Куманово
                           
329 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Продава Куќа, Населба Карпош

Се продава куќа на два спрата, вкупно 150м2 станбен простор и 200м2 д...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 јун 19:13Промовирано

KUKA VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON, KUMANOVO, EXTRA!!

PRODAVAM KUKA VO NAJSTROG CENTAR. NA KUMANOVO "GARNIZON' NA UL GOCE D...


95.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Се продава куќа на два спрата со дворно место

Се продава веднаш вселива куќа на мирна локација на ул. Александар Зд...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 14:01KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 KM2 NA DVA SPRATA...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00KUKA VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON, KUMANOVO, EXTRA!!

PRODAVAM KUKA VO NAJSTROG CENTAR. NA KUMANOVO "GARNIZON' NA UL GOCE D...


95.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Se Prodava Kuka ( Shitet Shtepia)

Shitet shtepia ne Cerkez e renovuar ne 2006 komplet, me oborr prej 10...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

se prodava sprat od kuka

se prodVa sprat od kuka so pomosni prostorii pogodni za sekakva namen...


180.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:57Се продава куќа на ул. Панчевачка бр. 3

Куќата е на убава локација. Реновирана, 3 купатила нови, нов кров 202...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 07:59Kuka ispod tehnicka skola

Vrti na ovoj broj 077 834 638 Kukata e cvrsta gradba so dve sobi,kup...


36.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
37.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 18:20KUKA vo blizina na Zelen pazar(BEJTOV MLIN)=EXTRA

Se prodava kuka vo blizina na zelen pazar ul:Doktor Ribar br:14, (Ser...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 13:55Se prodava kuca

Se prodava kuca na glavna ulica Kuca 202 kv Dvor ima 145 kv Cel p...


76.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 11:36Куќа на ул. Ѓуро Ѓаковиќ 43 - во близина на пазарот

Продавам куќа во центар на 5 минути до пазарот и на 5 минути до Гарни...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 10:47Kuća

Prodava se kuca 210 kv i garaza 60 kv. Kontakt: 071-234-190 Tanja.


90.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 00:39kuca se prodava pod tv'HANA'

KUCATA E SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA IMA 3 SPRATA SEKOJ SPRAT PO 120M2...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

29 јун 15:20КУЌА (КАРАБИНА)

Се продава Куќа(карабина) во населба Карпош - Куманово


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 јун 23:18Se prodava kuka

Se naoga od autobuska prema r kukja улица карши водомонт буѓо сто мет...


130 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 јун 15:32Се продава куќа во Диво насеље

Се продава куќа на ул.Абдула прешева број 27. Информации на 070 517 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 јун 10:05Se Izdava Sprat kd Kuca vo Naselba Karpos

Se izdava Eden sprat od kuca vo Naselba Karpos Kontrolen strujomer...


70 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 јун 09:00Se Prodava Kuca + Ducan n.Karpos

se prodava kuca na ulica 120 vo n.Karpos place vkupno 300m2 1 spra...


47.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 јун 09:00Kuca kaj Sokolanski park

Prodavam kuca od 200 m2 kaj Sokolanski park so pravo na sopstvenost v...


100 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 јун 12:592 KUĆI I RABOTILNICA

HITNO se prodavaat :Kuća od 122m²,kuća od 53m²so opremeno podkrovje I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 јун 09:51Se prodava vednash vseliva vikendica 070 799 252

Se prodava vednash vseliva vikendica 070 799 252


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 јун 00:05Se prodava vednash vseliva kuka 071 526 386

070 799 252 071 526 386


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 јун 00:05Se prodava kukja na ulica Franc Rozman 112

Se prodava kukja 100m2 - Dvorno mesto 400 m2 - Garaza 30m2


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 јун 16:33Baram Kuca - Nudam zamena

Se bara kuca, pozelno ponova gradba, nudam ponova gradba trosoben sta...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 јун 16:18Се продава куќа

Продавам куќа на ул. Косовски Бригади бр. 6. Цена по договор. Контакт...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 јун 13:59Kuca vo Divo Naselje

Se Prodava Kuca vo Kumanovo na ulica Vuk Karadzic kaj oscnovno ucilis...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 јун 11:37SHITET SHTËPIA AFËR MARKETIT ARDI KUMANOVË

SHTËPIA POSEDON TË GJITHA DOKUMENTAT, TË GJITHA NË EMRIN TIM! PËR IN...


198.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 јун 08:59Куќа во Куманово

Се продава куќа во Куманово. Се наоѓа на одлична локација, на аг...


98.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 јун 20:52Куќа - ТОП ЛОКАЦИЈА!

Се продава куќа на Ул. Ѓорче Петров бр.57 над ПИН ПЕТРОЛ спроти марке...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 јун 19:36Се Продава Куќа, Населба Карпош

Се продава куќа на два спрата, вкупно 150м2 станбен простор и 200м2 д...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 јун 19:13Се продава куќа.Цена по договор

Се продава куќа од 257м2, со два посебни влеза и дворно место од 360 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 јун 18:44Се продава куќа во Диво Насеље

Се продава куќа на ул. Александар Здравковиќ бр.17A во близина на пор...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

22 јун 21:47SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE

SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE SREDENA VNATRE KOMPLET SO NOVI STVARI OD ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

22 јун 15:16Se izdava sprat od kuca

Se izdrava sprat od kuca poseben priklucok voda / struja renoviran ko...


200 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 јун 16:33Се продава спрат од куќа со посебен влез во Центар на градот

Се продава спрат од куќа со посебен влез во строг Центар на градот до...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

21 јун 11:15Kuka od 180m2 Kumanovo

Se prodava kukja vo Kumanovo, vednas do nova policija (poranesen DOM ...


160.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 јун 17:14Kuca i plac

prodavaat dve kuci ili samo edna na ulica josko ilievski karsi cigla...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

19 јун 10:21SHITET SHTËPIA AFËR MARKETIT ARDI KUMANOVË

SHTËPIA POSEDON TË GJITHA DOKUMENTAT.... INFOMATA 075324601


199.990 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

18 јун 20:38Se prodavaat 2 kukji vo centar na Kumanovo

Se prodavaat dve semejni kukji vo strog centar (pozadi Rim Paris) na ...


275.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

17 јун 13:49Se prodava luksuzna kuca

Se prodava luksuzna kuca vo zelen rid na mirna lokacija vo blizina na...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 јун 16:52Купи си Куќу, ајде док не снемало!

Локација: Куде Пазар, Позади ЗИК Дирекција Линк од катастар: https...


99.690 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

15 јун 14:56Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам