Куманово
                           
213 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hitno se prodava stan

Se prodava stan na ul. Z.j. spanac vo blizina na dr kelesov za poveke...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 21:08Се продава стан на плоштад во Куманово

Се продава стан во строгиот центар на градот. Квадратурата е 52 метри...


51.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
53.000 €
Куманово

Станови

Денес 19:58STAN VO STROG CENTAR

Se prodava stan od 59m2 vo strog centar na gradot so sopstven podrum ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 16:35Shitet Banesa/Се продава стан

Cmimi sipas marreveshjes..! Цена:По договор..! Kontakt:070-776-953 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 16:10Se prodava stan na Okromvriska revolucija 61m2

Se prodava stan na ul.Oktomvriska Revolucia so stanbena povrsina od 6...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 09:032 STANA KAJ DR KELESOV

Се продаваат 2 стана на ул,Ж.Јовановиќ-Шпанац 5/24 и 23 еден до друг ...


80.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 21:04PRODAVAM STAN

Prodavam stan vo Garnizon vo Kumanovi tel.za inforacj 071 363 240


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 20:00Se prodava stan na Oktomvriska revolucija od 62m2

Se prodava stan od 62m2 podrumska prostorija od 5m2.


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 15:49Se prodava Stan

Se prodava kompletno renoviran


950 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 15:26Iznajmuvam 2 apartmani vo centarot na Kumanovo

Se izdavaat 2 apartmani vo centarot na gradot, na plostadot vo zgrada...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

15 авг 18:29Se prodava luksuzen stan

Se prodava luksuzen stan tip top sreden.Stanot poseduva garaza podrum...


150.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 авг 19:05shitet banesa 58m2

shitet banesa ne hyrje te qytetit perball zjarrfiksave. Banesa ka nje...


900 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 авг 18:31Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac potocno kaj Keles

Se prodava stan na ulica Zikica J. Shpanac potocno kaj Kelesh od 50m2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 авг 16:36MENjAM ZA STAN///KUKjA-PLAC NA GLAVEN PAT

Se Prodava ili Iznajmuva Gradezen Plac vo Dobrośane na Glaven/Magistr...


40.990 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 авг 13:47Se izdava celosno renoviran

.. SE PRODAVA... Stanot e celisno renoviran. Se naogja na prv sprat n...


300 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 авг 10:37Kupuvam stan od 65 do 80 kv vo Centar..placam kess

Kupuvam prazen stan trosoben do 3 ti sprat vo centar na gradot potocn...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 авг 10:23СТАН НА ДОБРА ЛОКАЦИЈА!!!

Се продава празен стан на бул.,,Октомвриска Револуција"1/1-17 карши К...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

13 авг 19:55Стан во централно градско подрачје !!

Се продава стан на 3 МУБ 67 во одлична состојба ! Стан 62м² + 5м² те...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 авг 07:56Се продава стан во строг центар

Се продава стан со функционален класичен распоред на 2 кат (од вкупно...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

11 авг 17:03Se prodava stan 120 m2 plus garaza 20 m2

Se prodava stan nad bunarce dve ulici pogore,stanot e namesten kako n...


1.050 €
или предлог цена
Куманово

Станови

11 авг 11:01Se izdava trosoben stan

Se izdava namesten stan .Stanot e kompletno opremen so nov mebel i p...


450 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 авг 07:19Se izdava stan

Se izdava stan pit kirija za dolgo prestoj kontakt na viber i na wats...


250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 авг 00:30KOMPLETNO NAMESTEN STAN

IZDADENO! IZDADENO! IZDADENO! IZDADENO DO 31.08.2022 GOD. SE IZDAV...


30 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 авг 00:23STAN DUPLEX VO CENTAR ZAMENA ZA KUCA

Stanot se naogja vo centralno gradsko podracje potocno pozadi gimnazi...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
120.000 €
Куманово

Станови

08 авг 23:35KUOUVAM GARSONJERA

Kupuvam garsonjera vo Kumanovo ivfirmacii tel.071 363 240


11.111 €
или предлог цена
Куманово

Станови

08 авг 13:42se prodava nov namesten stan od 43m2

Se prodava kompletno namesten nov stan od 43m2 na ul.Mosa Pijade, na ...


50.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
58.000 €
Куманово

Станови

08 авг 13:00IZDAVAM STUDIO STAN DO ALFA BANKA KRATOK DOLG PERIOD

Slobodno od 16 avgust do 30 avguat 25m2 komplet namestena 1 sprat ga...


40 €
или предлог цена
Куманово

Станови

08 авг 08:11Se prodavaat stanovi na poveke lokacii

Se prodavaat stanovi na poveke lokacii.Cena po dogovor.Kontakt telefo...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

07 авг 08:45Prodavam stan VO STROG CENTAR

Stanot e na prv kat, vo odlicna sostojba, iako e vo centar, poradi po...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

06 авг 16:29Se Prodava Stan (Pozadi Monopol)

Stanot se naoka pozadi monopol polunamesten prizemje moze i za biznis...


11 €
или предлог цена
Куманово

Станови

04 авг 23:22Stan od 68m2 vo Garnizon

Se prodava stan od 68m2 vo Garnizon. Stanot se naogja na 7 kat ( so l...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 авг 15:34Se Iznajmuva polunamesten stan vo Sumu

Se iznajmuva polunamesten stan vo Sumu- pomala zgrada Pogoden za p...


250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 авг 13:28BARAM STAN DO 65m2!!

Ponudete stan do 65 m2 kumanovo so realna cena


3 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 авг 12:42СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО!

Станот се наоѓа спроти градскиот плоштад во Куманово, не вселуван нов...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 јул 22:06Козјак продава станови во градба на нова локација СТ2

КОЗЈАК АД Куманово започна со изградба и продажба на станови, во стан...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 јул 13:15Se iznajmuva stan nad Persin

Se iznajmuva stan od 74 m2 na prv sprat vo strog centar na gradot, po...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

28 јул 10:52Се продава стан во близина на центар

Се продава стан на атрактивна локација на 300м од центар на Куманово ...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 јул 10:53Се продава стан позади монопол

Се продава стан позади монопол ,прв спрат јужна страна ,станот има 60...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

26 јул 19:18SE IZDAVA NAMESTEN STANBEN PROSTOR

Se izdava nov i celosno namesten I opremen stanben prostor. Cenata e...


290 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 јул 14:51Продавам СТАН во центар 71м2+8м2+9м2

Продавам СТАН во центар 71м2+8м2+9м2 на плоштад Маршал Тито над скопс...


82.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 јул 16:58Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам