Куманово
                           
104 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdava - Prodava

Se izdava ili prodava deloven prostor za sekakva namena


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

07 фев 13:00Se izdava ducan vo garnizon

Se izdava ducan vo strog centar na gradot do frizersko studio Deki. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 јан 23:35Celosno opremen dukjan i dva magacini vo naselaba Pero Cico

Celosno opremen dukjan so kameri, alarm, 2 klimi i ostanata oprema po...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

20 јан 18:45издавам дуќан

издавам дуќан заедно со плац 300м2 на главна улица се во н.Карпош -р...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

15 јан 10:10Se izdava dukjan n. Pero Cico (KOŠAR)

Se izdava dukjan od 30 m2 vo n. Pero Cico (objekt KOŠAR), na prizemje...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

29 ное 22:23Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на ул: Народна Револуција бр.45 50м2 тел:07...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

20 ное 12:30SE IZNAJMUVA DUKJAN - POVOLNO

Se izdava 60m2 deloven prostor. Ducanot se naogja na nagoricki sokak ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

11 окт 10:09SE IZDAVA DUCAN 60M2

Se izdava ducan od 60m2 na nagoricki sokak pozadi zeleno pazarce do "...


4 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

08 окт 10:03Se iznajmuva dukjan vo centar na Kumanovo

Se izdava deloven prostor vo centar na Kumanovo, bulevar 3-ta MUB vo ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

28 сеп 19:40дуќан во центар-куманово

Се продава дуќан во центар на куманово со квадратура од 159м2 приземј...


5 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

09 сеп 22:18SE IZDAVA DUCAN

Se izdava ducan na raskrsnica do supermarket Super Srk kaj poranesno...


7 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

08 јун 11:29Dukjan TC.Garnizon se prodava

Дуќан во трговски центар Гарнизон се наоѓа во строгиот центар на Кум...


21.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

06 јун 13:55Издавам дуќан во центар

Дуќанот е нова градба за секаква намена, се наоѓа во центар до гарниз...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

16 мај 17:46SE IZNAJMUVA DELOVEN I STANBEN PROSTOR

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН И СТАНБЕН ПРОСТОР ( ПОРАНЕШЕН ПРОДАЖЕН САЛОН ХАНЗА...


420 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 апр 13:24Се издава дуќан 36м2 на 3-та МУБ - поранешна Долче Вита

Се издава дуќан 36м2 во Куманово на 3-та Македонска Ударна Бригада - ...


200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

27 мар 18:05SE PRODAVA DUKAN

SE PRODAVA DUKAN NA ULICA DIMITAR VLAHOV BR.2 NASPROTI KAFEANA KOBRA


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

03 мар 22:38120m2 Dukjan na pocetok na Vranjsko Dzade

Се издава деловен простор (дуќан) лоциран на самиот почеток на Врањск...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

26 јан 06:30DUKANI

SE PRODAVA DELOVNI PROSTORIJA1 OD 31M NA SAM NAGORICKI SOKAK SEGA POD...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

22 дек 08:53Dukjan TC.Garnizon

Дуќан во трговски центар Гарнизон се наоѓа во строгиот центар на Ку...


22.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

26 сеп 13:00Се издава дуќан во центарот на Куманово.

Дуќанот се наоѓа спротив трг.центар сума.


150 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

17 сеп 09:12Dukan

Se prodava dukan 4 m2 lokalitet serava...so novi raftovi...biro...str...


1.999 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

02 сеп 10:42Se prodava dukjan na Oktomvriska - karsi tabakana

- karsi tabakana, blisko do Skara kaj Zhmara - nov izlog - wc


26.800 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

28 авг 12:11Mlin za brasno

Prodavam mlin za brasno vo s.Tabanovce vo ispravna sostojba i mlin z...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

06 авг 17:12Ducan se izdava

Ducan vo centar na Kumanovo na ulica Mosa Pijade so magacin i wc so t...


170 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 апр 22:22Издавам дуќан во центар

Местото се наога на улица Трст бр. 1 во близина на сендвичара Аркадиј...


200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

21 апр 15:58Dukan za izdavanje

Se izdava dukan namenet sa sekakvi uslugi na ul.3MUB ispod restorant ...


200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

16 апр 20:40Издавам дуќан во центар во Куманово

Местото се наога на улица Трст бр. 1 во близина на сендвичара Аркадиј...


200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

08 апр 13:38Издавам дуќан во центар во Куманово

Местото се наога на улица Трст бр. 1 во близина на сендвичара Аркадиј...


200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

22 мар 11:56Издавам дуќан во центар во Куманово

Местото се наога на улица Трст бр. 1 во близина на сендвичара Аркадиј...


200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

02 мар 19:44SE IZDAVA DUKJAN

Se izdava dukjan vo sokolana vednas pod pekara Mosa Mel So ladenje i...


15.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

26 фев 15:13Se prodava ducan vo Kasapski krug (Red Caffe)

Se prodava ducan vo Kasapski krug, kompletno renoviran i so inventar ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

15 фев 13:01Издавам дуќан во центар

Местото се наога на улица Трст бр. 1 во близина на сендвичара Аркадиј...


200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

13 фев 13:04SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR DUKAN / KANCELARIJA

Dva dukana moze zaedno da se spojat vo eden ili posebno. Za deloven p...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

05 фев 18:01DELOVEN PROSTOR OD 122+164m2 VO CENTAR NA GLAVNA ULICA NA

Се изнајмува деловен простор - Дуќан во центар на Куманово на ул. Дон...


8 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

18 јан 13:00Се издава деловен простор 490м2 во нас.Вера Которка

Објектот се наоѓа на улица козјачка 47 Доброшане Куманово на светиник...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

29 дек 21:52Дуќан во центар на Куманово

Се издава дуќан на ул. 3-та МУБ во Куманово .


120 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

09 окт 13:00Se izdava ducan 33m2 vo Kumanovo

Se izdava ducan od 33m2. Ducanot e poranesen frizerski salon "Individ...


200 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 сеп 14:11Se izdava deloven prostor

Se iznajmuva deloven prostor sproti Spomen Kosturnica, Tehnokoop Mebe...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

12 авг 11:03Se izdava dukjan na top lokacija semafori kaj Tifany

Se izdavaat dva dukjani na odlicna lokacija po 40 m2 ima moznost i d...


6 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 авг 15:50SE IZDAVA DUKAN NA OKT. REVOLUCIJA SPROTI TENISKI IGRALISTA

Se izdava dukan od 30 m2 na Oktomvriska Revolucija, na prizemje vo zg...


100 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

30 јул 12:35Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам