Куманово
                           
214 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava Stan vo centar na Kumanovo

Se Prodava Stan vo centar na Kumanovo nad Viktor iLi porane$en SuperM...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 сеп 23:55Kupuvam stan od 70 do 80 kvadrati

Plakam kes moze i 2 po 50 kvadrati


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

11 сеп 22:10Stan Kumanovo

Prodavam stan vo Kumanovo 60 m2 vo naselba Kolonija


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

11 сеп 19:40Се издава стан

Се издава стан спроти гостилница Дома во строгиот центар на градот по...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

11 сеп 18:35Stan vo dzon kenedi nova gradba

Se prodava stan nova gradba 109 kvadrati 4 sobi znaci salon so kujna ...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 сеп 11:51shitet banesa 58m2

shitet banesa ne hyrje te qytetit perball zjarrfiksave. Banesa ka nje...


850 €
или предлог цена
Куманово

Станови

08 сеп 19:55СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО!

Станот се наоѓа спроти градскиот плоштад во Куманово, не вселуван нов...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

06 сеп 15:29Продажба на станови

Се продаваат станови на одлична локација во Куманово. Становите се но...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

31 авг 21:29Shitet Banesa/Се продава стан

Cmimi sipas marreveshjes..! Цена:По договор..! Kontakt:070-776-953 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

31 авг 15:31Kupuvam stan od 65 do 80 kv vo Centar..placam kess

Kupuvam prazen stan trosoben do 3 ti sprat vo centar na gradot potocn...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

31 авг 15:11Se prodava stan na Okromvriska revolucija 61m2

Se prodava stan na ul.Oktomvriska Revolucia so stanbena povrsina od 6...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 авг 12:02SE PRODAVA STAN

SE PRODAVA NAMESTEN STAN NA OKTOMVRISKA REVOLUCIJA 50/2/2 LOKALITET...


70.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 авг 10:07Se Iznajmuva polunamesten stan vo Sumu

Se iznajmuva polunamesten stan vo Sumu- pomala zgrada Pogoden za p...


250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 авг 14:34Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac potocno kaj Keles

Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac potocno kaj Kelesh od 50m2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 авг 16:16Se prodava stan oktovriska revolucija

Se prodava nov stan na oktovriska revolucijsa pozadi maj market, 73 ...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 авг 23:30Jipet babesa me qira. Se izdava stanot pod kirija.

Jipet banesa me qira . Banesa posedon gjitha paisjet per jetes .Banes...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 авг 13:12Се продава стан на плоштад во Куманово

Се продава стан во строгиот центар на градот. Квадратурата е 52 метри...


51.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 авг 19:58Се продава стан во строг центар

Се продава стан со функционален класичен распоред на 2 кат (од вкупно...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

11 авг 17:03Se prodavaat stanovi na poveke lokacii

Se prodavaat stanovi na poveke lokacii.Cena po dogovor.Kontakt telefo...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

07 авг 08:45Stan od 68m2 vo Garnizon

Se prodava stan od 68m2 vo Garnizon. Stanot se naogja na 7 kat ( so l...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 авг 15:34Се продава стан во близина на центар

Се продава стан на атрактивна локација на 300м од центар на Куманово ...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 јул 10:53SE IZDAVA NAMESTEN STANBEN PROSTOR

Se izdava nov i celosno namesten I opremen stanben prostor. Cenata e...


290 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 јул 14:51Продавам СТАН во центар 71м2+8м2+9м2

Продавам СТАН во центар 71м2+8м2+9м2 на плоштад Маршал Тито над скопс...


82.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 јул 16:58Povolni stanovi vo grcija

Nudime povolni stanovi aprtmani i kukji vo grcija za povekje informac...


54.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 јул 16:19Banes Stan

Shitet Banesa ne rr.treta makedonska brigada afer doktor Zaferit, ban...


78.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 јул 00:21Станови во изградба Куманово.

Се продаваат станови во изградба, во комплексот ArcHome. Достапна кв...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

18 јул 13:02Se prodava stan

Se prodava stan na Oktomvriska Revolucija, nad staklopan.


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 јул 07:21Се продава стан од 65м2

⚠️Се продава стан од 65м2 Станот се наоѓа на 3 МУБ (Серава) и распол...


700 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 јул 17:52banesat shiten

shiten banesat ne kumanove per info ne tel 070 589 152


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 јун 13:00Se izdava Stan vo trgovski

Se izdava Stan trgovski Kosevi nenamesten


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

29 јун 14:22SE IZNAJMUVA STAN

Се изнајмува целосно опремен стан во центарот на градот. Се наоѓа на ...


250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 јун 15:19Се издава стан под кирија, исклучиво за деловен простор

Станот се наоѓа на многу добра локација (карши кебапчилница Холидеј)....


300 €
или предлог цена
Куманово

Станови

06 јун 16:02Stan za izdavanje

Stan za izdavanje


150 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 мај 11:05Се изнајмува стан

Изнајмувам полу наместен стан од 60м2 на Доне Божинов 28 над Елида ма...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 мај 11:00Se prodava nov stan

Stanot e vo izgradba i e vnesen vo katasrat so predbeleska na moe ime...


51.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 мај 07:30se prodava stan shitet banesa

se prodava stan na ul.zikica jovanovikj spanac 5/4,stanot e na prizem...


35.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

11 мај 19:11Se prodava stan

Se prodava stan Broj za kontak 075443403 071890889 Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

08 мај 08:46SE IZDAVA NAMESTEN STANBEN PROSTOR - APARTMAN

Se izdava kompletno namesten i opremen stanben prostor vo centarot na...


230 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 апр 16:42SE IZDAVA STANBEN PROSTOR - Apartman

Se izdava kompletno opremen i namesten stanben prostor vo blizina na ...


180 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 апр 16:42Se izdava stan

Se izdava stan dvosoben namesten vo Centar na Ku-vo inf:070 307 949


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

10 апр 14:06Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам