Куманово
                           
1334 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Продава Куќа, Населба Карпош

Се продава куќа на два спрата, вкупно 150м2 станбен простор и 200м2 д...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 јун 19:13Промовирано

Се Продава Стан Новоградба 56кв. На Лесковачка 55/1 влез

Се продава Стан на ул.Лесковачка 55/1 спроти Ѓоше-Пекара.Зградата е г...


750 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 јун 12:03Промовирано

KUKA VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON, KUMANOVO, EXTRA!!

PRODAVAM KUKA VO NAJSTROG CENTAR. NA KUMANOVO "GARNIZON' NA UL GOCE D...


95.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Се издава/продава деловен простор.

Се издава/продава деловен простор,работилница. Хала 500m2 со сите маш...


1.050 €
или предлог цена
Денес 15:43Се продава куќа на два спрата со дворно место

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација на ул. Александар Зд...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 14:01KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 KM2 NA DVA SPRATA...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00KUKA VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON, KUMANOVO, EXTRA!!

PRODAVAM KUKA VO NAJSTROG CENTAR. NA KUMANOVO "GARNIZON' NA UL GOCE D...


95.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00ПРОДАВАМ ПЛАЦ НА УЛИЦА НИКОЛА ТЕСЛА бр.130

Се продава плац на одлична релација одлична цена .За повеќе инфо јаве...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Se Prodava Kuka ( Shitet Shtepia)

Shitet shtepia ne Cerkez e renovuar ne 2006 komplet, me oborr prej 10...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Се издава или се бара идејно решение

Се бара идејно решение или се издава плац со површина од 28 000 м/2 н...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 12:38PLAC DO GLAVEN PAT - MOZNA ZAMENA

EFTINO - NISKA FIKSNA CENA !!! Se Prodava Plac vo Strezovce do Glave...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 12:21Plac na Magistralen Pat so mozna zamena

Placot e na Samiot Glaven Pat !! Se Prodava ili Iznajmuva !! 100 eur-...


50 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 12:16se prodava sprat od kuka

se prodVa sprat od kuka so pomosni prostorii pogodni za sekakva namen...


180.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:57se prodava plac gradezno zemjiste

xitno se prodava plac gradezno zemjiste 1200km vo nas babin dol inf n...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 10:57DVA PLACA NA SAMIOT PAT ZA PALANKA BUGARIA MLADO NAGORICANE

Prodavam dva placa na samiot pat za Palanka i Bugaria vo mlado nagori...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 10:39Se prodava Pasiste vo Ovce pole/Kumanovo

Prodavam pasiste 18500 m2/ima i del so suma vo nego/Kumanovo-s.Kokosi...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 10:36Se prodava Niva 460 m2/vednas do pat Ovce pole-Kumanovo/

Prodavam /KP.1592-KO.Kokosinje/ Niva 460m2 vednas do pat Pred s.Kokos...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 10:35Lozje vednas pozadi Zik vinarija Kumanov-Ovce pole 317m2

Prodavam Lozje 317m2/privatizirano zemjiste 1/1 na Juzna strana-so ub...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 10:35Нива на Никуљски пат

Продавам нива на Никуљски пат, населба Карпош од 5531 м2, цела или на...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 10:24KAFANA RIM PARIS KUMANOVO

Se prodava kafanata RIM PARIS . Cena 23.320.000,00 denari.+ DDV.


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 10:14  НОВ ОГЛАС

se ptodava niva blizu etno selo

se prodava niva blizu etno selo mosa mel mlin blizu avotopat ima voda...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 09:41Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura

Se prodava vikendica vo blizina Bislim Bislimska klisura od 60 m2 s...


6 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Денес 09:28IZDAVAM PROSTOR 80M2 SPROTI RAMSTOR

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR BARAKA 80M2 KARSI RAMSTOR MOMENTALNO OPREMEN...


160 €
или предлог цена
Денес 08:49Se Prodava Plac

Urbaniziran Plac na Lokalitet Gladno Pole, so pristapni priklucoci za...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 08:44Se izdava Ducan

Se izdava ili prodava Ducan od 69 sqm na Bulevar Treta MUB 172. Lokal...


330 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 08:44Sky City-Prodazba na stanovi

Prodavam celosno opremeni stanovi od: 53 mkv so edna spalna, 1350 e...


1.250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 08:44Се продава куќа на ул. Панчевачка бр. 3

Куќата е на убава локација. Реновирана, 3 купатила нови, нов кров 202...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 07:59plac-niva

prodavam niva-plac pogoden za gradba odalecen na 500 metri od prugata...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 06:41Se izdava trosoben stan

Se izdava trosoben stan na oktomvriska revolucija nad Tools Stanot i...


450 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 01:06Plac Плац

Се продава Плац/Нива 4400m2 во с.тромега 20 метри до асвалтен пат пог...


78.718.244 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 00:07PRODAVAM NEKOLKU PLACA VO SELO GRADISTE -KUMANOVSKO

PRODAVAM : 4 PLACA (LIVADA) POGODNI ZA IZGRADBA NA VIKEND KUCI I PL...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 00:04Kancalarii i magacin vo Kumanovo 170m2

Izdavam deloven prostor od okolu 170 m2 . Kompletno namesten i oprem...


400 €
или предлог цена
Денес 00:03КОПЛЕТЕН ЛУКСУЗЕН ИМОТ ВО с.ГРАДИШТЕ,КУМАНОВСКО

155.000 € Цената е фиксна Квадратура: 294 m² Број на со...


155.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 00:03SE PRODAVA

SE PRODAVA niva do Nikuljski pat vo naselba Karpos( Rajkova Kukja) so...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 21:59СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 443 м2 СО МАРКИЦА

Се продава плац од 443 м2 со маркица за градба во место викано Стари ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 20:31Plac,čerkez,/železnička

Se prodava plac od 4000m2, blizu Cerkez/zeleznicka Kumanovo,plac so v...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 20:15Parceli, Banevo Trlo

Se prodavaat placevi so markici za gradba, ul. Gjuro Pucar Stari. Cen...


45 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 19:53SE IZDAVA PLAC SPROTI ALFI TEHNOCENTAR

SE IZDAVA PLAC SO MARKICA ZA GRADBA NA DELOVEN OBJEKT! BR ZA KONTAKT...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 18:39Kuka ispod tehnicka skola

Vrti na ovoj broj 077 834 638 Kukata e cvrsta gradba so dve sobi,kup...


36.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
37.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 18:20Se iznajmuvaat sobi !

Se iznajmuvaat dvokrevetni sobi, vo industriskiot del na Kumanovo na ...


300 €
или предлог цена
Куманово

Соби

Вчера 17:58Se Iznajmuva soba!

Se iznajmuva soba vo industriskot del na Kumanovo na ul.Industriska b...


250 МКД
или предлог цена
Куманово

Соби

Вчера 17:58Se prodava il dava s kirija

Se prodava ili se dava s kirija objekt od 850 m2 vo inustriska zona ...


250 €
или предлог цена
Вчера 17:40Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам