Куманово
                           
214 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СТАНБЕН КОМПЛЕКС "BERLIN" - СТАНОВИ ВО ИЗГРАДБА

Во соработка со ФИРМА ЗА ПРОЕКТИРАЊЕ , ИНЖИНЕРИНГ И ИЗВЕДБА "STAN ART...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

09 авг 16:40Kupuvam stan!

kupuvam stan vo nova ili stara zgrada okolo 55 do 80m2. Broj: 07872...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

07 авг 22:16Kupuvam ednosoben ili dvosoben stan

Baram da kupam ednosoben ili dvosoben stan vo centar, trgovski, oktom...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

07 авг 13:02Kupuvam ednosoben ili dvosoben stan

Baram da kupam ednosoben ili dvosoben stan reon centar, trgovski,okto...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

31 јул 23:00Baram stan za iznajmuvanje vo centar ili okolina

Baram stan za iznajmuvanje vo centar, trgovski, oktomvriska do 100e. ...


100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

31 јул 22:59Купувам стан во реон на Трговски

Купувам стан во реон на Трговски, со дневна соба, две спални и посебн...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 јул 13:00Se izdava

Se izdava celosno namesten stan od 40 m2. Stanot se naodja na preubav...


150 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 јул 21:34SE IZDAVA PO KIRIJA STAN I SOBA VO KUKA

Dve sobi vo kuka na prv sprat so poseben vlez i samostalen dvor. Nase...


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

05 јул 07:14Kupuvam stan od 70-80 m2

Kupuvam stan na Oktomvriska Revolucija od 70-80 m2 ( da ima spalna i ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 јул 21:12SE IZDAVA STAN/DELOVEN PROSTOR. POVOLNO!!

Се издава деловен простор погоден за канцеларии, сметководствени биро...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 јул 18:19SE IZDAVA POD KIRIJA SPRAT SOBA BO KUCA

Se izdava sprat od kuќa so poseben vlez vo naselba pero ćičo /banevo ...


100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 јун 14:29Se prodava itno stan

pozadi zgrada i pred zgrada 2000m2 dvor cena po dogovor


28.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

08 јун 13:03Se izdava stan

Se izdava stan pod kirija na ul. Tode Dumba karsi frosi dragstor. Cen...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 мар 22:21se prodava stan

Se prodava stan 59 m2 , 4-ti kat , podrum i mesto za garaza, ul. Les...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

06 мар 22:24Stan vo centar na Kumanovo

Se prodava stan vo centar na Kumanovo, nad prodavnica Kult na ul. Don...


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

25 фев 13:46Se izdava stan Gordana

Stanot se naodja karsi My Market na 5 sprat ima lift podrum stanot e ...


230 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 фев 18:13Kupuvam.stan centralno gradsko podracje

Se kupava stan vo centralno gradsko podracje na kumanovo ponudite so ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 фев 07:15Se prodava stan od 68 mq

Se prodava stan vo nas. Goce Delcev, kaj star Sipad (Super srk). Stan...


47.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

11 јан 12:14Skoro nov stan vo centarot na gradot

stanot se naoga na visoko prizemje i e pogoden kako za zivenje taka i...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

28 дек 09:30Се продава или издава стан во Сума

Повеќе информации на 070879010, Андреј.


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

29 ное 12:32stan pod kirija

Baram ednosoben stan ili garsonjera pod kirija vo kumanovo do 6000den...


6.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

18 сеп 21:27Stan se prodava

Prodavam stan na atraktivna lokacija centar na Kumanovo. Lokalitet Se...


32.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

11 сеп 09:48Se bara stan od 30000 do 35000 evra

Se bara stan so minimum 3 sobi placam kes zavisno od lokacija odgovar...


35.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 јул 13:00Se prodava Stan

Se prodava stan 56m2 vo lokalitet Serava na III MUB. Stanot e vo odli...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

04 јул 15:06Стан во центар на Солун

Стан во центар на Солун на одлична локација, блиску до саем и студент...


49.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 јун 12:10STAN VO STROG CENTAR

Se izdava stan za deloven prostor VO STROG CENTAR vednas nad Creativo...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 мај 19:11kupuvam stan

Kupuvam pomal stan od 40m2 do 50m2 vo centarot na Kumanovo. Moze novo...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

08 мај 09:54Potreban stan pod zakup !

Potreban stan od 1 maj na duzi period . Viber 00381631470878


100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

28 апр 17:51Se prodava stan Shitet Banesa Hitnooooo

Se prodava stan komplet so mebel so sve sto gledate na sliki shit...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 апр 14:15Стан во центар на Куманово

Se prodava stan nova gradba vo kompleks City Centar Kumanovo: Adresa...


700 €
или предлог цена
Куманово

Станови

05 апр 18:35Реновиран стан спроти Ресторан Табакана

Реновиран стан спроти Ресторан Табакана ресторант . Станот поседува ...


31.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 мар 11:01Се издава стнаеман под

Стан во строг центар на Куманово се издава под наем. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

08 мар 19:01dobar i eftin stan

se prodava polunamesten stan na ekstra lokacija vo Kumanovo


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

25 фев 17:46Стан на одлична локација

Се продава стан на одлична локација во близина на зелен пазар. има п...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 фев 08:51Se prodava stan na ulica Done Bozinov vo edinaesetkatnica

Stanot e na ulica Done Bozinov 30/22 karsi Holidey vo edinaesetkatica...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

24 дек 10:39SE IZNAJMUVA APARTMAN - NAMESTEN

Se iznajmuva Nov I komplet namesten I opremen apartman (kujna, solar...


30 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 дек 12:52Se prodava stan od 60m2 sproti uciliste Toli Zordumis

Se prodava stan od 60m2 na ulica Boro Prcan sproti osnovnoto uciliste...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 дек 16:53NOV STAN VO CENTAR NA KUMANOVO

Prodavam nov stan so imoten list vo centar na Kumanovo vednas vseliv,...


680 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 ное 21:24Izdavam stan vo kumanovo

Izdavam stan karsi servis coce sproti zelen pazar vo kumanovo odlicna...


100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 ное 08:00Продажба на НОВИ станови

Се продаваат нови станови во станбена зграда на ул. Новопланирана 1,...


1.150 €
или предлог цена
Куманово

Станови

07 ное 09:03Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам