Куманово
                   
2920 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Corsa 1.3Cdti

Se prodava Opel Corsa 1.3cdti ekstra socuvana, uvoz od Germanija, reg...


3.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 €
Куманово

Автомобили

18 мај 09:47Промовирано

BMW 135 M paket fabricen

M1 BMW 135i ,225 kw - 306 ks) i Originalen M pacet fabricen , 2008 g...


12.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

18 мај 13:00Промовирано

BMW 530d X-drive Sport-Aut

BMW 530d X-drive Sport-Aut ➡️ Siber ➡️ sport.normal.comfort ➡️ Navi...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

08 мај 17:19Промовирано

Passat 2.0

Shitet Passat 2.0 Viti 2006 Desge Klima tronik Ibanem servis G...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:54Passat b6

Shitet passat B6 Viti2005 Irigistrum Navigacion Tempomat Atest ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:54Opel Astra 1.7 H

Opel astra 1.7 CDTI - 2005 godina - Registrirano do 2022 maj mesec - ...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:40MITSUBISHI LANCER 1.6 2013g UVOZ SWSS

MITSUBISHI LANCER 1.6BENZIN 116KS MOTOR NA LANEC ISTIOT MOTOR OD M...


6.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:39HYUNDAI I20 1.2 BENZIN 2012g UVOZ CH

INF NA TEL 078-444-226 -SE PRODAVA HYUNDAI I20 1.2 BENZIN 78KS 2012g...


4.499 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:38MITSUBISHI COLT 1.1 BENZIN 2011g UVOZ SWISS

-INF NA TEL 078-444-226,,,078-444-226 -REGISTRIRANO NA MK TABLICI CE...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:38MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN UVOZ SWISS

-INF NA TEL 078-444-226,,,078-444-226 -MITSUBISHI COLT 1.3 BENZIN 70...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:38OPEL ZAFIRA 1.6 BENZIN-METAN UVOZ CH

-INF NA TEL-078-444-226,,,078-444-226 --REGISTRIRANA CELA GODINA NA ...


3.999 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.400 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:37BMW 318 D

318 D. 2006.registrirano cela godina servisirano so novi gumi nema ni...


5.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:20Hyundai Tucson

Se prodava Hyundai Tucson vo odlicna sostojba, vtor sopstvenik, neuve...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:20Audi A4 2.7TDI

Se orodavo vozilo domakinski cuvano i odrzuvano vo perfekna sostojba ...


9.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:20SEAT IBIZA 1.2 BENZIN NOV UVOZ CH ,KLIMA,, NOVOO!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭SEAT IBIZA 1.2 BENZIN (51 KW), 2008GOD. SO NAJEK...


3.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:19RENAULT TWINGO

Renault twingo 1.1 od 2000 g. so originalni 130.000 km. ima odlicen m...


880 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:15Mitsubishi Colt 1.1

Mitsubishi colt 1.1 - najekonomicen motor uvezen od Avstrija donesen ...


2.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:15AUDI A6 3.0 TDI QUATRO 3X S-LINE

AUDI 3.0 TDI 3X S-Line QUATRO 245 KS VITI-GODINA 2012/2011 KM- 195....


21.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:03AUDI Q5 3.0 TDI 4X4 QUATRO FULL OPSION

Џипот е донесен од Шфајцарија,регистриран сега сервисиран со летн...


15.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:02AUDI A8 3.0 TDI QUATRO

AUDI A8 3.0 TDI QUATRO VITI-GODINA 2010 ÇMIMI-CENA 19.900 EURO KM-...


19.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:02BMW 730 d INDIVIDUAL FULL OPCIJA

BMW 730d KM-220.000. VITI-GODINA 2009 ÇMIMI-CENA 16.500 EURO KON...


16.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:02Audi A7 3.0TDI S Line automatik 8G reg 1 godina

Servisna historija Ful servis Prefekna sostojba


22.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:01OPEL CORSA D 1,2 Benzin + PLIN

--OPEL CORSA D 1,2 59 kw/80 ks Benzin + PLIN --ABS,ESP. --8X A...


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:55FORD FIESTA 1,4 tdci

FORD FIESTA 1,4 tdci 52 kw / 71 ks --NOV UVOZ !!! Germanija.........


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:55OPEL CORSA 1,3 CDTI >>>COSMO<<<

--OPEL CORSA 1,3 CDTI >>>COSMO<<< --ABS,ESP. --8X AIRBAG. --T...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:55VW TOURAN 1,9 TDI NAVI / Bi- Xenon / 7 SEDISTA

--VW TOURAN 1,9 TDI NAVI / Bi- Xenon / 7 SEDISTA --EURO KUKA - Fab...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54BMW 118D 105kw/143ks 2011god..

--BMW 118D 105kw/143ks 2m/2011god.. --NOV UVOZ !!! Germanija........


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54VW POLO 1,2 Benzin >>KLIMA<<

--VW POLO 1,2 Benzin >>KLIMA<< --4 EL,PROZORI. --PARKING SENZORI...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54VW GOLF 5 Plus 1,9 TDI 105ks >>TOUR<<

VW GOLF 5 Plus 1,9 TDI 105ks >>TOUR<< --Voziloto e so visoko nivo ...


4 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54Golf 6 TDI 1.6 TEAM

GOLF 6 1.6 105ps TDI TEAM 2011/10 BLUEMOTION KLIMATRONIK GREACI ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:50Golf 6 TDI BlueMotion 2012

GOLF 6 1.6 TDI 105ps BLUEMOTION 2012/11 KLIMATRONIK BORD KOPJUTER ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:50RENAULT TWINGO 1.1

Renault twingo - ( enjoy sport model ) 1.2 - plin lovato - panor...


630 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
650 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:48INSIGNIA 4x4 BITURBO ITNO

Prodavam Opel insignia bi turbo 4x4 avtomatik 200 KS Informacii: 0...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:46Hyundai Gets 1.5

Kolata e vo odlicna sostojba so site plateni davacki do registracija ...


33 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Citroen C1 1.0

Kolata e uvezena so site plateni davacki do registracija Za povece i...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Mazda 2 1.3

Voziloto e vo odlicna sostojba so site plateni davacki do registracij...


45 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44Mazda 2 1.25

Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema Plateni se site davacki ...


28 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:44SE PRODAVA VW SCIROCCO 2.0 TSI REG.CELA GOD FULL OPREMA

KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA UVEZENA E OD SVAJCARIJA ,NADVORESNO, V...


7.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:43OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2008 G,REGISTRIRAN DO 11.2022 G

OPEL  CORSA 1.2 BENZIN                                REGISTRIRANA DO...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:43  НОВ ОГЛАС

Peugeot 407 2.0 HDI 136 KS 6 Brzini 2005

Peugeot 407 2.0 HDI 136 KS 6 Brzini 2005 KLIMATRONIK -ABS+SRS+E...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:31BMW F30 325D 165KW EURO 6

GODINA 2017-TA KILOMETRAZA 114 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA >...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:25FORD C-MAX 1.6 TDCI 80KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 210 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:25FIAT PANDA 1.2 EKSTRA PANORAMA

Fiat panda so klima


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:14Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам