Подкатегорија:
                   
84 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ДЕЛОВНИ ПРОСТОРИИ ВО ARCHOME

Во тек е продажба на деловни простории во комплексот ArcHome - Кумано...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:58Се Издава магацински простор

Се издава магацин 380м2 на улица Никола Тесла позната како Врањско Џа...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:42Prostori

Se izdava prostoria struja industriska vodo vo ulaz na dvete strani...


123.456.789 €
или предлог цена
24 сеп 22:28Se izdava objekt za rabotilnica, fabrika ili dr.

►Se izdava deloven prostor vo industriska, Bedinje Kumanovo, na najub...


По Договор
или предлог цена
24 сеп 12:03Se izdava objekt za magacin vo Kumanovo.

Se izdava objekt (iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo Kumanovo....


По Договор
или предлог цена
24 сеп 12:03СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 750м2

Се Издава или Продава Деловен Простор 750м2 на едно ниво погоден за с...


1 €
или предлог цена
23 сеп 23:53SE PRODAVA OBJEKT

Prodavam objekt na 15 km od Kumanovo vo opstina Staro Nagoricane vedn...


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:50Se izdava deloven prostor vo Kumanovo

Se izdava objekt (iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo Kumanovo....


По Договор
или предлог цена
22 сеп 18:26ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ СО СИЛОСИ ВО КУМАНОВО

Деловни објекти + 3 Силоси запишан на ИЛ 1201 за КО Биљановце - ВОНГР...


19.589.235 МКД
или предлог цена
22 сеп 09:31Се издава/продава деловен простор.

Се издава/продава деловен простор,работилница. Хала 500m2 со сите маш...


1.050 €
или предлог цена
21 сеп 17:45ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КУМАНОВО

Деловен Простор запишан на ИЛ 71110 КО Куманово, во вкупна површина о...


3.660.921 МКД
или предлог цена
19 сеп 12:49Se izdava hala ili magacin od 375 m2

Se naogja do fabrika za kesi feniks pod spomenik kosturnica so dvorno...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 07:24KOMERCIJALEN OBJEKT

Povolno prodavam deloven prostor vo centar, po cena za stanben kvadra...


1 €
или предлог цена
14 сеп 13:27Prodavam kombiniran stanben i deloven prostor

Info samo na ovoj broj 077805982 077805982 Se prodava dukjan i s...


49.000 €
или предлог цена
12 сеп 19:12Se prodava ili Izdava deleoven objekt !!

Se prodava ili izdava deloven prostor.Vo koi se vkluceni sobi za pres...


290 €
или предлог цена
05 сеп 10:52Prostoria

Se izdava prostoria od 840m2 bez stubovi 2 ulaza struia voda ulaz so ...


1.450 €
или предлог цена
05 сеп 10:44Kancalarii i magacin vo Kumanovo 170m2

Izdavam deloven prostor od okolu 170 m2 . Kompletno namesten i oprem...


400 €
или предлог цена
03 сеп 22:25Objekt

Se prodava objekt od 1320 m2 vo industriska zona kumanovo poseduva go...


250 €
или предлог цена
02 сеп 23:48Se prodava deloven objekt

Se prodava deloven objekt na Ul. Mosa Pijade karsi kiflara Fres Ze...


20.000 €
или предлог цена
28 авг 18:03Trafika

Se izdava ili prodava


По Договор
или предлог цена
22 авг 11:36Izdavam deloven objekt

Izdavam deloven objekt od 150m2 vo kumaovo vo naselba babin dol, mest...


250 €
или предлог цена
18 авг 00:33Se peodava deloven prostor

Se prodava/iznajmuva deloven prostor vo naselba Vera Kotorka so magac...


По Договор
или предлог цена
08 авг 13:52SE IZNJMUVA DUKJAN VO STROG CENTAR NA KUMANOVO

SE IZNAJMUVA DUKJAN VO STROG CENTAR NA KUMANOVO NA UL.GOCE DELCEV BR....


250 €
или предлог цена
30 јул 11:43Objekat

Se prodava objekt 1400m2 -dvor 3000m2 ? Sredeno sfe komplet renoviran...


123.456.789 €
или предлог цена
28 јул 18:02Se prodava il dava s kirija

Se prodava ili se dava s kirija objekt od 850 m2 vo inustriska zona ...


250 €
или предлог цена
23 јул 09:50SEprofava ilisedv sokirij

LSeproava objeka voindustriska zona bedinje kumanovo 65% idadenso kir...


300 €
или предлог цена
30 јун 17:40Izrabotka na Hali , Magacini , Garazi

Vrsime izrabotka na metalni konstrukcii za Hali magacini so sendvic p...


По Договор
или предлог цена
23 јун 09:03se izdava dukan

Se izdava dukan na mnogu dobra lokacija vo nas.Dobrosane


300 €
или предлог цена
17 јун 11:45Se iznajmuva/prodava deloven prostor vo centar na Kumanovo

100 m2 deloven prostor - za iznajmuvanje ili prodavanje. Adresa: N...


1 €
или предлог цена
04 јун 14:34Se izdava deloven prostor 330m2 vo naselba Karposh

Se izdava deloven prostor pogoden za kancelarii, izlozben ili magacin...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 13:21PRODAVAM - MENUVAM ZA KOLA, IZDAVAM

Menuvam trafika za kola ili drugo - dajte ponuda , izdavam za 3000 de...


700 €
или предлог цена
04 мај 14:17Се Издава или Продава Деловен простор 1000м2

Се Издава или Продава Деловен простор 1000м2 на само 2км од центар на...


1 €
или предлог цена
15 апр 09:51Се изнајмува Стан-Деловен Простор во центар на Куманово

Се изнајмува Стан- Деловен Простор во центар на Куманово на улица До...


1 €
или предлог цена
04 апр 18:14Se iznajmuva stanben ili deloven prostor

Se iznajmuva stanben ili deloven prostor vo centar na Kumanovo, ulica...


По Договор
или предлог цена
30 мар 10:07Deloven prostor od 3900m2 vo Kumanovo

Se izdava deloven prostor od 3900m2 vo Kumanovo. Delovniot prostor...


По Договор
или предлог цена
29 мар 09:51Se izdava objekt za servis

Se izdava objekt pod kirija(iznajmuva) vo Industriska Zona,Bedinje vo...


По Договор
или предлог цена
19 мар 16:34Se izdava deloven prostor od 100m2 vo Kumanovo

Se izdava deloven prostor od 100m2 vo Kumanovo. Delovniot prostor ...


850 €
или предлог цена
09 мар 14:19Се изнајмува деловни простории / delovni prostorii

Се изнајмува деловни простории. Едната е 45м2 Другата 90м2 Дел...


По Договор
или предлог цена
08 мар 00:38se izdava deloven objekt- prodava

Se izdava deloven objekt od 400 m2 . Koj e pogoden za razni dejnosti....


1 €
или предлог цена
20 фев 20:49Deloven prostror i plac

Delovniot prostror od 50m2 i Placot so 230 m2 se nsodjat na ul. I.L.R...


80.000 €
или предлог цена
10 фев 09:18Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам