Куманово
                           
298 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 M2 NA DVA SPRATA ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Se prodava nova kuca

Se prodava kukja nova gradba 2020 godina tri kata i potkrovje so vkup...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

16 мај 15:36Kuca kude bunarce(sokolana)

Sprat od kuca ,poseben vlez posebno i samostojno dvorno mestood.130m2...


105.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 мај 09:29Bedinje stara kukja so golem plac

Se prodava vo Bedinje stara kukja so plac od 1100m2 so moznost za izg...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

13 мај 21:25Kuka od 210m2 vo Kumanovo

Se prodava stara kuca vo centralno gradsko podracje pozadi rim-paris,...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 мај 23:11Se prodava kukja vo Kumanovo - Banevo Trlo

Se prodava kukja vo Kumanovo - Banevo trlo , gradba 1980 g , 220 m2 ,...


150.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 мај 09:55Kuka so deloven objekt

Се продава куќа на ул.Тоде Думба бр.19. Куќата е со подрум, приземје ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 мај 11:54Se prodava kukja

Se prodava kukja vo naselba Goce Delcev na ul Tode Dumba Kumanovo pot...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

10 мај 20:32Se prodavaat dve kuki i niva vo Bedinje

Se prodavaat dve kuki i niva vo Bedinje sproti fabrika FZC 11 Oktomvr...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

10 мај 18:26SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE

SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE SREDENA VNATRE KOMPLET SO NOVI STVARI OD ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

09 мај 10:24Се продава Кука во Зелен Рид

Куката е со два влеза погодна за живеење на две фамилии со квадратура...


330.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 мај 13:00Se Prodava Kukja Vo Strog Centar

Se Prodava Kukja Vo Strog Centar Na Gradot So Vkupna Povrsina Od 271...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

06 мај 11:54VIKENDICA CELOPEK 450m2 i 2800m2 plac kp.279 280/2 DO ASFALT

Vikendicata e NOVA GRADBA se naogja vo prv red do asfalt levo,desno n...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 мај 18:49prodavam kuca

Kucata e napravena 2018 •Podno greenje + radiatori •Zatvoren sist...


177.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 мај 10:24SE PRODAVA KUKJA VO N.KARPOS

Se prodava kukja vo n.karpos na nikuljski pat odalecenost od samiot ...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 мај 12:52Semejna kukja 260m2 Banevo Trlo

260m2 kompletno renovirana 2019 godina so izolacija I pvc prozori vo ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 мај 07:51Kupuvam imot vo Skackovce Kumanovo

Baram imot kuka niva so voda i struja vo selo Skackovce moze da gi p...


120 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 апр 09:57Се продава куќа во строг центар на Куманово

Продавам куќа во строг центар на град во мирна улица од 250м2 и подру...


280.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 апр 20:40Куќа Kukja Kuca Kuka ul. Bajram Sabani Kumanovo

Се продава куќа со двор во Куманово на ул.Бајрам Шабани, со: - 41 м2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 апр 19:54Се продава дво-семејна куќа

Се продава куќа со два влеза, со два подруми, приземје, спрат и подкр...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 апр 16:01Se prodava kuka na Zeleznicka Cerkeze

Se prodava Kuka od 175 m2 kvadratni i dvorno mesto od 756 m2 kvadratn...


8 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 апр 17:29Se prodava kuka so deloven prostor

Se prodava kuka na ulica 3 MUB br:144 So dvorno mesto 125 m2, stanbe...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

20 апр 11:01Kuka vo blizina na market Selman Turizam

Za poveke informacii: 070302251 078854897


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 апр 11:32Prodavam kukja, kuća i niva Karpoš(RajkovaKuća)

Kuća prizemje i sprat so dvor od 1300m2. Kućata se naodja vo Karpoš ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 апр 17:42се продава куќа/деловен објект

се продава куќа/деловен објект на ул ББ Гуцман карси хотел Бела Дона ...


800 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 апр 13:00Се продава куќа.Цена по договор

Се продава куќа од 257м2, со два посебни влеза и дворно место од 360 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

14 апр 10:11Izdavam sprat od kuka

Izdavam namesten sprat od kuka za kacelariska rabota, strani pretstav...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

12 апр 12:54Polihrono Vila Bella Marija

Za leto 2020 Bella Marija se naodja na 50 m do plaza so dve spalni ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

11 апр 19:50Baram Kuca - Nudam zamena

Se bara kuca, pozelno ponova gradba, nudam ponova gradba trosoben sta...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

08 апр 16:54Se prodava kuca

Kuca zad monopol do avtopat vednas vseliva so moznost za dogradba na ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

07 апр 12:02Се продава куќа

Се продава куќа на ул. Ѓорче Петров бр.13 во Куманово, населба Перо Ч...


31.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 апр 13:00Се продава куќа

Се продава кат од стара куќа на ул. Светозар Марковиќ бр.26А (Карап м...


11.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 апр 13:00Kuca i plac

prodavaat dve kuci ili samo edna na ulica josko ilievski karsi cigla...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

05 апр 11:20Се продава куќа во Зелен Рид

Сѐ продава куќа во Зелен Рид. Лоцирана на ул Васко Карангелески бр 67...


105.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

04 апр 10:05Се продава куќа со дворно земјиште во центар на Куманово

Се продава дворно земјиште со куќа и помошен објект во центар на Кума...


150.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 апр 13:35SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE

SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE SREDENA VNATRE KOMPLET OD NADVOR ISTO STA...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 мар 19:52Се продава спрат во куќа / Se prodava sprat vo kukja

Се продава спрат од куќа во центар на Куманово на локација кај "Ореов...


89.900 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 мар 13:18Се продава куќа во центар на Куманово

Се продава куќа во центар на Куманово на одлична локација кај "Ореов ...


184.900 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 мар 11:48Kuka vo odlicna sostojba/cakum pakum

SE PRODAVA!!!Kukata se naogja vo Kumanovo..Naselba Jane Sandanski /Ba...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 мар 10:29Се продава куќа на 3 спрата

Се продава куќа на 3 спрата на улица Тоде Думба бр 13 со површина од ...


122.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 мар 23:19Се продава куќа со 2 влеза, 2 гаражи, 3 спрата и двор

Добро чувана куќа. За повеќе информации контактирајте на бројот.


180.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

22 мар 21:30Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам