14 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Brother pravostepni secenje konec

2 masini za sienje so se cenje konec Cena za edna 200 evra


200 €
или предлог цена
20 мар 18:39Overlok Rimoldi so 5 konci.

Prodavam Overlok Rimoldi so 5 konci


300 €
или предлог цена
20 мар 18:25Laktarka Laktarica Juki

Prodavam Laktarica Juki bez valjak.


250 €
или предлог цена
20 мар 18:24Masina za sienje Singer

Prodavam masina za sienje Singer prav shtep.


11.000 МКД
или предлог цена
20 мар 18:22industriski masini za sienje

sivacki masini step Brother,Phaff,overloci so 4 konci Brother,ringlic...


1 €
или предлог цена
10 мар 13:54SE PRODAVA PRESA ZA SUBLIMACIJA

Topla presa dvostrana ,poluavtomatska, pneumatika. Temperatura so ko...


По Договор
или предлог цена
08 мар 14:12Prodavam iberdek

Prodavam industriski iberdek. Mašinata e odliçna bez nikakov lluft, š...


10.000 МКД
или предлог цена
02 авг 11:11Prodavam motori za mashini za shienje

Mashinite se so kumplug, cena za edna 70€, za dvete 100€ Poveke info...


70 €
или предлог цена
23 јул 09:22Bonsek

Prodavam bonsek


1 €
или предлог цена
27 јун 11:27Masina za sienje kopcinja

Masina za sienje kopcinja PFAFF


1 €
или предлог цена
12 јун 14:47Shitet/Se prodava

Shitet maqinë për qepje me sungjer ADLER Se prodava mashina za shien...


590 €
или предлог цена
13 дек 19:55Iberdek Union Special U34700

Iberdek Union Special U34700 Monofazen Ne sece konec


200 €
или предлог цена
02 дек 23:12Se prdodava Multifuncionalna Quick-stop mashina za shienje

Multifuncionalna Quick-stop mashina za shienje PFAFF CENA 500 E


500 €
или предлог цена
10 окт 14:492 SIRUBA MASINI KAKO NOVI

SE PRODAVAT 2 MASINI ZA SIENJE STUBNI, SIRUBA. SERVISIRANI, KAKO NOVI...


275 €
или предлог цена
03 окт 18:02Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам