Куманово
                   
8778 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 318d 2009 Automatic

BMW 318d Automatic vo odlicna sostojba Redovni servisi(smeneto ulj...


7.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

BMW 135 M paket fabricen

M1 BMW 135i ,225 kw - 306 ks) i Originalen M pacet fabricen , 2008 g...


12.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

18 мај 13:00Промовирано

MXU 450i - L7e

Tехнички податоци: • зафатнина: ............................ 493 cm³...


6.990 €
или предлог цена
07 мај 15:46Промовирано

Passat 2.0

Shitet Passat 2.0 Viti 2006 Desge Klima tronik Ibanem servis G...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:54Passat b6

Shitet passat B6 Viti2005 Irigistrum Navigacion Tempomat Atest ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:54Delovi za Seat Ibiza 1.4

Vrti samo na ovoj broj 077 834 638 Delovi za ibica 1.4 benzin full o...


1 €
или предлог цена
Денес 10:44Opel Astra 1.7 H

Opel astra 1.7 CDTI - 2005 godina - Registrirano do 2022 maj mesec - ...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:40MITSUBISHI LANCER 1.6 2013g UVOZ SWSS

MITSUBISHI LANCER 1.6BENZIN 116KS MOTOR NA LANEC ISTIOT MOTOR OD M...


6.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:39HYUNDAI I20 1.2 BENZIN 2012g UVOZ CH

INF NA TEL 078-444-226 -SE PRODAVA HYUNDAI I20 1.2 BENZIN 78KS 2012g...


4.499 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:38MITSUBISHI COLT 1.1 BENZIN 2011g UVOZ SWISS

-INF NA TEL 078-444-226,,,078-444-226 -REGISTRIRANO NA MK TABLICI CE...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:38MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN UVOZ SWISS

-INF NA TEL 078-444-226,,,078-444-226 -MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN 70...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:38OPEL ZAFIRA 1.6 BENZIN-METAN UVOZ CH

-INF NA TEL-078-444-226,,,078-444-226 --REGISTRIRANA CELA GODINA NA ...


3.999 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.400 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:37Gumi 185 - 60 - R15

2 Gumi odlicni skoro novi 185- 60 r15


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 10:28Bandazi Bmw

Dobri bandazi od bmw 16 " ( socuvani kako novi ) komplet so gumi done...


160 €
или предлог цена
Денес 10:27BMW 318 D

318 D. 2006.registrirano cela godina servisirano so novi gumi nema ni...


5.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:20Hyundai Tucson

Se prodava Hyundai Tucson vo odlicna sostojba, vtor sopstvenik, neuve...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:20Audi A4 2.7TDI

Se orodavo vozilo domakinski cuvano i odrzuvano vo perfekna sostojba ...


9.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:20SEAT IBIZA 1.2 BENZIN NOV UVOZ CH ,KLIMA,, NOVOO!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭SEAT IBIZA 1.2 BENZIN (51 KW), 2008GOD. SO NAJEK...


3.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:19PEUGEOT EXPERT 2.0HDI, NOV UVOZ CH, 2009 NOVOO!!!

Prodavam 🇨🇭🇨🇭🇨🇭peugeot expert kombe 2.0 hdi(88kw) 2009 god so n...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 10:19RENAULT TWINGO

Renault twingo 1.1 od 2000 g. so originalni 130.000 km. ima odlicen m...


880 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:15Gumi Tigar 175 -65 - 14

Odlicni 4 gumi Tigar 175 - 65 R 14 kvalitetna marka ( nevozeni )skor...


95 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
100 €
Денес 10:15Mitsubishi Colt 1.1

Mitsubishi colt 1.1 - najekonomicen motor uvezen od Avstrija donesen ...


2.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:15Citroen Jumpy 1.6Hdi 90ks Swiss Staklo

Citroen Jumpy 2008/09 1.6hdi 66kw/90ks najekonomicen dizel motor. Uv...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 10:14FORD TRANZIT 2.2 Tdci Dizel SWISS KLIMA STAKLO

Ford Transit 2007 2.2 Dizel 63kw/85ks najdobar i mnogu ekonomicen diz...


5.600 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 10:14Peugeot Expert 2.0Hdi 120ks Klima Swiss

Peugeot Expert 2.0Hdi 2008/09god, 88kw/120ks najdobri i mnogu pogoden...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Денес 10:14PEDA - TEK 250

Поминато о км (нов од салон) Tехнички податоци: • зафатнина: .......


2.290 €
или предлог цена
Денес 10:04AUDI A6 3.0 TDI QUATRO 3X S-LINE

AUDI 3.0 TDI 3X S-Line QUATRO 245 KS VITI-GODINA 2012/2011 KM- 195....


21.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:03AUDI Q5 3.0 TDI 4X4 QUATRO FULL OPSION

Џипот е донесен од Шфајцарија,регистриран сега сервисиран со летн...


15.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:02AUDI A8 3.0 TDI QUATRO

AUDI A8 3.0 TDI QUATRO VITI-GODINA 2010 ÇMIMI-CENA 19.900 EURO KM-...


19.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:02BMW 730 d INDIVIDUAL FULL OPCIJA

BMW 730d KM-220.000. VITI-GODINA 2009 ÇMIMI-CENA 16.500 EURO KON...


16.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:02Audi A7 3.0TDI S Line automatik 8G reg 1 godina

Servisna historija Ful servis Prefekna sostojba


22.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:01MAN TGX 18.440 Euro 6

MAN TGX 18.440 Euro 6 BG tablici 2015 godina 720.000km Rezervari 1160...


23.900 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 09:58OPEL CORSA D 1,2 Benzin + PLIN

--OPEL CORSA D 1,2 59 kw/80 ks Benzin + PLIN --ABS,ESP. --8X A...


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:55FORD FIESTA 1,4 tdci

FORD FIESTA 1,4 tdci 52 kw / 71 ks --NOV UVOZ !!! Germanija.........


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:55OPEL CORSA 1,3 CDTI >>>COSMO<<<

--OPEL CORSA 1,3 CDTI >>>COSMO<<< --ABS,ESP. --8X AIRBAG. --T...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:55VW TOURAN 1,9 TDI NAVI / Bi- Xenon / 7 SEDISTA

--VW TOURAN 1,9 TDI NAVI / Bi- Xenon / 7 SEDISTA --EURO KUKA - Fab...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54BMW 118D 105kw/143ks 2011god..

--BMW 118D 105kw/143ks 2m/2011god.. --NOV UVOZ !!! Germanija........


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54VW POLO 1,2 Benzin >>KLIMA<<

--VW POLO 1,2 Benzin >>KLIMA<< --4 EL,PROZORI. --PARKING SENZORI...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54VW GOLF 5 Plus 1,9 TDI 105ks >>TOUR<<

VW GOLF 5 Plus 1,9 TDI 105ks >>TOUR<< --Voziloto e so visoko nivo ...


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54Golf 6 TDI 1.6 TEAM

GOLF 6 1.6 105ps TDI TEAM 2011/10 BLUEMOTION KLIMATRONIK GREACI ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:50Golf 6 TDI BlueMotion 2012

GOLF 6 1.6 TDI 105ps BLUEMOTION 2012/11 KLIMATRONIK BORD KOPJUTER ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:50RENAULT TWINGO 1.1

Renault twingo - ( enjoy sport model ) 1.2 - plin lovato - panor...


630 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
650 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:48Branik preden za mercedes 808.608.813

Prodavam branik za mercedes Tel 070-857-399


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 09:47Страна 1 од 220

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам