Гостивар
                   
2262 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava, Ford Focus CC, dizel 2.0, god 2007, kabriolet

Ford Fokus Coupe CC, kabriolet, proizvodstvo 2007 godina, gorivo dize...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Touareg

Volkswagen Touareg 3.0 TDI V6 4Motion 180kw(245ks) Avtomatik DSG •Ca...


18 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:29Промовирано

Golf 6 prv sopstvenik samo 83.000km

Se prodava Golf 6, 1.6 TDI, 77KW, 105KS od prv sopstvenik. Vo odlicna...


8.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.500 €
Гостивар

Автомобили

23 мај 12:33Промовирано

se prodava mini choper za deca 48vol

se prodava mini choper za deca 48vol


400 €
или предлог цена
Гостивар

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 21:13gumi za citi coco

Gumi za mototi


40 €
или предлог цена
Вчера 21:12Branik za citicoco

Samo eden imam


20 €
или предлог цена
Вчера 21:12se prodava mini cross za deca 24 vol

se prodava mini cross za deca 24 vol zeleniot 36 v 350


250 €
или предлог цена
Гостивар

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 21:12Servis za site elektricni motori

Servis za elektricni motori i delovi gumi bateri i drugo sam...


350 €
или предлог цена
Вчера 21:12Polnjaci za site vidivi motori

6v 12 v 24v 36v 48v 60v i za letium bateri


1 €
или предлог цена
Вчера 21:12Akumatori za site vidovi motori

6 v 4.5 a 6v 7 a 6v 10 a 6 v12 a 12v 4a 12v ...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 21:12Aluminiumski Bandasi GM 15 ki!!!

Vo odlicna sostojba Ne se krivi nitu vareni Gumite mozat da se vo...


Вчера 19:00Opel vivaro 2.9 dizel Tovarno-08godina

Se prodava Opel vivaro tovarno vozilo 2900 Model—-2000 kubika :Dize...


4.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:32  НОВ ОГЛАС

R16 5x112 5 112 zimski gumi

Zimska gumi so aluminski felgi 205 55 r16 2hankook 2 good jear 400eur...


Вчера 17:18Vw eos cabrio 2.0 TSi 200 ps

Vw eos 2.0turbo Benzin 147kw (200ps) 2006 kniska 189000km Registrir...


5.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:18Megan 1.5 dci, 110hp, 6brzini, 120.000km full servis

150.000 km Proizvedena 29.12.2009 Registrirana do 23.05.2023 Servi...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:11Chrysler 300C // Automatic // 2013 godina

Prodavam Chrysler 300 C. Godina na proizvodstvo 2013. 218 kw. Pomi...


24.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:25Se prodava BMW e90 facelift 2010/9 godina 320 d 177ks.

BMW FACELIFT LCI 320d 130kw/177ks. Опрема: Двозонски климатроник(ла...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:07Peugeot 106

Peugeot 106 1.4 Benzin 1200€


1.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:49Bmw 330xd e46 2002 EXTRA BOJA Full oprema full servis

Bmw 330xd e46 2002 full oprema full servis e napraven kolla meraklisk...


4.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:45Opel Astra 1.7 isuzu!!!

opel astra 1997 1.7 tdc isuzu motor mala potrusuvacka 4 gumi skoro no...


700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:28  НОВ ОГЛАС

Bmw 320d

Bmw 320d


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:27BMW 530xd e60

Se Prodava Bmw 530x/drive 2006 so 235ks so Star/Stop km:260000 so Ser...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:25FIAT CROMA AUTOMATIK

FIAT CROMA 1.9 JTD DIZEL AUTOMATIK SERVISIRANO REGISTRIRANO DO 4 MES...


2.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.900 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:02FIAT CROMA 1.9 SO SERVISNA KNISKA FULL SERVIS

FIAT CROMA 1.9 JTD✅ 150PS✅ 2006-07 GODINA✅ UVOZ OD CH✅ KOMANDI NA V...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:02**** NOVO **** LandRover Range Rover Sport

Se prodava vozilo vo perfektna sostojba kupeno i odrzavano vo ovlaste...


7 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
8 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes E250 Coupe

Mercedes E250 CDİ Coupe. AMG Paket Panorama. 2009Godina. 250.000Klm....


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Volkswagen Polo 1.2 Benzin

Se prodava Volkswagen Polo 1.2 Benzin -Kupena od Porsche Makedonija...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava, Ford Focus CC, dizel 2.0, god 2007, kabriolet

Ford Fokus Coupe CC, kabriolet, proizvodstvo 2007 godina, gorivo dize...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00ZAVESA ZA DJIP LANDROVER FREELANDER

Prodavam zavesa za landrover freelander djip od 98 do 2006 Godina 40 ...


Вчера 12:58OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw K...


1.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:58GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 6 BRZINI KLIMATRONIK

PRODAVAM: GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2004 GODINA 6 BRZINI KLIMATRONIK...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:58BMW 318i

Kolata e vo odlicna sostojba 2008/7 Godina Registrirana do 11ti m...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.450 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:51Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw

Se prodava Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw socuvano komplet navremeno servi...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:46Opel astra G

Se prodava opel astra g. 1.7 dizel Mnogu sacuvano so ful oprema Kli...


1.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:30VW POLO 2008 DELOVI

ORGINALNO RADIO SO CD ZA POLO 9N3 3000DEN ORGINALNA MAGLENKA LEVA (...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:01LANCIA DELTA 1.8T LIMITED EDITION

Модел:LANCIA DELTA 1.8TURBO Произведено:2009год Гориво:БЕНЗИН Мото...


5.690 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.990 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:01VW BORA 1.9TDI 74KW NEUVEZUVANA

VW BORA 2005GOD(VO SOOBRAKAJNA) 1.9TDI 74KW NEUVEZUVANA CELOSEN SER...


3.990 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:59Porsche cayenne s 3.0 dizel leder navi bi xenon panorama

Porsche Cayenne 3.0 2013 mnogu sacuvana reg na mk tabli zelen kart...


3 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:46Golf 6 - Automatic 2011

Se prodava Golf VI 1.6 TDI so edno crveno. Automatic so Dsg Menjac, V...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:32Honda Lead 110 - Zamena za Kola

Se prodava motor honda lead 110cc so pominati 20.000km. Mehanicki vo ...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 11:32VW GOLF 4 1.4 16w 2001.

VW GOlf 4 2001 god 1.4 16w 201000 km realni benzin pali vozi bez vlo...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:19Man 8.210 tgl 2007g slep.....zamena

Man 8.210 tgl 2007g Specijalno vozilo slep...vlecna sluzba Oprema fu...


19.100 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 10:50BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:49Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам