Куманово
                   
160 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Subaru Libero 4x4 4wd

Se prodava Subaru Libero 1.2, 1994 godina so atestiran plinski ured. ...


1.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:00RENAULT MASTER 2.3D 2011 UVEZEN OD CH

RENAULT MASTER 2.3 дизел 125 кс 2011 godina 107kw 188.000 км re...


7.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:23PEUGEOT EXPERT 2.0HDI 2007

EXPERT 2.0HDI SERVISIRAN 220.000km REGISTRIRAN DO 04.2023 2007 G...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 09:23Kia pregio 2,7d za 9 dusi registriran

Samo na ovoj broj 078305130 078305130 Kombe patnicko 98g dizel ...


1.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 €
Куманово

Комбиња

Денес 08:53Se prodava FIAT Skudo

Se prodava FIAT Skudo 1997godina,samo sto registriran vo Vozna sostoj...


2.100 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 20:09Se prodava kombe Hyndai H1

Se prodava kombe hyndai H1 registrirano do avgust mozna zamena za...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 13:50Mercedes Vito 111 CDI 2010 godina

Se prodava mercedes vito vo top sostojba,full oprema,cena 6500 evra ...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 10:07Selidbi, transport, prevoz

Sakate da premestite pijano, sporet ili nesto uste potesko? Za nas ov...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Комбиња

29 јун 18:15Mercedes Sprinter 2.2 CDI 120 KW 316 CDI 2010 GODINA MAXI

Se prodava Mercedes Sprinter 2.2 120 Kw 316 CDI MAXII Verzija vo supe...


12.999 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

29 јун 16:55Mercedes Vito 220D TOVARNO

Se prodava Mercedes Vito 220 Dizel Tovarno vo super sostojba kompletn...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
Куманово

Комбиња

29 јун 16:25Renault Trafic 1.9 DCI 2005 GODINA FRIGO LADILNIK

Se prodava Reno Trafic 1.9 DCI Frigo Ladilnik vo super sostojba so re...


4.650 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

29 јун 09:33Vw Crafter 2.5 TDI 2008 Godina Termo King FRIGO

Se prodava Vw Crafter 2.5 TDI Termo King Frigo vo super sostojba 2008...


8.700 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

29 јун 09:33Mercedes Sprinter City -07

Mercedes Sprinter City Za gradski prevoz Mesta za sedenje/stoenje:1...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

28 јун 14:37Subaru Libero 4x4

Se prodava Subaru Libero 1.2, 1994 god. vo neispravna sostojba. Defek...


600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

28 јун 09:59Specialno Vozilo za Slep Sluzba RENAULT MASTER 2.5DCI so 5m

Se Prodava Slep Sluzba RENAULT MASTER 2.5DCI so 5metri nova platforma...


8.950 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

27 јун 20:18Fiat Scudo 2.0 hdi L2 LONG

FIAT Scudo MAXI 2.0 hdi 88 kw (120 ks ), 2008 godina,odlicna sostojba...


4.990 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

27 јун 09:12Peugeot Expert , STAKLO NOVO, SWISS

Peugeot expert 2.0 hdi 120 ks, 2011 godina, najdobriot i najpogodenio...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

27 јун 09:11Citroen Jumpy, Exper,Scudo,

Citoren Jumpy L1 H1, 2007 godina 1.6 hdi 90 ks, so KLIMA, 183.000 km,...


4.950 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

27 јун 09:09Peugeot Expert , 2011. Swiss

Peugeot Expert 2011 godina, 2.0 hdi, 88 kw ( 120 ks) 6 stepena manuel...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

27 јун 09:09IVECO DAILY 35 S 10 HPI

Kombeto evo odlicna sostojba 35s10 hpi God na pr 2003 Novi gume ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

26 јун 10:32Се продават нови и половни делови за секаков вид на комбиња

Се продават нови и половни делови за секаков вид на автобуси,минибуси...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

25 јун 16:32Ford tranzit - bandasi i gumi polovni

Se prodavaat dva bandasa so letni gumi vo solidna sostojba 195/70/1...


100 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

24 јун 13:01Rasturen Menjac za iveko kombe

Digitalan tafograf. Se prodava menjac za iveko kombe 1998 godina r...


200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

24 јун 13:01FIAT DUCATO

FIAT DUCATO 2.3 motor 2010 god so klima, centralno pominati 234 000km...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

21 јун 23:38TOYOTA HIACE 2006 2.5D4D

Kombeto e vo besprekorna sostojba .Registrirano do 1-2022god so klim...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

21 јун 07:50Iveco 3.0 Motor vo delovi

Motor 3.0 vo delovi


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

19 јун 21:36Mercedes-Benz Vario 612D

Servisirano Top stanje


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

18 јун 13:00MERCEDES SPRINTER 313 CDI donesen od CH 2008 god

MERCEDES SPRINTER 313 CDI 2148 cm3 95 kw donesen od SVAJCARIJA 2008 ...


8.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

18 јун 08:49CITROEN JUMPY scudo expert 2011 god 1.6 hdi od CH tovarno

Prodavam citroen Jumpy so motor 1.6 hdi doneseno od Svajcarija i plat...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

18 јун 08:48DUCATO 3.0 JTD 2011 god Od CH

Se Prodava Fiat Ducato 3.0 Jtd najsnazniot i najizdrzliv motor na Iv...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

18 јун 08:48Opel Vivaro /Renaul Trafic/ 2.0tdci 2.5tdci

Skoro se


5 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

14 јун 20:48Ford Transit Connect , Pickup , Pikap

Pikapot e vo odlicna sostojba. Uvezen od Svajcarija vo 2019g Bez ko...


3.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

14 јун 17:52Delovi za Mercedes sprinter i vito

Delovi za Mercedes Sprinter Vito Od 2006 god do 2017 072-593-292


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

12 јун 01:35DELOVI ZA CRAFTER

DELOVI ZA CRAFTER OD 2006 god do 2013 motor menjac shasia branik ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Комбиња

12 јун 01:33Opel Combo 1.3 CDTI 2016 GOD. 113.000km

ABS-SERVO -електрика на прозори -централна брава -клима -радио -Bluet...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

08 јун 07:07Delovi za vw t5

Se sto vi treba za vw t5


По Договор
или предлог цена
Куманово

Комбиња

03 јун 20:58MERCEDES SPRINTER

IMAME DELOVI ZA MERCEDES SPRINTER 311CDI MOTOR MENJAC DIFERENCI...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

03 јун 18:14DELOVI ZA MERCEDES VITO

DELOVI ZA MERCEDES VITO 2000 DO 2012 god original delovi motor vit...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

03 јун 18:14POLOVNI DELOVI BOXER 3 JUMPER 3 DUKATO 3

POLOVNI DELOVI ZA CITROEN JUMPER PEUGEOT BOXER FIAT DUKATO OD 2008 G...


78.406.806 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

02 јун 14:51OTKUPUVAM kombinja za delovi PEUGEOT CITROEN FIAT

OTKUPUVAM kombinja za delovi PEUGEOT CITROEN FIAT vo havarisana ili i...


2.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

02 јун 14:51Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам