Куманово
                           
100 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA

Se izdava deloven prostor vo strog centar od 80m2 na 1sprat sproti g...


350 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 22:59SE PRODAVA DUKJAN NA III MUB 74 M2

Se prodava lokal na ulica III MUB od 74 m2,Disko Party -moze i komple...


950 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 11:47Dukjan

Se izdava dukjan pod kirija78m2 Ul530 Br37 Pukovsko na glaven pat. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 окт 19:27Se izdava Ducan

Se izdava ili prodava Ducan od 69 sqm na Bulevar Treta MUB 172. Lokal...


350 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

03 окт 14:27Се издава дуќан

Се издава дуќан на улица Октомвриска Револуцуја бр.49


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

03 окт 14:14IZDAVAM DUCAN

Ducanot se naogja na 3 MUB, na mnogu dobra lokacija. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

02 окт 20:31DUCAN OD 35 M2 NA NAGORICKI SOKAK (KARSI KOBRA)

Se prodava ducan od 35 m2 na ul. Ivo Lola Ribar (Nagoricki Sokak) ved...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

02 окт 11:17SE IZDAVA DUKJAN NA 3-TA MUB

Se izdava dukjan na 3ta mub vednas do gostilnica doma na noviot kruze...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 окт 17:49Se prodava ili izdava ducan od 36m2

Ducanot se naoca na ul. Gucman ispod (korner skara na kilo)


700 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 сеп 19:48Куманово

Се изнајмува дуќан во центар на Куманово! Ул. Илинденска 36а


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

19 сеп 14:49Se izdava deloven prostor na prekrasna lokacija

Se izdava deloven prostor/dukan na prekrasna lokacija na ul. Marsal T...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

16 сеп 18:32Se izdava deloven prostor OKTOMVRISKA REVOLUCIJA

Se izdava deloven prostor vo ulica Oktomvriska Revolucija br.36, loka...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

07 сеп 19:38Бул 3-та МУБ

Се продава дуќан на ул. 3-та МУБ бр 52, на приземје во стамбена зград...


1.800 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 авг 14:50Се издава дуќан под кирија

Дуќанот е нов до сега не е издаван под кирија,со површина од 20 m2, с...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 авг 12:14SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR OD 32 m2

DELOVNIOT PROSTOR SE NAODjA NA UL. OKTOMVRISKA REVOLUCIJA BR.11 VO ...


36.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 авг 23:02Se izdava dukjan inf na 070236090

Se izdava dukjan karsi shkola Toli Zordomis informacii samo na 070236...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

21 авг 10:30Se izdava dukjan

dukjan 40 kvadrat + dvorno mesto i maganic vo dvorot cena po dogovor ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

16 авг 20:49Се продава дуќан во центарот на градот

Се продава деловен простор во центарот на градот излегува на две ули...


1.800 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

09 авг 14:41shitet lokali

shitet lokali ne lokalitetin e garnizonit ne katin e trete permbi caf...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

27 јул 10:01Se iznajmuvaat pod kirija 4dukjani EFTINO

Dukjan 1- 34m2 so 2wc m/z so klima 250evra Dukjan 2-27m2 so 1wc so k...


250 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

21 јул 13:54Se izdava dukan

Se izdava dukan vo Banevotrlo 30kv so pred wc i wc mesecna kirija 100...


100 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

09 јул 10:26Се продава/издава дуќан - трафика под Рим-Париз

Prodavam(izdavam ducan od 8kvadratni metri( trafika ispod Rim-Paris) ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

06 јул 12:16KAFANA RIM PARIS KUMANOVO

Se prodava kafanata RIM PARIS . Cena 23.320.000,00 denari.+ DDV.


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 јул 10:14Dukan na idealna lokacija

Se izdava dukan na super lokacija, 44m2, toalet, klima (magacince 3m2...


21.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

19 јун 20:35Izdavam lokal

95m2 lokal so poseben prostor od 30m2 na najprometno mesto vo Kumanov...


555 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

18 мај 21:26SE IZDAVA DUKJAN

Se izdava dukjan na ulica Goce Delcev od 75 m2. Za povekje informacii...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

18 мај 01:57Se prodava dukjan vo strog centar (Suma)

Se prodava dukjan od 82m2, se sostoii od edna golema prostorija, plus...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

16 мај 22:10Се продава дуќан на одлична локација во Куманово

Се продава дуќан 45 м2 на одлична локација за повеќе намени , во Кума...


58.500 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 мај 14:37Se izdava deloven prostor vo naselba Zelen Rid

60m2 deloven prostor vo naselba Zelen rid


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

06 апр 00:54Se prodava deloven prostor na ul. Dimitar Vlahov (Kumanovo)

Se prodava odlicen deloven prostor na ul. Dimitar Vlahov br. 52 ( trg...


35.750 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

02 апр 17:38СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ОД 286 м2ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО

Се издава дуќан на атрактивна локација во центар на Куманово. ул. До...


5 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

23 мар 11:09Se izdava dukan - deloven prostor od 80m2 vo strog centar

Dukanot se naogja vo centar na Kumanovo na ul. Kiril i Metodi vednas ...


250 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

10 мар 06:06Se izdava podrum vo centar na zelen pazar Kumanovo

se izdava podrum 120 kvadrata vo exstra sostojba vo perfektna lokacia...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 фев 20:33Se izdava Ducan

Ducanot se naodja na Oktomvriska Revolucija br:11 od 70 m2 nasproti T...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

23 фев 17:48Се издава дуќан

Се издава нов дуќан 21 м2 на ул. Ленинова бр. 20а


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

22 фев 16:08Се продава/издава деловен/станбен простор во Куманово

Се продава/издава деловен и станбен простор во центарот на Куманово, ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

22 фев 15:44Izdava - Prodava

Se izdava ili prodava deloven prostor za sekakva namena


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

07 фев 13:00Se izdava ducan vo garnizon

Se izdava ducan vo strog centar na gradot do frizersko studio Deki. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 јан 23:35Celosno opremen dukjan i dva magacini vo naselaba Pero Cico

Celosno opremen dukjan so kameri, alarm, 2 klimi i ostanata oprema po...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

20 јан 18:45издавам дуќан

издавам дуќан заедно со плац 300м2 на главна улица се во н.Карпош -р...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

15 јан 10:10Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам