Куманово
                   
162 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Delovi za Mercedes sprinter i vito

Delovi za Mercedes Sprinter Vito Od 2006 god do 2017 072-593-292


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 20:16MERCEDES SPRINTER

IMAME DELOVI ZA MERCEDES SPRINTER 311CDI MOTOR MENJAC DIFERENCI...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 20:16DELOVI ZA CRAFTER

DELOVI ZA CRAFTER OD 2006 god do 2013 motor menjac shasia branik ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 20:16DELOVI ZA MERCEDES VITO

DELOVI ZA MERCEDES VITO 2000 DO 2012 god original delovi motor vit...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 20:11Citroen Jumpy 1.6Hdi 90ks Swiss Staklo

Citroen Jumpy 2008/09 1.6hdi 66kw/90ks najekonomicen dizel motor. Uv...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:11FORD TRANZIT 2.2 Tdci Dizel SWISS KLIMA STAKLO

Ford Transit 2007 2.2 Dizel 63kw/85ks najdobar i mnogu ekonomicen diz...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:11Peugeot Expert 2.0Hdi 120ks Klima Swiss

Peugeot Expert 2.0Hdi 2008/09god, 88kw/120ks najdobri i mnogu pogoden...


5.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:11Fiat Scudo 2.0Mjet 120ks Novo Staklo

PRODAVAM FIAT SCUDO KOMBE 2.0 MJET 88KW/120KS 2008 GOD SO NAJEKONOMIC...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:11Peugeot Boxer 2013

Peugeot boxer 2013 godina 2.2 hdi so originlana 250.000 km so servisn...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:10Citroen Jumpy 1.6Hdi 90ks Swiss KLIMA 2012Novo

Citroen Jumpy 2012god 1.6Hdi 66kw/90ks najpogodeni i najekonomicni di...


5.700 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:08Peugeot Expert , 2011. Swiss

Peugeot Expert 2011 godina, 2.0 hdi, 88 kw ( 120 ks) 6 stepena manuel...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:08Peugeot Expert

Peugeot Expert 2008 godina , 1600 cc, hdi 90 ks, plateni davackai do ...


4.850 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:07Peugeot Boxer DOKA 7 sedista

Peugeot Boxer DOKA 335 L3 , 2.2 Dizel 96 kw (130ks), 2014 godina , or...


10.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 13:06Se prodava kombe Hyndai H1 Tovatno

Se prodava kombe H1 2.5 CRDI tovarno reg do 10.09.2022 so ates euro k...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 11:20Se prodava kombe Hyndai H1

Se prodava kombe hyndai H1 tovarno registrirano do avgust mozna z...


2.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 11:20VW LT 35 Tovarno kombe

Prodavam tovarno kombe VW Lt 35 god na proizvodstvo 2001 ,od najdolgi...


5.600 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
6.200 €
Куманово

Комбиња

Вчера 15:34Citroen Jumper

Se prodava jumper 2,2 Motor 120 kc 2007 pri kraj so smenet Motor od...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 15:11Ford tranzit - bandasi i gumi polovni

Se prodavaat dva bandasa so letni gumi vo solidna sostojba 195/70/1...


100 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 14:45Rasturen Menjac za iveko kombe

Digitalan tafograf. Se prodava menjac za iveko kombe 1998 godina r...


200 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 14:45LADILNIK Carrier Xarios 500 -20

Se prodava motor Carrier Xarios 500 sto dostignuva temperatura do -20...


850 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 13:20Renault Trafic 1.9 DCI 2005 GODINA FRIGO LADILNIK

Se prodava Reno Trafic 1.9 DCI Frigo Ladilnik vo super sostojba so re...


2 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 11:34RENAULT MASTER 2.3D 2011 UVEZEN OD CH

RENAULT MASTER 2.3 дизел 125 кс 2011 godina 107kw 188.000 км re...


7.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 09:47PEUGEOT EXPERT 2.0HDI 2007

EXPERT 2.0HDI SERVISIRAN 220.000km REGISTRIRAN DO 04.2023 2007 G...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 09:47CITROEN JUMPY scudo expert 2011 god 1.6 hdi od CH tovarno

Prodavam citroen Jumpy so motor 1.6 hdi doneseno od Svajcarija i plat...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

14 авг 23:05Mercedes vito 110cdi

-GODINA NA PROIZVODSTVO 2013 -MOTOR 2.2CDI 70KW -KLIMA -START STOP...


9.800 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

14 авг 01:27Mercedes vito

-Mercedes vito 111cdi -Godina :2007 -Klima -So dve lizgacki vrata...


6.950 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

12 авг 17:11MERCEDES SPRINTER TERMOKING

Se prodava kombe mercedes sprinter vo odlicna sostojba avtomatik menu...


13.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

12 авг 09:48Se prodava FIAT Skudo

Se prodava FIAT Skudo 1997godina,samo sto registriran vo Vozna sostoj...


2.100 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

11 авг 19:15Mercedes Vito 111 CDI 2010 godina

Se prodava mercedes vito vo top sostojba,full oprema,cena 6500 evra ...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

11 авг 15:09Kia pregio 2,7d za 9 dusi registriran

Samo na ovoj broj 078305130 078305130 Kombe patnicko 98g dizel ...


1.999 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

11 авг 10:10Subaru Libero 4x4 4wd

Se prodava Subaru Libero 1.2, 1994 godina so atestiran plinski ured. ...


1.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

10 авг 13:49Selidbi, transport, prevoz

Sakate da premestite pijano, sporet ili nesto uste potesko? Za nas ov...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Комбиња

09 авг 21:11Се продават нови и половни делови за секаков вид на комбиња

Се продават нови и половни делови за секаков вид на автобуси,минибуси...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

09 авг 16:35Fiat Scudo 2.0 hdi L2 LONG

FIAT Scudo MAXI 2.0 hdi 88 kw (120 ks ), 2008 godina,odlicna sostojba...


4.990 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

09 авг 09:56Mercedes Sprinter City -07

Mercedes Sprinter City Za gradski prevoz Mesta za sedenje/stoenje:1...


1 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

08 авг 23:58Fiat Ducato

Se prodava kombi od prv gazda Fiat ducato furgon se ispravno regist...


7.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

06 авг 18:13IVECO Daily FURGON

Se prodava Iveco daily vo odlicna sostojba redovno servisiran i odrzu...


14.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

06 авг 15:27Mercedes Vito 115

2005god 150ks 6 brzini menjac 5 sedista euro kuka zimski Gumi klima c...


2.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

06 авг 13:35Citroen Jumper 2.8 HDI

Stransko info na tel 077723414 i 078592643


1.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

06 авг 13:34Se prodava Fiat Scudo 2.0

Se prodava fiat scudo 2.0 multijet 8+1. Kombeto e servisirano smenet...


8.000 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

05 авг 15:19Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам