zapisan objekt od 10...


110.000 €
или предлог цена
05 дек 17:14PLAC VO VELGOSTI 550M2

Plac vo velgosti 550m2 kaj crkvata sv nedela so sopstven pat cena 35e...


35 €
или предлог цена
05 дек 13:37*** Капитал *** Плацови во близина на крајбрежје во Струга

Ексклузивна понуда: Плацoви на прекрасна локација, само неколку мет...


220 €
или предлог цена
05 дек 12:12Урбанизиран плац Чекоштина, Охрид 1.384 мкв

Урбанизиран плац во Охридската населба Чекоштина со прекрасен панорам...


По Договор
или предлог цена
05 дек 12:11*** Капитал *** Овоштарник во С. Долно Лакочереј

Oвоштарник во село Долно Лакочереј Овоштарникот се наоѓа во урбана з...


54.000 €
или предлог цена
05 дек 12:10Gradezno Zemjiste

Se prodavaa916m2 gradezno zemjiste vo dvorot na poranesnata kasarna-G...


70 €
или предлог цена
05 дек 09:42ПЛАЦ Охрид 10900 м2

Се продаваат два Плаца споени во к.о.Охрид 4 ,на 5 минути од центар н...


1 €
или предлог цена
04 дек 18:09Продавам плац

Продавам плац во село Лескоец Охрид


20 €
или предлог цена
04 дек 16:13Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni

Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni vo mesto vikano trnovo. ...


29.000 €
или предлог цена
04 дек 14:11Se prodava livada selo Gorno Konsko Ohrid

Се продава ливада во село Горно Коњско - Охрид, погодна за обработка ...


По Договор
или предлог цена
04 дек 12:34Plac vo Gorno Konjsko

Se prodava plac na atraktivna lokacija Gorno Konjsko 1069m² so dobar ...


50 €
или предлог цена
04 дек 12:32Plac 400 m2 so plateni komunalii za kukja

Се продава плац од 400 м2 на одлична локација со платени комуналии за...


70.000 €
или предлог цена
04 дек 10:22Se prodava niva vo Leskoec 1800 m/2

Се продава земјоделско земјиште 1800 м/2. Зејмиштето се наоѓа во мес...


23 €
или предлог цена
03 дек 22:12Плац/Овоштарник

Се продава плац-овоштарник со над 33 корења черешни на супер место во...


55.000 €
или предлог цена
03 дек 21:30Se prodavaat poveke atraktivni placevi

Se prodavaat povekje atraktivni placevi vo Gorica i eden plac od 947m...


1 €
или предлог цена
03 дек 18:45Се Продава Плацеви За Градба На Куќа - ЦрноГорци

Се Продава Плацеви За Градба На Куќа - ЦрноГорци. П+2 9/11 Во непоср...


1 €
или предлог цена
03 дек 18:06Се Продава Нива Во ЦрноГорци

Се продава Урбанизира но Земјиште Нива во месноснта Црно Горци. Во не...


1 €
или предлог цена
03 дек 18:05Se prodava zemjiste Podmolje

Se prodava zemjiste vo Podmolje na mestoto vikano "Suva Cesma" Cenat...


35 €
или предлог цена
03 дек 11:47Se bara investitor za gradba

Se bara investitor za gradba. KP 8515/3 vo KO Ohrid 2 vo poranesnata ...


1 €
или предлог цена
03 дек 10:41Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам