Делчево
                           
55 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka karabina nova gradba od 120m2 Delcevo

Се продава куќа - нова градба во населба Басарица. Куќа + дворно мес...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

Вчера 06:37НИВА

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО СЕЛО ПОЛЕТО ВО БЛИЗИНА НА АСФАЛТЕН ПАТ СО МОЖНОСТ...


3 €
или предлог цена
02 фев 20:13Prodavam plac vo Delcevo

Se prodava plac od 1137 m2, so pravoagolna forma, koj so celata negov...


20 €
или предлог цена
01 фев 08:01Prodavam plac vo Delcevo

Se prodava plac od 3035 m2, co pravoagolna forma, koj so celata negov...


20 €
или предлог цена
01 фев 08:01Prodavam plac vo Delcevo

Se prodava plac od 1530 m2, na padinata od planinata Golak, nad kasar...


10 €
или предлог цена
01 фев 08:01Куќа во Делчево | Kuka vo Delcevo

Се продава куќа со: Подрум 37 м², Приземје 110 м², Кат 140 м² и Поткр...


169.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

28 јан 19:58Се продава плац со стара куќа во Делчево

Се продава плац од 165 м2 на ул. „Маршал Тито“ со маркица за граба 10...


19.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

27 јан 13:40Se prodava plac vo Delcevo

Se prodava plac vo centarot na Delcevo so objekt 115 m2.


1 €
или предлог цена
08 јан 17:43Se prodava plac (gradezna parcela)

Se prodava gradezna parcela vo naselba Prolet, Delchevo. Placot se na...


27 €
или предлог цена
31 дек 17:12Se prodava bavča

Se prodava bavča pozadi kožarata vo delčevo i pod megjunarodniot pat ...


5 €
или предлог цена
29 дек 19:22DUKAN VO CENTAROT NA GRADOT

SE PRODAVA ILI IZDAVA DUKAN 110 m2 VO CENTAROT NA GRADOT DO STOPANSKA...


1 €
или предлог цена
Делчево

Дуќани

29 дек 18:14Parcela so plateni komunalii

Prodavam gradezna parcela vo naselba Sportski Centar so plateni komun...


По Договор
или предлог цена
26 дек 16:28KUKA VO CENTAR

STARA KUKA BR.PLAC - 43 IMOTEN LIST Br - 6519/1 400 M/2 TEL......


26.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

17 дек 21:14Kukja

Куќа во Делчево на убава локација, повеќе информации на овој број: ...


80.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

13 дек 01:47Vila Ocipala

Se iznajmuva vikendica vo sklop na Etno Kompleks Cardak za poveke inf...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

24 ное 09:14Se prodava Deloven Prostor vo Delcevo

Deloven prostor vo Delcevo,bes Podrum.


1 €
или предлог цена
Делчево

Дуќани

18 ное 17:30Carevoselska 19 Delcevo

Garaza e za 2 koli Dalinska veata 5.5x3.5m moue i kombi da se garazir...


12.000 €
или предлог цена
Делчево

Гаражи

19 окт 07:03Carevoselska ul.

Prodava se Garaza za 2 koli Vrata e na dalinc 5.5 x 3.5 m moze i kom...


12.000 €
или предлог цена
Делчево

Гаражи

19 окт 07:03Krusevska ul.

Kuka e nova s podno grejenje Poveke info tel.WhatsApp viber : +417...


169.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

19 окт 07:02Se prodava plac vo Delcevo blizu do avtobuskata stanica

Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
14 окт 10:06Se prodava kukja vo Delcevo

Лоцирана во првиот дел куќи спроти новата црква и споменикот Гоце Дел...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

11 окт 12:20Продавам плац во Делчево

Се продава плац од 1137 м2, со правоаголна форма, кој со целата негов...


20 €
или предлог цена
23 сеп 07:45KUKA MILKOVO BRDO

KUKATA SE NAOGA VO MILKOVO BRDO ULICA PERE TOSEV BR 40


43.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

04 сеп 14:45Продавам плац во Делчево

Се продава плац од 1540 м2, на падината од планината Голак, над касар...


10 €
или предлог цена
30 авг 08:05Se prodava kukja vo s.Trabotiviste i dve nivi

Se prodava kukja vo s. Trabotiviste. Ima i dve bavci za prodazba na ...


9.999 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

24 авг 10:51Se prodava КУЌА

Se prodava kukata Vo delcevo Poveke informacii na brojot vo opisot...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

14 авг 21:02Се продава деловен објект

На одлична локација во центарот на градот со тераса 120м2


По Договор
или предлог цена
Делчево

Дуќани

10 авг 14:28Продавам плац во Делчево

Се продава плац од 3035 м2, со правоаголна форма, кој со целата негов...


20 €
или предлог цена
29 јул 07:29Se prodava stan vo Delcevo - Делчево

Се продава стан во Делчево, на одлична локација со отворен поглед кон...


32.000 €
или предлог цена
Делчево

Станови

28 јул 11:02Деловен простор од 20м2

Се дава под наем деловен простор во површина од 20м2 во центарот на Д...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Дуќани

12 јул 12:55Стан/деловен простор во центар на Делчево

Се продава стан/деловен простор кат 1 плус помошни простории во цента...


1 €
или предлог цена
Делчево

Станови

06 јул 20:24Trafika - kiosk

Opremena so stalazi


1.250 €
или предлог цена
09 јун 22:32Selo ZVEGOR

Nivata se naogja na 20metri ot patot na kukite odma nad rabotilnicata...


10 €
или предлог цена
31 мар 23:31Kuka vo selo DRAMCE

Se prodava kuka so dvorno mesto 2.100 metri kvadratni vo selo dramce ...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

20 јан 00:23Se izdava dukan vo naselba prolet

Se izdava dukan vo naselba Prolet pogoden za sekakov vid na dejnost ...


1 МКД
или предлог цена
Делчево

Дуќани

13 окт 17:18Купувам нива или плац во нас. Басарица или Полето

Купувам нива или плац во нас. Басарица или Полето


1 €
или предлог цена
06 јун 14:58Se prodava stara kukja na ulica Solunska.

Se prodava stara kukja na ulica Solunska vo Delcevo sproti hotelo zad...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

05 мај 21:16Prodavam gradezna parcela vo Delcevo

Prodavam gradezna parcela vo Delcevo, kaj kulturniot dom, potocno kaj...


30 €
или предлог цена
03 мај 11:47Atraktivna parcela na bul. Makedonija

Se prodava parcela na bul. Makedonija, Delchevo. Se naogja na atrakt...


По Договор
или предлог цена
08 апр 20:45Prodavam plac vo Delcevo

Prodavam gradezno industrisko zemjiste - Dervishica do monopolot vo ...


20 €
или предлог цена
27 мар 19:34Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам